reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Patrysia gratki dla zabka:-):-)Macie ich coraz wiecej u nas nadal 5. ale musze sie pochwalic ze Mati dzis sam w koncu zaczal wstawac z podlogi:-D
Pozdrawiamy wszystkich
no to fajnie gratki :-)
Witam
nie mam zbyt dobrych wiadomosci zarowno dla mnei sa tragiczne jak i dla was nie najlepsze:(
Bylismy u kardiologa i Amelka ma dziurke w serduszku 6.05 idziemy do szpitala na wszystkie badania a potem juz do Poznania nie wiemy tylko jaka metoda bedzie zamykana czy bedzie to operacja na otwartym sercu;( czy moze prze cewnikowanie wprowadzenie "parasolki" ktora ma zamknac otwor. boje sie strasznie....
:(
kochana jestes silna i dasz rade razem z Amelka razem przez to przejdziecie a wierze ze wszystko bedzie wporzadku trzymam kciuki :tak:
Nie mam nawet czasu was podczytac nadrobie wieczorem, okazuje sie ze Mateusz ma zapalenie pluc. Cholerna lekarka a mowilam jej w poniedzialek ze cos jest nie tak bo maly nie je i marudny i charczy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:To powiedziala ze nic mu nie jest teraz wlaczyla klacid na moje zyczenie, zamiast zrobic to juz w poniedzialek:angry::angry::angry::angry:No i zostaje mi nastepnym razem lekarz prywatny bo wiecej do niej nie pojade:angry::angry:Wspomniala nawet cos o szpitalu:baffled::baffled:Modle sie tylko zeby klacid pomogl:baffled::baffled:Zawsze pomagal
no licze ze pomoze i obejdzie sie bez szpitala :tak:
witam
:-):-)
patrysia wpadaj tu do nas , nie zaniedbuj:-):-)

pozdrawiam
postaram sie ale caly czas praktycznie na dworze :eek::baffled::-D
 
reklama
Wesołych Świąt!:-D
Pisanki_996172.jpg

 
Dziewczyny, u rodziców koszmarnie chodzi internet więc strasznie się cieszę, że chociaż dziś udało mi się wejść by złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia świąteczne.
Zdrowych, spokojnych, radosnych świąt
pełnych rodzinnego ciepła, smacznego jajka
i mokrego dyngusa

Dzień po świętach wracamy do domu, mam nadzieję, że choć trochę uda mi się Was poczytać i dowiedzieć co u Was.

Pozdrawiam cieplutko:-)​
 
Oby zdrowie dopisało
i jajeczko smakowało,
by szyneczka nie tuczyła,
atmosferka była miła,
a zajączek uśmiechnięty -
przyniósł wreszcie te prezenty! ;-)



d979367fb9c8aa05.gif




wielkanoc.jpg







 
Kochane lutóweczki,

Życzę Wam spokojnych, słonecznych, rodzinnych i odrobinę mokrych Świąt:-):-):-)
 

Załączniki

  • swietat.jpg
    swietat.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 24
Niech wam jajeczko dobrze smakuje
bogaty zajączek uśmiechem czaruje
Mały króliczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia!:-):-):-)
 
reklama
Dzewczyny - własnie zuwazylismy U mika na napletku - wewnatrz - ropny babel - wyglada dosc paskudnie .... spotkalyscie sie z tym?? co robic? od razu do lekarza??
mam nadzije ze jeszcze tu dzisiaj zagladniecie
WESOŁYCH ŚWIĄT
 
Do góry