reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

A my szykowaliśmy się na spacerek. Amadeuszek ubrany tylko kamizelka została do założenia i czapeczka. Oliwierek cały gotowy i nagle tak cicho sie zrobiło...rozglądam się wookoło gdzie Madik no nie ma nigdzie przepadł. Zdenerwowałam się , biegne do góry do jego pokoju a ten mały 13sto miesięczny bobas polożyl się na wielgaśnym misiu dwa razy takim jak on i tak na nim zasnął. :szok::szok::szok:
 
reklama
Cześć dziewczyny!:-D
Ale dzisiaj pięknie na dworze było... pobyt na placu zabaw zaliczony!:-)
Michaś waży 10,750kg i mierzy 80cm, czyli z tego co czytam, to tak przeciętnie.

I jak dziewczyny... dałyście się dzisiaj wkręcić???:-D:-D:-D

Margaritta - ale Tobie dobrze! Na zakupy sama z mężem na 2h - rzeczywiście radocha! Korzystaj, korzystaj.:yes:
kaskax25 - cena rewelacyjna za laktator.
Uważam, że na pewno wygrasz sprawę. Ja słyszałam o innym przypadku, gdzie facet kupił łódź za niewielkie pieniądze, a była wart 20tyś. Sprzedający się "pomylił", ale sąd uznał inaczej.
Daj znać, jak będzie dalej. Trzymam kciuki :-)
Rekinasia - śliczne nowe suwaczki i fotka!:-)
Syneczki2, przyszlirodzice - wszystkiego naj z okazji imieninek!:-D
patrysia - nowy Avatar... mmm... zmieniłaś się!:happy: No i co za niespodzianka z tym nocniczkiem... - superancko!:-D
Patrycjo, zdjęcia są cudowne!:laugh2: Jak Ty je robisz?
No i brawo, brawo za wyniki - cieszę się razem z Wami!:rofl2:
Syneczki2 - ale Cię zaskoczył...:huh::huh::huh: uff...

A my szykowaliśmy się na spacerek. Amadeuszek ubrany tylko kamizelka została do założenia i czapeczka. Oliwierek cały gotowy i nagle tak cicho sie zrobiło...rozglądam się wookoło gdzie Madik no nie ma nigdzie przepadł. Zdenerwowałam się , biegne do góry do jego pokoju a ten mały 13sto miesięczny bobas polożyl się na wielgaśnym misiu dwa razy takim jak on i tak na nim zasnął. :szok::szok::szok:
MOMP - jak zdrówko i oczka? Śliczne zdjęcie! Widzę, że i mój synek ma podobną fryzurę do Mikołajka.:-D
Ania31 - GRATULUJĘ 12 rocznicy ślubu!:-D
baniorka82 - wow! 20 zębów...:szok: czy to możliwe?!:wink:
patrysia, kaskax25 - dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam WAS Wszystkie !
 
Ostatnia edycja:
Ania_ajra no NARESZCIE ktoś zauważył nową sygnaturkę :-D ktoś czyli TY :-D dzięki, chciałam żeby była słoneczna :)
MOMP przyjdą, przyjdą wszystko w swoim czasie :D a twój synek przecudny i ta burza włosów :)))
Margaritta jakie fałdki??:szok: gadaj szybko, muszę sprawdzić... Igor zaczął chodzić 22 lutego, ale do tej pory czasem chwiejnie i się potyka, nie widzę w tym nic niepokojącego, ale może się mylę... IGOR NIE MA WŁOSÓW?! - czekaj, jeszcze cię zaskoczę, daj mi kilka dni i wyhoduję mu mega czuprynę :rofl2::-D:tak::-D
 
Ostatnia edycja:
Helloł:-) Ależ dziś słonecznie :-DPogoda cudowna młoda moja śpi srarszej darowałam przedszkole zaraz przyjdzie jej koleżanka z babcią na zabawe oby sie pośpieszyli bo kawy mi sie chce jak nigdy:sorry:
Patrysia Mysza Oliwki jeszcze nie wysadzam aczkolwiek myślę że już czas poczekam az będzie cieplej wtedy ściągazm pamapersa i niech się uczy co to znaczy mokra pupa.
Anna ajra waga MIchałak cudna moja Oliwka nie może się taka pochwalić:no: Nie wiem jak to się dzieje,. Rodze mega duże dzieci ( 4200 g przy porodzie) a potem jedna i druga wagowo na jednym z niższych centuylów Może źle karmę czy jak?
MOMP Miki przesłodki a woski ma jak moja Julka podobnie nie do:tak:
ujażmienia
Uciekam zajrzę poźniej odczywiście jak moje kobietki pozwolą pa pa:-)
 
Rekinasia ehh... te symetryczne fałdki to bardzo stary sposob sprawdzania czy z bioderkami wsio ok. Jednak teraz juz sie tego nie praktykuje-mamy USG przeciez.Chociaz..... tu w Irlandii cały czas obowiązuje ta metoda... no a moja Niki nei ma ich symetrycznych(chodzi o fałdki na udach). Poszłam dzis to sprawdzic i pani , która prowadzi Niki mówi,ze poki co nie panikowałaby, bo mala jest sporawa (czytaj- wazy 13kg) i chodzi od jakiegos miesiąca samodzielnie- w ciagu 3 m-cy odkad dziecko zaczeło samo chodzic ma czas zeby to "ustabilizowac".Takze mamy jeszcze jakies niecałe 2 mc-e.ALe.... jutro przyjezdza specjalista od bioderek i ta nasza pani mówi,ze skoro ja sie tym tak martwie to mam przyjsc jutro dla swojego spokoju i ta druga rzuci na to swoim specjalistycznym okiem. I tak mam szczęsci, bo ... do tej specjalistki sa zapisy i termin dopiero na czerwca... jednak kazala mi jutro wejsc.
Zobaczymy.Uspokoiła mnie troche...moze Niki przez te 3 m-ce zacznie smigać ładnie.Jednak wiesz jak to rodzice:sorry: no wole to sprawdzic i juz;-)
Z tymi włoskami u Igorka to nie gniewaj sie na mnie-jest slodki z ta lysa głowka serio:-D

Jaka wiosna mmmmmmmmmmmmmm....

pozdrawim kobietki wszytskie.
 
Wybaczcie - ale z tym allegro mam mieszane uczucia.... ale to dlatego ze mi jest zawsze wszystkich szkoda ..... może się jakoś dogadacie? może sprzeda po cenie hurtowej z jakimś jeszcze rabatem? Sama pewnie skorzystałabym z takiej okazji, ale też chyba w taki sposób chciałabym załatwić sprawe.

Ja ma również podobne odczucia jak MOMP. Generalnie wg mnie w akucji jest ewidentna pomyłka sprzedawcy i naciskanie na sprzedawcę żeby sprzedał towar po 10x mniejszej wartości niż przedmiot jest warty jest wg mnie trochę nie fair.

kasia, piszesz o prezencie od losu. Rozumiem szczęśliwe zbiegi okoliczności, ale nie kosztem innych osób. To tak jakbym znalazła na ulicy portfel wypełniony kasą i nie oddała go wiedząc do kogo należy. Ja bym oddała tak samo jak nie zalicytowałabym tych laktatorów.

Mam strasznie duże zaległosci w pisaniu, niestety nie mam na nic ostatnio czasu :/ budowa ruszyła, szkoła, dzieciaki, praca, nie mam czasu na BB :(

Szczególnie jak nic ciekawego i nowego się u mnie nie dzieje to nie mam co pisać. Czytam na bieżąco, ale pisać po prostu nie mam co,
 
dziewczyny ja dopiero teraz wlaczylam komputer :szok:
a tak poza tym to witam :sorry2::-D
ale troche mi muli ten komp :confused2:
dzis pomylam sobie jedno okno a na obiadek placuszki ziemniaczane z groszkiem i kukurydza mniam mniam :-D jutro amm zamiar zrobic pranie pomyc drugie okno zmienic posciel i kurze poscierac :tak: ale to tylko moje zmaiary a co sie z tego zrealizuje to sie okaze
z nocka bylo gorzej normalnie az 5 pobudek a zeba jeszcze nie widac :wściekła/y::no:
mysle ze teraz bedzie spal grzecznie bo jest tak wymeczony ze zasypial juz na stojaco i usnal o 20:20 :laugh2:
teraz zasiadlam wygodnie i zabieram sie do odpisywania bo pewnie duzo bede miala :tak::sorry2:

anna_ajra - przerabiam zeby nie bylo widac jaka jaki mam face :-D:-D:-D:-D:-p:-p i dziekuje :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
syneczki - no mama jak to na spiaco brac dziecko na dwor :-p:-p:-p:-p
margaritta daj znac jak tam po usg
 
witam

U nas piękna pogoda, zaliczyliśmy więc wiosenne porządki w ogródku i mam już dość na dziś.
margaritta - jakaś dietka chyba by się Nikolce przydała:-p;-)Oskarek ucałowany. No i staram się częściej wpadać na bb :-)super z tą mamą, co???;-)
patrysia fotki super i dobrze że już nie ma anemii:-D
momp--synek sliczny i te włoski:tak:
syneczki--jak sobie znalazł taką miłą przytylankę to jak miał nie zasnąć..:-)u moich niestety nie ma tak łatwo z zasypianiem:wściekła/y:
myszaaaa gratuluję silnej woli do ćwiczeń:-):-):-)
anna ajra -:-)
pozdrawiam i idę spać, jeszcze trochę liści na jutro sobie zostawiłam:-)
 
Margaritta specjalnie dla ciebie - żebyś więcej nie mówiła, że moje dziecko nie ma włosów - otóż ma i to jakie chce!!!! :-D:rofl2::-D:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja właśnie jestem po Housie, uzależniłam się normalnie od tego serialu, mój 2 ulubiony po Przyjaciołach:tak:
Wpadłam tylko napisać Rekinasi, że świetne te zdjęcia Igiego. A na tym drugim widać jaka śliczna byłaby z niego dziewczynka;-) Po prostu ładnemu we wszystkim ładnie:-) A swoją drogą skąd ty takie peruki masz w domu:confused2:
 
Do góry