reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Hej
Witam się i ja :-)

Syneczki - widziałam że już na kwietniówkach szalejesz :-D powodzenia :-) Spokojnych 9 miechów :-) I oby chłopaki się cieszyli z rodzeństwa :-)

U nas Eli już 7 kilo waży :-D Ślicznie się przewraca :-) i nowości zjada :-)

Pozdrawiam
 
reklama
Dziękuję :-D:-D:-D

Myszko i Aniu cioty jedne wstawiły byście swoje maluchy Ani pociechy to jeszcze na suwaczku idzie zobaczyć ale Twoje Mycha żeby pamiętać trzeba mnieć niesamowitą pamięć ;-)
 
Dziękuję :-D:-D:-D

Myszko i Aniu cioty jedne wstawiły byście swoje maluchy Ani pociechy to jeszcze na suwaczku idzie zobaczyć ale Twoje Mycha żeby pamiętać trzeba mnieć niesamowitą pamięć ;-)

Muszę odwiedzic tajny i tam wkleje zdjecia moich pociech. Będą z 24 sierpnia przynajmniej małych bo bliźniaki już nie bardzo sie ustawia zeby im zdjecia mamusia robiła ale coś tam poszukam:-)
Zdjecia juz wstawione jak któraś chętna:-)
 
Ostatnia edycja:
Syneczki nie tylko przyszli rodzice ale i reszta dziewczyn nam odpadła z forum.
Szkoda:-(

Znalazłam przepis na ciasto z cukinia jadłam juz z dyni super pyszne zobacze czy w ogródku cukinia mi zdażyła urosnac bo ostatnio robiłam placki a mam taki ciąg na cukinie że biedna nie nadaża rosnać:happy2:
Słysząłam że ciasto marchewkowe tez dobre tej mam duuuuużo w ogródku wiec może warto spróbować. Jadłyście cos takiego?:confused:
 
No właśnie zauważyłam. Najpierw moniamonis następnie po kolei kluska, margaritka zytka, kropecka, mamusia Gabrysi (już nawet nie pamiętam jej nazwy własnej), Gosia, Patrysia, Ania mama Michałka i Martynki, agawa, kaśka, lileczka (już nawet nie pamiętam jej nazwy własnej) i cała reszta :-( cicho się tak zrobiło a jeszcze przed rokiem forum tętniło życiem

Piotr ostatnio zrobił ciasto marchewkowe ku mojemu zaskoczeniu. Przyszedł któregoś dnia z pracy i trach zabrał się do dzieła. Miałam dziwne przeczucie że będzie niedobre bo jak to tak marchewka? a wyszło rewelacyjnie :-)
 
Ostatnia edycja:
Hej :-)

Rekinasia - żyjesz :-D reszte dziewczyn mam na FB :-) Więc widze że też żyją :-) Zytka - czasem mignie mi jej status na GG :-)

A ja marchewkowego nie jadłam :-D Przyślij mi trochę pocztą :-)
 
reklama
Rekinasia noooo w końcu żeś babo się odezwała.
Dziewczyny wiecie co się dzieje na kwietniówkach? była nas cała chmara tylko w ostatnim tygodniu 10 dziewczyn się z nami pożegnało. Jedna na wizycie wczoraj dowiedziała się ze serduszko nie bije od 1,5 tygodnia, jeszcze inna że rozwój zarodka zahamował się w 3 tygodniu a reszta poronienia. A to tylko tydzień czasu. Od początku kiedy wątek kwietniówek istnieje połowa już odeszła. Wiecie jak się boje o siebie? Mam wizyty co 2 tygodnie, jestem cała w nerwach co przez ten czas i jedno wiem na pewno za każdym razem będę sępiła usg. Póki co jest rewelacyjnie serduszko bije, maluch się rusza, byle tak dalej.
Ale jest dobra strona mamy 3 mamy z bliźniakami były by 4 ale jedno nie przeżyło.
 
Do góry