reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Dziewczyny wczoraj chcialam Wam powiedzieć ale taki zastopj na forum był a ja sie biłam z myslami czy dam rade ale w koncup oszłam od wczoraj zaczęłam kurs na prawo jazdy. Przeraża mnie to wszystko czy dam radę ale mowie sobie ze to dla dzieci żal mi Bartka wczoaraj jak wórcilam nie opuszczał mnie na krok.
Przyszły tydzię bedzie ok bo bedzie moja mama a teraz chłopcy musza radzić sobie sami wczoraj M wócil prędzej z pracy dzis nie da rady chialam isc po tesciowa ale moi chłopacy nie chcą ale i tak chyba powiem zeby zajrzała do nich
to u nas:tak:
 
reklama
Moniamonis no to narobiłaś... tyle czasu na forum nie zajrzeć, toż to ludzkie pojęcie przechodzi!! :-D koleżanki zaniedbałaś :) wyślij maila na priv, to ci wniosek puszczę.
Z przepisów na party wg mnie najlepsze są sałatki i koreczki, ludzie lubią też chrupać takie proste rzeczy jak chipsy! daaaawno nie robiłam party, ale to zawsze schodzi w dużych ilościach. Z sałatek na Majorce zachwyciło mnie kilka banalnie prostych sałatek w oliwie:
1) cieciorka, czerwona papryka cięta wdłuż, biała cebula cukrowa (bardzo słodka)
2) biała fasolka marynowana, zielona papryka cięta w drobną kostkę i biała cukrowa cebula
Lubię też cieciorkę w majonezie z odrobiną grubo mielonego pieprzu albo tuńczyk+kukurydza+majonez+pieprz.
Ania to teraz wiesz co ja czuję, jak wracam do Igora po pracy na 2-3 godziny :( on jak widzi, że podjeżdżam samochodem to już piszczy z radości, rano też się awanturuje, żeby z mamusią w łóżku leżeć, tylko ja mam go karmić i usypiać....
dziewczyno podziwiam zacięcie - tak trzymać! z prawem jazdy będziesz miała więcej niezależności, łatwiej sama czy z dzieciakami możesz gdzieś podjechać. Uwielbiam jeździć samochodem, ale na początku jak się przeprowadziłam do Wawy, to mi serce biło jak wyjeżdżałam do pracy:-D:-D teraz się czuje super na tutejszych trasach :), chociaż ostatnio jechałam tak zamyślona do pracy, że mało nie spowodowałam wypadku - zaczęłam opuszczać rondo na czerwonym :( obudziło mnie trąbienie samochodów jadących na mnie, musiałam gwałtownie zahamować i skręcić, żeby uniknąć zderzenia. Aż dostałam skurczu w nodze :(( potem jechałam do pracy chyba ze 20 na godzinę i się trzęsłam z nerwów... na szczęście wszystko się dobrze skończyło. Jak jadę z Igim, to się staram ostrożniej, zwłaszcza nie hamować gwałtownie, żeby mnie ktoś w tył nie uderzył
Momp gdzie się podziewasz?
 
Ostatnia edycja:
aha jeszcze jedna sałatka, którą się błyskawicznie robi: rukola, mozarella w małych kulkach, pomodorki koktajlowe (przekrojone na pół), można trochę parmezanu dodać + sos balsamiczny - pyyyycha!
jak już po włosku lecimy, to nieśmiertelna caprese: pomidory, mozarella, liście bazylii + oliwa z oliwek albo sos balsamiczny, do tego świeża bagietka pokrojona w poprzek na małe kromeczki
 
jestem i ja na chwilke jestem z mala w domu i nie mamnawet czasu do was wpasc:( mam nadzieje ze mi wybaczycie:(
A mala dzis w nocy wymiotowala i ma rozwolnienie i temp 37.6 na razie czekam bo dalam jej mleko i na razie nie wymiotuje nie wiem moze to znow gardloa lbo jelitowka albo te paskudne zeby bo wyszla jej kolejna gorna jedynka i wlasnei wyrzyna sie gorna 2 i na dole tez zaczyna wychodzic 2 nacierpi sie to moje dziecie...:(

dziewczyny wiem ze na forum mamy prtawniczki wiec moze pomozecie i powiecie mi jak zaloyc sprawe? (chodzi o mame) niestety nie wiem czy to ma sens bo caly gorzow jest juz "kupiony" i wszyscy twierdza ze nic sie nie stalo ale ja nie moge tego tak zostawic.

O odpowiedz prosze na tajnym dzikeuje z gory
 
Ostatnia edycja:
ann ajra wiesz co walczylismy z tym karmieniem chyba tydzien mala dostaje na kolacje grysik z owocami bo u nas juz nawet kaszki nie smakują i spi do rana wiec jestem zadowolona! u nas dzisiaj deszczowo i pochmurnie mam nadzieję że się przejasni popoludniu bo nie mam co z malą w domku robic pozdrawiam
 
Rekinasia dzięki za przepisy :tak:, widzę, że z dziewczyn tylko ty potrafisz gotować:-pNa imprezie będzie ok. 40 osób więc przydadzą mi się szybkie przepisy, gdzie nie trzeba się narobić, bo i tak roboty będzie sporo.
Najgorsze jest to, że Majka będzie musiała nocować u moich rodziców. Jeszcze nigdy nie nocowała beze mnie. Strasznie się boję, że urządzi moim rodzicom histerię, bo będzie jej smutno, że mamusia ją zostawiła. Wymyśliłam, że rodzice zabiorą ją do siebie koło 20, to może zaśnie w samochodzie i przynajmniej wieczorem nie będzie problemu, a rano jakby co to w samochód i powrotem do mamusi:-).


Przyszlirodzice zdrówka dla Amelki i buziaczki od cioci Moni.
 
Cześć dziewczyny!
A ja od dziś do czwartku wieczorem jestem sama z moimi małymi pociechami:-(, jak fajnie, że już wieczór i chłopaki śpią...:tak:

Zytka - u nas nocki coraz lepsze, do tej pory niestety jeszcze nie dane było mi przespać całej nocy ale np dziś Jaś tylko raz płakał w środku nocy i drugi nad ranem:tak:. Mały praktycznie zapomniał o cysiu, czasem jak siedzi u mnie na kolanach to z łobuzerskim błyskiem w oczach mnie uszczypnie:-D. Super zdjęcia z Kazimierza, mam nadzieję, że i my w tym roku tam wpadniemy na kilka godzin. Niestety często jest tak, że im bliżej mieszka się od takich pięknych miejsc tym rzadziej się je odwiedza:-(.
Margaritta - :-)
Anna ajra - super mieć pod ręką taką nianię:tak:, dużo zdrówka dla Ciebie:-)
moniamonis - ja ze swoich sprawdzonych przepisów mogę dorzucić 2 sałatki:

- feta w kostkę, brokuł, kukurydza i sos czosnkowy( majonez, jogurt,pieprz)
- wędzona makrela, ryż, kukurydza, ogórek kwaszony, cebula z sosem jogurt+majonez+ musztarda

Ania31 - u mnie niestety prawko leży gdzieś głęboko w szafie- jeszcze starego formatu, z panieńskim nazwiskiem i adresem zameldowania rodziców:szok: Coraz częściej dochodzę jednak do wniosku, że bardzo by mi się przydało je wymienić i odświeżyć znajomość z autem:tak:.
Rekiniasia - ale narobiłaś mi apetytu na te Twoje sałatki:-p:rolleyes2:
przyszlirodzice - dużo zdrówka dla Amelki, oby to były tylko ząbki a nie jakis paskudny wirus:no:
moniamonis - koniecznie napisz jak Majka przeżyje pierwszą noc bez mamusi, mam we wrześniu wesele swojej przyjaciółki z liceum i już się boję o mojego Jaśka:zawstydzona/y:

Pozdrawiam
 
reklama
Wybaczcie dziewczyny ze nie napisze nic prócz tego iz obroniłam sie :-D:-D:-D
mgr prawa Aneta Nowak-Tomczak :-D
czyż to nie brzmi dumnie :-D;-)
Jak ja sie ciesze :-D
A teraz uciekam szykowac się do dzisiejszego oblewania z przyjaciółmi. Miłego dnia mamuski.
 
Do góry