reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Mysza :-) GRATULUJę:tak::-):-):-):tak:
Najka cześć:-) ty tutaj też z doskoku Zresztą podobnie jak ja;-) Znam twój ból ale ale co tam dasz radę dzielna babka jesteś:tak:
Kwiatuszek czyli wszystko idzie w dobrym kierunku ?:tak: Pochwal sie Tymkiem:tak:
My w weekend byliśmy na pogrzebie mojego dziadka:-( Żal mi babci Zostanie sama jeszcze teraz jest z nią mój wujek za tydzień tato ma urlop i wymieni wujka a później...
 
reklama
Myszaaa gratuluje! super informacja, tez jestem zdania ze ktos musi pracowac na nasze emerytury hłe hłe:-)
anna_ajra ojej juz do pracy:szok: mnie w tym wszytskim najbardzie przeraza zorganizowanie zycia po powrocie do pracy przy drugim dziecku:baffled: zupełnie mnie to przerasta ale cóż trezba bedzie sie z tym zmierzyć:-p
Najka mam to samo, niestety:tak: brzuch wiekszy niz w pierwszej ciazy a dwulatek aktywny jest jak mało kto;-)na szczescie mam pania do pomocy na codzien, która juz zaczyna narzekac na zylaki:eek: ciekawe dlaczego:confused2:
ja urzadzam teraz pokój dla małego, z założenia ma byc w stylu marynistycznym ale planuje zrobic tam sypialnie dla maluchów bo pokój córci zawalony jest zabawkami:baffled: sama nie wiem czy dobrze mysle, nie jestem pewna czy niemowle z dwulatkiem razem w nocy to dobry pomysł:sorry: poza tym zapisalismy Igusie do przedszkola i teoretycznie chciałabym aby chodziła tam na pare godzin dziennie ale niecodziennie;-) strasznie obawiam sie tylko chorób które mała moze mi znosic do domu hmmmm:crazy:
 
ładna ex panna pomyśl chłopczyk dostanie swoje zabawki więc być może łatwiej będzie, do pokoju Igusi ,wstawić łóżeczko ,niz dodatkowy tabun zabawek:rofl2::-D
U nas upały na całego
U Oliwki bunt dwulatka rozhulał się pełną parą:crazy: Niby powtórka z rozrywki ale i tak ledwo daję radę zachować zimną krew to wycie o byle pierdołę doprowadza mnie do szału:eek::baffled::crazy: A jak jest u was?
 
Cloe mam to samo:
ja: 'dasz buziaka?'
Igi: 'nieeeee daaaaam buziaaaakaaaa!!!' (rzut na podłogę)
ja: 'to nie chcę buziaka'
Igi: 'chceeeeeesz buziaaaaka!!!' (rzut na sofę)
bądź tu mądra :-D
wczoraj bylismy u ortopedy, żeby sprawdzić nóżki, bioderka etc., umówiłam się, że dostanie lizaka, jak się pozwoli zbadać i jakoś poszło, ale łatwo nie było :-p
 
witam sie
ale wstyd tak dawno mnie nie bylo :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
chyba mi wybaczycie?? :sorry:

chcialam pogratulowac myszce i Ani - gratulacje zafasolkowania!!!

u nas stara bieda, jakos leci

mala 2 dni temu powiedziala pierwszy raz "tata"
zeba nie ma jeszcze ani jednego
wazy 6,100 g w ciagu ostatnich 2 miesiecy przybrala tylko 400 g - bardzo malo jak stwierdzila lekarka - zobaze jeszcze z miesiac jak dalej tak malo bedzie przybierala pojde z nia na badania ale poki co jest zdrowa, duzo sie rusza wiec moze dlatego tak malo wazy
aha nie raczkuje jeszcze ale za to twardo stoi trzymajac sie o lozko, siedziec jeszcze nie siedzi :tak:
aha i ma juz kolczyki :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Sewek to gadula, ale starsznie jest za Nikijest tez strasznie o nia zazdrosny....
zajmuje sie nia caly czas, normlanie az pieknie sie patrzy z lazka w oku :tak:

to chyba tak w skrocie

aha anna ajra pytalas kto jest na facebooku - ja :rofl2:

ahaaaaaaaa

myszaaa wszystkiego naj najz okazji urodzin
 
Ostatnia edycja:
witajcie

no a ja nie spie juz od po 4
mala wstala i byla marudna jak wracalam do lozka to ryk, masakra, pic nie chciala, przy mnie lezec tez nie to sie wkurzylam i o 5:40 przyporwadzilam ja mezowi, lezal z nia ale i jego wysilki na amrne a teraz siedzi sobie dama i sie bawi zabawkami :szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::sorry2:
nie chce spac wiec to nie ma sensu zebysmy sie kladli
wlaczylismy z m tv i patrzymy
zaraz zrobie sobie kawe i jakies sniadanko....
zrobilam focie oczywiscie jak ona wyglada o 6 nad ranem wtedy kiedy zawsze jeszcze spi o tej godzinie...
jak zgram na kompa to sie pochwale;-)

no a poki co to spijcie sobie dobrze :-D:-D:-D:-D
 
dawna cloe u mnie nawet spoko, po prostu do mnie i troche do niani która przychodzi mała inaczej sie zachowuje niz do innych
tymczasem z babcia no to sobie pozwala , czasami az żal patrzec jak sobie daje wchodzic na głowe, ale co tam, ja sie nie wtrącam
 
Z serca płyną te życzenia:
Ulu i Asiu, w datę urodzenia!
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
sto lat życia, moc radości!
Zdrowie wiecznie niech Wam służy,
uśmiech stale miejcie na twarzy,
niech się spełni, o czym zamarzycie!
Niech Wam towarzyszy zgoda
Wieczna, tak jak Wasza uroda.
Wszystkiego najlepszego kochane
z okazji urodzin!!! :-D

 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny!:-)
Dla mnie dzisiejszy dzień jest ostatnim wolnym. Od jutra wracam do pracy… uff…
Odkąd pisałam ostatni raz (3tyg. temu), Michaś zdążył załapać anginę – za dużo lodów w te upały…
No i zaszczepiliśmy dzieci. Martynkę „normalnie” z kalendarza szczepień, a Michałka wcześniej na ospę (ale to już pisałam) i teraz na pneumokoki. Byłam sama z dwójką dzieci, ale został mi oszczędzony powrót na podwójnej syrenie, nie było tak źle… wręcz przeciwnie, mam dzielne dzieci.
Zapewne po opisie na gg i skype zauważyłyście, że skończyłam Sagę Zmierzch… nadal nie mogę przeboleć rozstania z bohaterami i bronię się powrotem do rzeczywistości błąkając myślami w innym wymiarze – nie do wiary… jak ta książka uzależnia…
W każdym razie zdążyłam umyć okna w domu i w miarę posprzątać – teście będą pilnować dzieci do piątku, no i wiadomo… trzeba…
Michałek idzie z dniem 01 września do przedszkola. Adam bierze urlop, by mały mógł się oswoić z nowym otoczeniem – zobaczymy. Martynka zostaje z teściem.
Odpiszę w wolnej chwili.
 
Do góry