reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Rekinasia :-D:-D:-D:-D:-D:-D po prostu uroczo:-D:-D:-D:-D To o takiej chodowli pisalas :-D:-D Super ;-) Nie powiem juz ,ze nie ma wlosków-obiecuje:zawstydzona/y::-D

Patrysiu nie bedzie miała USG robionego.Ide po prostu na konsultacje ze specjalista.Tu USG to tylko w razie koniecznosci. Jezeli taka zaistnieje to wtedy dostane skierowanie i pojde. Jeśli uznaja,ze jest ok to jak będę w wakaje w PL to i tak pójde z Niki na USG tych bioderek;-) Napisze jutro.

lileczka ale szczerze to ona nie je duzo:sorry: na tajnym wstawiłam focie-zerknij.Sama nie wiem.

A powiedzcie mi dziewczny Wasze dzieci są jeszcze na mleku modyfikowanym ( oprócz tych co na cysiu jeszcze:-p ) ??? Pytam, bo Niki cały czas pije to mleko i zastanawiam się kiedy mozna zmienic na normalne z manna czy czymś.Nie pamiętam jak to było z Martysią:zawstydzona/y: Jutro podpytam tej pani doktor, bo zapomnialam dzis. Jednak Wasze zdanie tez chętnie poznam.

Dobrej nocy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olkowi podaję jeszcze modyfikowane, ale Wiktor przeszedł na zwykłe mleko jak skończył rok i kilka miesięcy, więc chyba z Olkiem też niedługo przejdę na zwykłe.
 
Margaritko kochana przepraszam ze ci nie odpisalam po prostu jakos ostatnio nawet na sierpien rzadziej zagladam. Mam nadzieje ze Niki bedzie miala wszystko w porzadku z bioderkami. U mnie dobrze leze, odpoczywam. Maly broi wszedzie wlazi. No i znow jest chory zaraz jedziemy do lekarza. Zapalenie oskrzeli na bank.
Ciesze sie ze masz mamincie przy sobie, Dziewczynki napewno zachwycone.
Momp, kropecka bez komentarza
 
hej

rekinasi:-):-):-)po prostu superowe zdjęcia, fryzurki fajne.Mój starszy w tym wieku też nie miał włosków.Brat mamy wołał na niego Kojak;-)

margaritta mleko modyfikowane podaje się do 3 roku podobno...czytałam ,że zwykłe obciąża nerki dziecka.Więc sie wstrzymam jeszcze.Ale po trochę do herbaty czy kawy zbożowej, budyniu to dodaję zwykłe:-):-Dzdjęcia zaraz zobaczę:tak:

kaskax zdrówka dla ciebie i dzieci:happy:
 
Mikołajek jest nadal na modyfikowanym, ale jak tylko mogę daje mu zwykle. krowie z manna, albo kaszkę owocową z torebki - Nestle, Bobovita - robię na mleku krowim. Średnio kilka razy w tygodniu.
Czy któraś z was dawała, lub daje mleko sklepowe? wiem, że ni może być UHT. Jak jest u was?
Kaśka25 - dlaczego bez komentarza?
Buziale dla wszystkich :)) lece gotować, myc okna i wogole zyc sie chce przy takej pogodzie :))))
 
Ja też daję Majce mleko modyfikowane i co mnie ciszy bardzo je lubi:tak: A ponieważ ja jestem alergikiem i astmatykiem to podobnie jak lileczka wstrzymam się jeszcze, bo mleko jest silnym alergenem. Myślę, że może po trochu zacznę jej dawać jak skończy 2 latka. Margaritta koniecznie daj znać co z fałdkami Niki:tak:

Kasia zdrówka dla Mateuszka:-)

A ty kropecka nie oszukuj, że nie mas co pisać ;-)Ostatnio normalnie musiałam sama n muratorze szukać twojego dziennika:-p żeby zobaczyć co tam u was na budowie. Mogłabyś o czasu do czasu pochwalić się jak tam idzie:tak: No i gratulacje stanu surowego zamkniętego:-):-):-)
 
MOMP Oliwka nie jest na jakimkolwiek mleku bo niestety nie che pić w jakiejkolwiek postaci najpierw odstawiła modyfikowane i przez jakiś czas popijała zwykłe teraz nawet zwykłe jest be:no: Z innej strony każdy pediatra powie ci że przed trzecim rokiem życia krowei nie jest wskazane ( czyli jak pisała LIleczka:tak:)
MOMP Ja też chce mieć tyle energii!!:-D Pogoda mnie srasznie rozleniwiła:sorry:
 
moniamonis, dziennik staram się prowadzić regularnie. Ostatnio wszystkie weekendy spędzaliśmy calutkie na działce próbując zalać chudziaka, zamknęliśmy stan surowy więc to jak dla mnie dużo :-)

kaskax :errr:

co do mleka to jeśli już podajemy dzieciom zwykłe to najlepiej UHT a nie pasteryzowane lub tym bardziej prosto od krowy

Mleko UHT

UHT
 
Jejku jak dobrze,ze Wy tu jestescie- serio.

Bylam z Niki u pani doktor -specjalizacja bioderka. Od rana przy tak pięknej pogodzie tak mi zepsula humora ,ze :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Co za baba:dry:
Na samym poczatku ju zpodkresliła kim jest...mialam pytac o niejaką Louise ale zaprowadzono mnie własnei do tej wstrętnej baby-pytam zatem czy to ona jest Louise a ta mi na to,ze... " Louise to jest TYLKO pielęgniarka a ja jestem panią DOKTOR..":eek: Juz wiedziałam z kim mam do czynienia.Obwieszona złotem a tapety tyle ze szpachelka trzebaby było zdrapywac.No ale nie wygląd swiadczy o wnetrzu prawda?? jednak w tym przypadku swiadczył :sorry: Przebadała Niki na wszytskie strony -Niki darła sie jakby nie wiem co jej robili- wyczulo moje maleństwo co to za babsztyl, po czym powiedziala mi ,ze jestem spanikowaną mamą:eek: ze tu są przypadki gdzie dzieci nie chodzą wcale a ja mam jakieś podejrzenia bezpodstawne i sie niepotrzebnie martwię:eek: Ze Niki zaczęla w sumie dopiero chodzic,ze to wszytsko sie jeszcze wyklaruje. Mowi ,ze jak będę w PL to to jest dobry pomysł,zebym poszla na UGS dla własnego spokoju, bo teraz tutaj ona nie ma podstaw do wypisania skierowania na ugs do szpitala.Spociłam się cała tylko ...podziekowałam ladnie pani i poszlysmy sobie do domu.

Mam nadzieję,ze rzeczywiscie jestem spanikowana mama i nic zlego ze te fałdki Niki nie są symetryczne. Jak pojade do PL zrobie to UGS i bede wtedy spokojna.


Co do mleka - dzięki kochane za wasze zdanie na ten temat. Moze zacznę po troszku z tym zwykłym mlekiem...

kaskax25 dziewczynki wniebowziete- babcia rozpieszcza i tak juz dośc rozpieszczona Nikole ze Ci mowie:sorry: Nie ogarnę jej jak mama wyjedzie:-D Zdrówka dla Was moja droga.Podrap Miloszka w lewą piętkę;-)

Nawet juz nie chcialam o to mleko pytac tej kobiety, bo nie mialam juz nerw i cierpliwosci na nia:zawstydzona/y:

sloneczko, wiosna ... az sie chce oddychac ;-)

dla kazdej z Was pozdrowienia:tak:


8695ab460c223ece286ddfeee4f5046f.jpg

 
reklama
A wiec po wizycie pani dr orzekla ze Mati ma astme. :baffled:Dostal antybiotyk, leki przecwalergiczne i inhalator. Chciala nas wyslac na 3 dni do Ameryki na badania, ale moj stan za bardzo na to nie pozwlala. Zrobiono mu dzis test na igm wyszedl pozytywny. Takze mam w domu kolojnego alergika.
Momp, kropecka bez komentarza bo nie chce mi sie drazyc tej sprawy, nie wiem co z tego wyjdzie ale wiadomo ze do sadu nie pojde za te 500zl. A sumienie? Wiadomo ze biednemu zawsze wiatr w oczy.
Margaritta zrob te usg dla swietego spokoju ale czy w ogole masz podstawy zeby sie martwic? Zle chodzi czy cos, oprocz tych faldek? Jak ona tyle wazy to sie wcale nie dziwie ze ma nierowne, nikt nie jest symetryczny calkowicie. Nie martw sie na zapas. Na pocieszenie moge dodac, ze synek mojego brata ma poltora roku, nie chodzi, nie wstaje i nie przejmuja sie tym:eek:Co z kolei dla mnie jest bardzo dziwne:baffled:
Moniamonis, lileczka dziekuje:-DBedzie dobrze, oby Miloszek nie byl takim zdechlaczkiem:baffled:
Pozdrawiam was wszystkie dziewczyny
 
Do góry