reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

anna_ajra ja czytałam sage zmierzch jakies 1,5 roku temu:-) i wciagneła mnie niesamowicie ale tylko wersja ksiazkowa, do kina mnie nie ciagnie;-) pamietam, ze czytałam ja doslownie wszedzie, najczesciej karmiac małą piersią w półmroku:tak:
przyszli rodzice moje gratulacje! widze ze starania nie poszły na marne hihi;-)
oliwka termin mam niedługo po tobie a mój brzusio jest duzo wiekszy, ale mały podobno juz ma ok 2 kg, duzy chłopak sie zapowiada:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny!
W niecały tydzień przeczytałam dwa pierwsze tomy Sagi Zmierzch i nie mogę przestać… choć nie jest to takie łatwe i oczywiste przy dwójce małych dzieci… wczoraj czytałam do 1 w nocy… ale teraz przerwa na Babyboom - nie chcę Was dłużej zaniedbywać.
W zeszłym tygodniu byłam z Martynką u lekarza, bo zaczęła brzydko kaszleć. Na szczęście jest już lepiej. Byłam też z Michałkiem u alergologa i stomatologa – pisałam o tym, ale żadna z Was prócz Myszy widocznie tego nie zauważyła…
W każdym razie się streszczę bo być może zanudzam…
Michaś jest uczulony na trawy, żyto, koty i bylicę (to taki łąkowy kwiat). Jeśli chodzi o zęba (prawą jedynkę) to obumarł. W najgorszym przypadku trzeba będzie go wyrwać! Mam go obserwować. Najprawdopodobniej trzeba będzie go przewiercić.
Przerażają mnie te myśli… z tego wszystkiego się popłakałam…
A tak w ogóle, to większość czasu spędzamy na dworze.
25 sierpnia, czyli już tuż tuż wracam do pracy. Michaś idze do przedszkola, a Martynka zostaje pod opieką teścia z 7-letnim doświadczeniem.

Mysza – gratuluję moderatora! Nawet nie wiedziałam…
Mikołaj pewnie zadowolony, że będzie mógł spędzać czas u dziadków niżeli w przedszkolu. Fajnie, że Wam pomagają!
Syneczki2 – spędzacie wakacje w Rewalu…!? To tak jak my! Daj koniecznie znać, jak było!
oliwka_11 – witaj po długie przerwie! Wyglądasz rewelacyjnie (super fotki) i jeszcze raz Tobie gratuluję córci!
Rekinasia – co teraz czytasz? Czytałaś Sagę?
ladna.ex.panna – ta książka to istny fenomen! Początkowo śmiałam się z uzależnionych… ale żadna dotychczas przeczytana książka nie wciągnęła mnie do podobnego stopnia. Czyta się ją jednym tchem!
anna_ajra ja czytałam sage zmierzch jakies 1,5 roku temu:-) i wciagneła mnie niesamowicie ale tylko wersja ksiazkowa, do kina mnie nie ciagnie;-) pamietam, ze czytałam ja doslownie wszedzie, najczesciej karmiac małą piersią w półmroku:tak:
dziewczyny – dajcie znać, która z Was jest na facebook’u.

Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
wczoraj napisałam posta, ale ten p**y babyboom mnie wylogował (choć cały czas byłam aktywna) i nie zapisał posta, to już niestety, nie pierwszy raz i czasem zapisuje posty, zanim zatwierdzę, tym razem tego nie zrobiłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wkurzające
w dużym skrócie, to przed Rodos wybieramy się do Łeby na kilka dni. Nic nam się w tym roku nie zgrywa, bo zajęcia integracyjne w przedszkolu, bo moja obrona etc.
W niedzielę byliśmy na rowerach i M się przewrócił na ostrym zakręcie razem z Igorem. Jechał bardzo powoli, ale stracil równowagę i źle się podparł nogą. Nic się nie stało, Igi był w kasku, jedynie brudna rączka i dużo łez. Zresztą już wcześniej powtarzał 'zamykają mnie się oczy' :-D bo był śpiący. Na szczęście perspektywa samochodu na placu zabaw odwróciła uwagę i pojechaliśmy dalej...
Byłam wczoraj na Incepcji, tak mnie wciągnął, że spoglądałam co chwila na zegarek :-)
Aniu dobrze, że to mleczny ząbek.... wyjaśniło się, co z kaszlem Martynki? nie do wiary, że już wracasz do pracy - jak to szybko minęło. Cieszysz się?
 
Hej

:-) Dziewczyny Zytka na tajnym dała znak życia :-)

Oliwka - a chyba pisałaś koniec z dziećmi :-D
Rekinasia :-D Rodos :-) i jak obroniona bo nie doczytałam ?
Cloe = tydzień w Holandii byliśmy :-) Muzea zaliczyliśmy :-) Mikołajowi się najbardziej podobał obraz "Dziewczyna z perła". Nazwał ją chrupiącą panią :-)

A teraz mamy akcję na dinozaury :-) Umie nazwać swojem ulubione :-D

Ania_A - napisz na gg - to Ci odeślę namiary na Facebooka :-) A co do książki - to prawie każdego to wciąga :-D ale filmy są przesłodzone :-)

Pozdrawiam M :-)
 
Mysza... w ciąży jesteś??? Jak to, kiedy???
Oj kochana, G R A T U L U J Ę ogronie! :-D:-D:-D
Ale fajnie! Wow, bardzo się dla Was cieszę!!!
Jak się czujesz, na kiedy masz termin??? Och, och, och...
Ściskam Cię mocno!
 
gratuluje wszystkim przyszlym Mamusiom!!!
widze ze duzo z Was postaralo sie juz o rodzeństwo dla pociech
no i prawidlowo
my wlasnie z Tymkiem wyroslismy z kolek
a z Hania z okresu adaptacyjnego w stosunku do brata
zaczyna byc calkiem sympatycznie :)
 
reklama
Myszko gratuluję! Ale fajnie!:-D Jak się czujesz?
Ania ajra oj, z tym zębem Michasia nieciekawie... A co dostaje na alergię? Bo na odczulanie chyba za wcześnie?
Ja czekam na koniec upałów, niedobrze je znoszę, dziś było lepiej,ale podobno jeszcze mają wrócić.... Brzuch wiekszy niż w pierwszej ciąży, więc już odczuwam ograniczenia, za Ewcią nie nadążam na spacerach, a ona jest taką wędrowniczką, uwielbia chodzić i biegać:-)
Pozdrowienia dla Wszystkich!
 
Do góry