reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Przyszlirodzice zdjęcia prześliczne;)
u nas też stara biducha Pod koniec czerwca byliśmy na wczasach w Mrzeżynie było super Teraz chowamy się przed upałami w domu Te temp mnie wykańczają
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie 2 tyg. a tu tylko trzy posty!!!??? Uuu… nie ładnie… Zastanawiam się, czy cokolwiek pisać?
Czy któraś z Was agawa1, Agry, Ania31, Gosia 78, kaskax25, Kluska79, kropecka, ladna.ex.panna, Myyszaaa, Najka, oliwka_11, Rekinasia, Syneczki2, ulenka507, Zytka - to przeczyta?
Może wątek już wymarł??? Czy jest tu jeszcze ktoś?

kaskax25 – jak Mateusz się ma? Opryszczka minęła?
przyszlirodzice – zdjęcia śliczne! Aż się wszystko przypomina i robi się cieplutko wokół serca. Jak się czujesz?
cloe – opowiadaj, jak było na wczasach. Jak długo byliście, czy fajne miejsce znaleźliście – godne polecenia? Może jakieś linki i zdjęcia???

Pozdrawiam!
 
anna ajra ja jestem zawsze :) pijąc poranna kawę zawsze zagladam na forum , ale nikt nie pisze:(
Ja z chlopcami czekam dzis na M jest już w Polsce na obiadek ma byc w domku :)
Pogoda nam sie zmieniła ale przyjemnie przynajmniej sie zrobilo bo te upały dawały sie nieźle we znaki
dawna cloe jak wczasy pochwal sie zdjeciami:)
 
Witam się :-)w pochmurny poniedziałek Ja też czytam zresztą pewnie jak każdy tylko pisać nie ma komu :dry:
Na wczasach byliśmy w Mrzeżynie(zachodniopomorskie)Było super:tak::tak: Mieszkaliśmy w ośrodku Nestor w domku:dwie sypialnie salon aneks kuchenny łaźienka Pogoda dopisała morze co prawda zimne ale nogi zamoczyć się dało Poza tym w ośrodku jest basen wiec jeśli chcieliśmy popływać to było gdzie :tak:
Mrzeżyno śliczne co prawda brakowało mi tam deptaka z prawdziwego zdarzenia alei tak było gdzie chodzić a spacery Plaże czyściutkie,Jeśli chodzi o wczasy rodzinne to jak najbardziej polecam. Zdjęcia wkleję jak M zrobi porządek z kompem jest mały problem z przesyłaniem zdjęc.:tak:oto link :Mrze
 
Ania_ajra ja też od czasu do czasu zaglądam, ale chyba faktycznie wątek nam zamiera....
Przyszlirodzice jaki sentyment mnie ogarnął... niesamowite są te pierwsze foteczki :-) jak się czujesz, jak znosisz ciążę??
ja wczoraj zdałam ostatni egzamin - yuppi!!! :-D teraz jeszcze pisanie pracy i obrona we wrześniu, ale odetchnę trochę - nie miałam wolnego weekendu od 2,5 mies.
Igulinko wczoraj wrócił znad jeziora, pogryziony przez komary, podrapany, posiniaczony, ale szczęśliwy. Wkurzyłam się trochę, bo całe plecy ma zsypane :((( pewnie od słońca, bo od pokarmów dostaje w innych miejscach. Moja mama jakoś nie wpadła na to, że skoro obie mamy uczulenie na słońce, to on też :wściekła/y:i tylko mówi, że nic nowego mu nie dawała do jedzenia.
Do urlopu jeszcze trochę - dopiero w sierpniu, ale już zaczynam odliczanie :) na razie wiem, że będzie kurs windsurfingu na Rodos a reszta wakacji zobaczymy :-D
Igi nareszcie robi na nocniczek! :-D wczoraj mojemu doroślakowi kupiłam 7 par majtek, żeby podtrzymać wspaniały zwyczaj nienoszenia pieluch :)
poza tym od września przedszkole - oglądaliśmy 2 przedszkola i wybraliśmy jedno, wpłaciliśmy już wpisowe (500 pln :szok:) baaaardzo fajne, z dużym ogrodem, ładnie urządzone, rozsądna osoba to prowadzi, dobrze zabezpieczone (przedszkole jest w domku). Niestety, Igi dalej ssie smoka i tak się go domaga, że nie mamy serca i nerwów, żeby się z nim kłócić - mam nadzieję, że weźmie przykład z innych dzieciaczków w przedszkolu....
Aniu, jak Michaś się dostosował do leżakowania - czy on śpi w przedszkolu?
 
AAA a mi pół posta zżarło:wściekła/y::wściekła/y:
Trochę się porozpisywałam o Mrzeżynie widać trochę za dużo :dry:
Rekinasia gratuluję zdanych egzaminów i trzymam kciuki za wrzesień no i za wenę do pisania pracy bo z tą może być trudno
Nie obawiasz się jechać do Grecji?Kryzys tam ładnie dał się we znaki
Mnie się Grecja marzy :tak::sorry2: Czekam na spokojniejsze czasy
Oliwki nie przyjęli mi do przedszkola:dry:Głupio bo powychodziły chocki klocki z moją firmą:wściekła/y::wściekła/y:
Firma nie funkcjonuje nie ma siedziby nie rozliczają się zobowiązań.Ludziom nie powypłacali ostatnich pensji Do teraz sprawy rozliczeniowe prowadziło biuro rachunkoweale dłużej nie będą Dla mnie oznacza tyle że Zus nie będzie mnie ubezpieczał Jeśli ubezpieczenie za lipiec nie wpłynie Idę do sądu pracy by jakimś cudem uzyskać świadectwo pracy :baffled::crazy::wściekła/y:Ech porobiło się:crazy:
 
Ja tez czytam was:) tylko jakoś weny do pisania brak:( ja czuje sie dobrze w ciaży i od tygodnia czuje już delikatne ruchy szybko bo z amelka to było około 20 tyg a tu 12 i już czuje mala rybkę w brzuchu:) dobijaja mnie już te upały strasznie robi mi sie słabo ale to nie trzeba być wcale w ciąży zeby zaslabnac... Pozdrawiamy wszystkich serdecznie:)
 
Cześć dziewczyny!:-)
I znowu zaczęły się upały… uff…
W poniedziałek byłam z Michałkiem u pediatry. Jak byliśmy nad morzem mały zaczął kaszleć i w przedostatni dzień dostał na noc temperatury (38*C) i biegunki!:surprised: Dałam mu 2 czopki – miałam tylko te dla niemowląt. W każdym razie temperatura nie wzrosła, biegunka ustała w południe.
Poszliśmy z nim do lekarza „dla wczasowiczów” – zbadał go dokładnie i niczego konkretnego nie stwierdził. Domyślam się, że łyknął trochę wody z Bałtyku… bo nie jadł niczego innego, czego my byśmy nie jedli. Nawet jak było coś zamawiane specjalnie dla niego, to zawsze któreś z nas musiało dokończyć porcję. A kaszel był pewnie od lodów:rolleyes2: lub kąpieli w morzu – bo nie można było go przecież od wody odpędzić…:-p
Adam nalegał bym pojechała z nim do naszego pediatry na kontrole. Lekarka powiedział by mu niczego już nie dawać i że jest już dobrze.
Wczoraj zaś byliśmy na długo oczekiwanej wizycie u alergologa. Może pamiętać, jak pisałam, że Michaś dostał strasznego uczulenia…? W każdym razie w przyszły wtorek jesteśmy umówieni na testy! Aż się boję…:baffled:
A dziś idę z Michałkiem do stomatologa! Zapewne pamiętacie(…?) jak mój rozbójnik uderzył buzią o ławę…:sad: po trzech tygodniach prawa górna jedynka zrobiła się szara i widać tuż przy dziąśle, że jest pęknięta!:no: Muszę skonsultować to ze specjalistą. Być może trzeba ją zklejić…?:hmm: Och… mówię Wam… straszny był ten wypadek… :sad:
Mimo, że wizualnie wszystkie sińce i opuchlizny zeszły, to są tego skutki… sina jedynka i wyczuwana pod palcem blizna pod dolną wargą.

Dziewczyny, a co u Was??? Nie wierzę, że nic się nie dzieję. Zastanawiam się, co robić z dziećmi w takie upały… gdzie by tu pójść…? Co Wy porabiacie?

Ania31 – mmm… mąż już w domu!:-D Domyślam się, że wszyscy jesteście uradowani…? Znajdziesz choć chwilkę, by napisać jak się macie?:wink:
cloe – rzeczywiście fajny ośrodek! Dodałam sobie do zakładek w razie W:-p Szkoda, że zżarło Tobie posta… No i ta odmowa z przedszkola… rrryyy:wściekła/y:… będziesz działać jeszcze w tej sprawie?
No i trzymam kciuki, by sprawa z pracą się szybko wyjaśniał!
Rekinasia – gratuluję zdanych egzaminów! HipHip HURA!:-D
Biedny Igorek… takie dzieciaczki są łatwym celem dla komarów – niestety… szkoda, że Dzidkowie (mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam) niczym jego nie zabezpieczyli, zarówno przed komarami jak i słońcem:-(… Jak długo był nad jeziorem? Pewnie się stęsknił za Tobą?
No i co jak czytam… nocniczek! Wow! Ale fajnie, co? Gratuluję!:-D My odstawiliśmy pampery na dobre w maju.
Mmm… Rodos… Moja szwagierka z rodziną wraca dzisiaj z Grecji. Są zachwyceni i gorąco polecają, także jeszcze trochę i będziesz miała WCZASY!:-D
Co do leżakowania w przedszkolu, to Michaś chodził od lutego do kwietnia w godzinach 9-13 więc nie było takiej potrzeby. Z resztą nie było tam takiego przymusu, panie przedszkolanki kłady dzieci spać w godzinach, w jakich to rodzice sobie życzyli. Oczywiście był harmonogram dnia i wszystko na poziomie, ale z indywidualizacją potrzeb dzieci.
Od września Michałek idzie do innego przedszkola i jestem pełna obaw…:baffled:
Podaj linka przedszkola, które wybraliście.
Aniu, jak Michaś się dostosował do leżakowania - czy on śpi w przedszkolu?
przyszlirodzice – och, rzeczywiście te upały dają się we znaki, szczególnie ciężarnym…:hmm: Trzymaj się dzielnie! A jak Amelka reaguję na wieść o rodzeństwie?

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Ja też czytam :-) W sumie nie wiem co pisać :) Misiak kolejny rok u dziadków :-) Przedszkole - nie dostał się do państwowego - spróbuje za rok :-)

Ania_PR z tym zasłabnięciem to teraz najłatwiej :-(

Cloe - niezła jazda :-( Daj znać jak ci się uda :-)

Ania - to będziemy czekać na info o alergii...

Rekinasia - wow rodos:-D my w tym roku już na wakacjach byliśmy :-D

Pozdrawiam
 
Do góry