reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

wiesz co, ja podałam tą herbatkę tylko raz jak Olek miał problemy z brzuszkiem. Załatwił się i od tego czasu normalnie się załatwia więc mu nie podaję.Zrób raz 100 ml i zobacz ile wypije.
 
reklama
cześć dziewczyny
Gunia prosiła żebym Wam przekazała, że 27 lutego urodziła Asię, mała ważyła 2700g i mierzyła 51cm
obie dziewczyny czują się dobrze :-)
 
Kurcze ale cisza!!! Normalnie wywiało bb :-) Mamusie zapracowne pewnie przy dzidziusiach a te nierozdwojone jeszcze które nie w szpitalu pewnie nie chcą nawet zaglądać by się nie wkurzać.

tak czy inaczej : Gusia gratulacje.

A u mnie znów schizy. Miłek w nocy śppi jak zabity budzi się tylko 2 razy. Piersi tak pełne że nie może chhycić. Powiedzcei mi czy to nie za rzadko się budzi?? jak uśnie około 21 to do 2 mam luz i o 6 znów potem cały dzień na cycu. Je, zwraca i tak wkoło. A teraz dałam mu flache zjadł 40 ml nie chciał więcej i znów chce cyca. Normalnie szok. teraz usnął na rekach. Kładę go jak do karmienia na poduszce i tak zasypia. Inaczej nie chhce cwaniaczek jeden i task z tą poduszką zanosze go do łóżeczka. Inaczej szans nie ma no chhyba że na rękach :-)
 
agawa, są dzieci które od początku prawie całe noce przesypiają. Tylko że podobno trzeba budzić wtedy bo w nocy pokarm jest najbardziej wartościowy itp. Ja nie mam tego problemu bo budzi się co 2-3 godziny. A i tak ciągle mam jakieś zastoje pokarmu. W ogóle to boję się co to będzie jak Olkowi się czas aktywności zwiększy. Kiedy ja znajdę czas dla Wiktora? No i teraz Olek jak nie śpi to jest wielce niezadowolony i nie poleży sobie spokojnie tylko płacze :/

Właśnie strasznie tu pusto :( Wiedziałam że tak będzie ale i tak mi smutno z tego powodu :(
 
Gunia- gratulacje!!

Agawa1- moja Julka tez zasypia ok 21 i budzi sie przed 3, zje i buzdzi sie ok 7:) to chyba dobrze bo mozna sie wyspac troszke:) a w dzien zjada duzo duzo wiecej tak mniej wiecej co 2-3 godzinki:)
no macie racje cos na bb pusto sie robi:) ja czasem zagladam jak julka spi al nie bardzo mam czas cos napisac....
trzymajcie sie mocno i wasze dzidzie..... ja zmykam bo mala cos marudzi:) bede pozniej:)
 
Hej dziewczyny Pustki na BB ale dzięki temu moge wszystko poczytać i nawet być w temacie:-p;-)
Madzulka masz tylko 5 kg w nadmiarze?:blink: Ale ci dobrze mi jeszcze zostało 13 kg choć biorąc pod uwage że byłam 25 kg na plusie to nie jest źle. Tyle że tamtr same poszły to co teraz zalega na czterech literach to bez ruchu nie zejdzei a jak na złośc pogoda u nas do bani Wczoraj byłyśmy na spacerku i niestety chyba mnie owiałoo bo głowa boli i wogółe czuję sie jakby przeziębienie tuż tuz:dry::no:
Mój dawny ssak juz nie bardzo chce ssać cyca A jeszcze niedawno prawie się z nmim nie rozstawał. Mleka mam jeszcze tyle że kapie wic oblizuje sutke Śmiesznie to wygląda:tak:Teraz spi a zaaz właduję w nią kolejną porcję butli Skoro nie można inaczej.
Ile jeszcze nierozdwojonych zostało?
Mysza? Apina ika ktoś jeszcze:confused:
 
mi do wagi sprzed ciąży też 5 kg zostało i też już raczej samo nie zejdzie tylko trzeba będzie się bardziej postarać :)
 
Dawna cloe - ja ogolnie na plusie mialam 15 i 10 juz zgubilam czyli jest wmiare ok a co do przeziebienia to mnie chyba tez cos zbiera....koszmar.... ok ja tak tylkko na szybciutko... aaaaaa...powiedzcie mi jakie te herbatki moge malej dawac?? bo ja niewiem czy ona nie jest jeszcze za mala i sie boje troche :p:) ok pooozzdrowionka
 
te herbatki z kopru wloskiego sa od urodzenia do podawania. Na każdej herbatce jest napisane od którego miesiąca można podawać. Jak jest od 1 miesiąca to już można.
 
reklama
cloe no to mozemy sobie reke podac co do tych kg:tak: mam tylko nadzieje, ze jednak jeszcze samo troche poleci;-)
zastanawiam sie z ta herbatką, czy nie podawac zapobiegawczo przeciwko kolkom, a wszedzie słysze ze mam nie dopajac:baffled:
pierwsza wizyta u pediatry dopiero pod koniec przyszłego tygodnia wiec jeszcze nie miałam okazji zapytac co i jak:confused:
 
Do góry