reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
No niestety zamiera na wątek
Patrysiu spróbuj tu Image hosting, free photo sharing & video sharing at Photobucket trzeba sie zarejestrować:tak:a do pracy kochana gdzie sie da mamnadzieje że w swoim zawodzie:tak:
U nas po malutku coraz cieplej na dworze to cale dnie spedzamy na podwórku mały nie chce wogóle wracac do domu.:-D Wczoraj byłam na zebraniu u bliźniaków 8 kwietnia maja egzaminy na koniec 6 klasy mam nadzieje że chłopcy dadzą sobie rade:tak:
pozdrawiam Was
 
dziewczyny dzis normalnie dla mojej Amelki piatek 13 wylala na siebie gotujaca zupe:(
na szczescie ma tylko lekko poparzone raczki na brzuchu nic nie ma, bo szybko ja do wanny i pod zimny prysznic wzielam dopiero po chwili zobaczylam ze raczki tez ma poparzone. Skonczylo sie na pecherzach na raczkach brzuszek czysty na szczescie mamy smarowac i robic opatrunki i do kontroli po swietach... ehhh ale mialam stracha masakra bidula moja :( potem sie chyba ze 4 razy jeszze walnela normalnie pecha dzis dziecie ma :(
 
Cześć Dziewczyny!

Moje drogie,nie gniewajcie się,że się nie odzywam,nawet nie zaglądam:-(Od soboty mieszkamy juz na swoim:-) Jeszcze tylko dziś mam internet,bo jestem w starym mieszkaniu by posprzątać przed oddaniem kluczy. Po świętach bedziemy załatwiać neta.... i nie tylko :) Marcelinka jest zdrowa,przyzwyczaja sie do nowego domku-ciężko nam to idzie... O tym później.

Życzę Wam i Waszym bliskim spokojnych i radosnych zarazem Świąt Wielkiej Nocy.


Ściskam Was bardzo mocno,pamiętam o Was i mam nadzieję,że juz niedługo skończy się ta gonitwa,odsapnę i wtedy wrócę do Was :)

Buziaczki!!!!
 
dziewczyny dzis normalnie dla mojej Amelki piatek 13 wylala na siebie gotujaca zupe:(
na szczescie ma tylko lekko poparzone raczki na brzuchu nic nie ma, bo szybko ja do wanny i pod zimny prysznic wzielam dopiero po chwili zobaczylam ze raczki tez ma poparzone. Skonczylo sie na pecherzach na raczkach brzuszek czysty na szczescie mamy smarowac i robic opatrunki i do kontroli po swietach... ehhh ale mialam stracha masakra bidula moja :( potem sie chyba ze 4 razy jeszze walnela normalnie pecha dzis dziecie ma :(
oj biedactwo niech szybcitko wraca do zdrowia!!!

witajcie
wpadam tylko i wypadam
czasu brak
ja ledwo zyje chora jestem na maxa wszyscy jakos sie trzymaja a ja :confused::dry:
gardlo mnie boli, ledwo gadam, kaszel olaboga :baffled:
noz masakra...

podejrzewam ze bede dopiero po swietach... :-:)-(
ale chce juz z mijesca Wam zyczyc :-D

Smacznego jajeczka wielkanocnego,
dużego zająca czekoladowego, zdrowia niezawodnego, wielu radości i przez całe Święta samej wesołości.
Życzy Pati z rodzinką :-D

 
mysle ze tym razem sie uda

[video]http://s804.photobucket.com/albums/yy329/PatrysiaR87/?action=view&current=P3290499.flv[/video]
 
Ostatnia edycja:
Z okazji świąt Wielkanocnych,
życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi.
Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia,
i uniosły serca ponad przemijanie.
easter..jpg
 
Witajcie!
ja na chwile :biggrin2:
m zabral mlodego na chwile do znajomego bo na 12:30 ma do roboty :dry:
mala lezy albo spi - nie wiem bo teraz kompa mam w kuchni :sorry2:
ale sie nie odzywa
ja juz od rana pranie jedno robie - potem drugie
wysprztam jeszcze lazienke bo tylklko ona mi zostala, ciuchy wyprasuje, pojde do kosciola na 15 i potem nie wiem...
wstawie Wam potem fotki mojego mieszkanka bo sie jeszcze nie chwalilam :-p:-p:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D

sloneczko swieci ale zimno jest brr :dry:
 
reklama
przyszlirodzice- jaka szkoda Amelki, malutka się nacierpiała:-(, ale tak już bywa z dziećmi wszędzie ich pełno i o wypadek nie trudno. Dużo zdrówka dla malutkiej.
Patrysia- ale słodziak, a jaka wygadana:-D


DUŻO ZDRÓWKA , BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOŻEGO , SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI
ŻYCZY KLUSKA Z RODZINĄ
 
Do góry