reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Syneczki rzeczywiście - w kalendarzu dzisiaj Amadeusza - wszystkiego najlepszego dla solenizanta :-)
Aniu gratuluję z okazji 12 rocznicy, 12 lat temu pewnie lepsza pogoda była? w tym roku wiosna się ociąga :-D
 
reklama
w ogóle gdzie są wszyscy???? :-):-):-):-) haloooo dziewcznyny!! weekend się skończył! i tak aż do piątku :)
ja jestem :-D:-D:-D:-D
Witam
U nas juz po choróbsku dalismy rade Bartus na szczęście nie zachorował trzymał dzie dzielnie moja chłopina;-)

Dzis mamy z M rocznice ślubu 12 lat juz kurcze jak ten czas leci:tak:

Pozdrawiam Was
fajnie ze juz nie chorujecie
i okazji 12 lat po slubie
Wszystkiego co dobre duzo milosci i pociechy z meza oraz zycia w dostatku :-D:-D:-D:-D:-D
Syneczki sto lat dla Amadiego na imieninki
 
A więc wsystkiego najlepszego dla Amelki i Amadeuszka z okazji imieninek oraz dla gratulacje dla Ani z okazji 12 rocznicy ślubu.
 
Rekinasia no była lepsza słonko świeciło:-D
Dzieki dziewczyny za życzenia

I dla Amedeuszka i Amelki wszystkiego naj naj naj z okazji imieninek:-D:-D:-D:-D
 
przyszlirodzice ha nie wiedziałam w sumie podobne imiona :-D teraz nie da się nie zapamiętać daty :-D:tak:;-) Wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego dla Amelki :-)

a my za życzonka serdecznie dziękujemy :tak:;-)
 
Patrysia wyrzynające zęby u nas były powodem wielu nie przespanych nocy ! Życzę dużo cierpliwości i szybkiego przebijania ząbków! Ja zakatarzona jestem mam nadzieję że mała nie podłąpie katarku! Dominisia już śpi a mamusia może się zrelaksowac! Życze miłego spkojnego wieczorka i dobrej nocy!
 
:-)hej
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów !!!!!!!!!!

ania31 dla Ciebie również najlepsze życzenia z okazjii rocznicy:tak::-D:-D:-D:-D
Nawet pisać mi się nie chce bo moje noce też nie najlepsze:no:
dobranoc dziewczyny:-)
 
reklama
Patrysia wyrzynające zęby u nas były powodem wielu nie przespanych nocy ! Życzę dużo cierpliwości i szybkiego przebijania ząbków! Ja zakatarzona jestem mam nadzieję że mała nie podłąpie katarku! Dominisia już śpi a mamusia może się zrelaksowac! Życze miłego spkojnego wieczorka i dobrej nocy!
no to mijemy nadzieje ze nie zarazi sie od Ciebie katarkiem :tak:
zdrowka zycze :-)
:-)hej
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów !!!!!!!!!!

ania31 dla Ciebie również najlepsze życzenia z okazjii rocznicy:tak::-D:-D:-D:-D
Nawet pisać mi się nie chce bo moje noce też nie najlepsze:no:
dobranoc dziewczyny:-)
ciekawe kiedy mina te nocki i bedziemy mogly sie wyspac choc ja tam nie narzekam teraz tylko te dwie ostanie nocki :dry: zobaczymy jak dzis ale dalam mu nurofen zeby sie nie meczyl bo juz z tego wycia sil normalnie nie mial :-( a ja nerwow :sorry2:
 
Do góry