reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Margaritta a kto powiedział że mówię o mężu :-p;-) no dobra przyznaje mam na myśli tego swojego kochanego pluszaka. Nic Ci nie umknęło nie było mnie przez miesiąc na bb i nie pisałam. Mamy okres pracoholizmu w tygodniu w ogóle sie nie widujemy jedynie tel zostaje i talk sie czeka na te weekendy które strasznei szybko mijają. Wież mi na łep mi juz pada. Przez 10 lat miałam go codziennie a teraz? juz miesiąc widuje go od święta już nawet nie wspomne o tym jaka wykończona fizycznie jestem z tymi moimi małymi szaleńcami które wiecznie się żgaja i wymyślają coraz to brutalniejsze zabawy a jak staram sie opanować sytuacje wielki ryk bo im sie to podobało a mama rozdziela. Ledwo już zipie.
 
reklama
Witam sie:)
W koncu mi przeszlo ale za to teraz zaczyna sie katar;/
Od wtorku juz wrocilam do pracy a mala u tesciowej w tym czasie czyli wszystko wrocilo do normy. Chyba sie stesknila za "praca" :) bo tesciowa mowi ze nie chetnie wraca do domu;p;p to ci moj bobek kochany.
Co nowego u nas mala nadaje i nadaje i buzia jej sie nie zamyka i ciagle cos nowego mowi az sama jestem zadumiona:
umie juz powiedziec :
ania
pawel
gosia
ewa
agata
tata
tatus, mamam baba, dziadzia, dzidzia, umienasladowac zwierzatka i wiertarke (to akurat zasluga sasiada ktory od miesiaca wierci w kolko nad nami grrrrr:angry::angry:)
A wiec odglos wydawany przez amelke brzmi uwaga hihih brrrkapkap hihih nie wiem skad jej sie wzielo kap kap:) ale chyba to ozbnacza ze puka bo jak mowie jak pan puka to mowi kap kap :)
i wiele innych typu : czesc papa dziendobry czasem wyjdzie :) daj to i duuuzo by bylo pisac

O i mamy kilka nowych zebolkow i widze ze pcha sie kolejna gorna 2:)
Ostanio jakos nie dogaduje sie z M;/ wszsytko przez te nerwy i ciagle mamy ciche dni mam nadzieje ze jakos sie pouklada.

nie wiem co pisac jeszcze kochane
napisze tak: duzo zdrowka dla was i dla dzieciaczkow.

PS. przepraszam za beldy i haos ale pisze z pracy bo szef na chwile wyszedl;p;p;p;p;p
buziole:*
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja...
u nas pogoda sliczna sloneczko siweci
maly zrobil sobie teraz poranna drzemke
odkad spi bez smoczka wydaje mi sie bardziej spokojniejszy :tak:
ja nadal chora... wszystko mnie meczy ale z mlodym na spacer trza wyjsc bo przeciez nie bede go kisic :sorry: szkoda takiej pogody...
Sewi jeszcze dzielnie sie trzyma ale na wszelki wypadek podaje mu cebion zeby nie zarazil sie ode mnie :no: no i czesto czyscimy nosek :tak:

przyszlirodzice u nas tez Sewi duzo nadaje bo jest teraz na tym etapie ze jak sie wslucha w rozmowe to powtarza po swojemu ... :tak::-D
smiesznie mu to wychodzi czasem :tak:
 
Hej:)
Ja ostatnio ciągle zalatana i nie mam na nic czasu nawet na bb :zawstydzona/y:
Najważniejsze o miałam napisać to to, że noc bez mamy minęła bez problemu:-) Z dziadkami była tak zadowolona, że o mamie nawet nie wspomniała:szok: Dlatego wykorzystaliśmy to i we wtorek z okazji dnia matki M zabrał mnie do kongresowej na KMN:-),a Majka znowu została z dziadami.
Niestety przez te ostatnie wizyty u dziadków i wyjazd na działkę poprzestawiało jej się i nie chce sam zasypiać:wściekła/y::wściekła/y: Normalnie dawałam jej mleko o 20, po wypiciu odkładałam do łóżeczka i wychodziłam z pokoju a ona sama zasypiała. A teraz nie dość, że idzie sapać ok. 21:30 to jeszcze zanim zaśnie to cyrk odchodzi i kończy się tym, że zasypia jak ja jestem przy niej:angry::angry:

przyszlirodzice super, że Amelka tak pięknie mówi. Moja Majak też już bardzo dużo mówi i układa w zdania, a ja się bardzo cieszę bo przynajmniej mogę się już z nią dogadać:tak:. Np. jak chce jeść to mówi mleko albo bułka czy jajo i od razu wiadomo, na co ma ochotę:-D
Rekinasia z czego ten esej?? Kilka prac się na studiach napisało:-p to może jakąś mam na temat, który piszesz??
syneczki gratulacje magistra:-)
 
:szok:dziewczyny
brata maly w szpitalu tez wymiotuje ma biegunke i wysoka temperature podlaczyli go pod tlen i ma jakies drgawki ;/;/:szok:

wlasnie dzwonilam do taty robia malemu punkcje zeby wykluczyc zapalenie opon muzgowych
 
Ostatnia edycja:
witajcie dzisiaj
u nas pogoda do bani
pada i pada...
nie wiadomo nawet co robic w taka pogode :wściekła/y:
Rekinasia i co znalazlas ???

moniamonis moze mala Ci sie przestawila :eek:

przyszlirodzice cooooooo :szok::szok::szok::szok::szok:
ani mnie nie strasz
ile ma malutki???
kurcze oby to nie bylo zapalenie opon mozgowych masakra wspolczuje :szok::no::no:
 
reklama
Do góry