reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam

Waszym dzieciaczkom na Dzien Dziecka najlepsze zyczenia :tak:
694_prezent_mis.gif



a tak poza tym to ja tylko na chwile - bylismy z malym u lekarza i jest chory zarazil sie ode mnie - w aptece udalam 50 zl na leki...
teraz mlody zasypia a ja ide gotowac obiadek :tak:
 
reklama
Witam sie i ja i tez chcialabym zyczyc naszym kochanym dzieciaczkom wielu usmiechow a przede wszystkim ZDRÓWKA!!!!!!!!

Ja tez zakatarzona;/ w sobote tak zmokłam jak szlam do szkoly ze szkoda gadac i jeszcze musialam zasuwac przez kaluze do kostek i tak siedzialam w takich mokrych butach przez 4 godziny;/ az wylewac wode mozna bylo;/ masakra. teraz mam straszny katar mam nadzieje ze mala sie nei zarazi odemnie.
patrysia- zdrowka dla sewcia
rekinasia- meningokoki sa na pierwszym miejscu bakterii i w dodtaku najgrozniejszych ktore wywoluja zapalenie opon muzgowych, pneumokoki sa na 2 miejscu.\

Bratanek juz troszke lepiej tylko ze do tego wszystkiego dopadl go rotawirus- ktorego ma cala moja rodzina..... biedny tak plakal bo bolal go brzuszek:( Nadal czekaja na wynik badania z sanepidu. Poniewaz przez kilka dni hodowali bakteroe aby je dzis oddac do zbadania przez sanepid;/
 
przyszlirodzice - zdrowka zycze :tak: trzymajcie sie tam ;-)

rekinasia to sie napracowalas :tak: a ja dalej chora juz chyba 2 tydzien :sorry:

my juz po obiadku maly juz dostal leki... i teraz siedzi i oglada tv :-D
 
ostatnio próbowałam Igora zainteresować Reksiem - czy ktoś tu w ogóle pamięta Reksia smarkule??? :pP :-D:-D ale był bardziej zainteresowany wyciąganiem z telewizora kabla od dvd...
 
Tez czasem bym chciała żeby Majka pooglądała coś w telewizji ale ją, aby mieć chwile spokoju, ale ją interesują co najwyżej reklamy:-D

Rekinasia KMN to Kabaret Moralnego Niepokoju byliśmy na ich nowej trasie TRASASASASA, ubaw po pachy:-D Kilka skeczy już znałam, ale większość była nowych, więc zainteresowanym serdecznie polecam:-D
 
Moj ogladal do niedawna Tomek i przyjaciele ale sie znudzil i teraz patrzy na Barneya. W ogole zawsze byl fanem muzyki i uwielbia wszelkie teledyski oczywiscie tylko te ktore mu sie podobaja.
Pozdrawiam
 
reklama
Rekinasia - Reksio jasne ze pamietam ale Sewka to nie interesuje....
on woli takie kolorowe np domisie, klub przyjacil myszki miki albo przyjaciele z podworka... :tak::-)

Mysza
- :-)

Kaska
- Moj Sewek tez lubi teledyski :tak::tak::tak:
 
Do góry