reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Gosia to tak jaku mnie Poki co nastawim się że Julka pójdzie do szkoły wcześniej:tak:
No i odwołuję co napisałam trzymam kciuki żeby wasza wyprowadzka wypaliła w ciągu m-ca.
Zytka ano jeszcze nic na oku nie mam nawet jeszcze nie zaczęłam szukać:sorry:
 
reklama
Gosiaku trzymaj się, rodziny wojskowych nie mają łatwo, ciągłe przeprowadzaki i zmiana środowiska :( trzymam kciuki za mieszkanie w Poznaniu! fajne miasto :)

u nas wszyscy już chorzy, więc siedzę dzisiaj w robocie z cieknącym nosem i staram się nie wychodzić z pokoju, żeby nikogo nie zarazić :tak:
 
anna ajra tak chwalilas ksiazke Zmierzch i jej czesci ze postanowilam poczytac no i nie moge sie oderwac tom zajmuje mi niespelna 2 dni:sorry:moi chlopcy juz sie ciesza ze skoro tak szybko czytam to oni beda mi przynosic lektury a ja bede im opowiadac :tak:cwaniaki
Mialas racje ksiazke mozna wchlonac jednym tchem zaczynam 3 tom :-D

Rekinasia zdrowka dla Ciebie :tak:
Zytka Kubus w zerwce zachwycony pieknie rysuje wykleja az nie wiedzialam ze mam takie zdolne dziecko:tak:Bartusia zapisalam do przedszkola ale nie dalam go na razie i tak siedze w domu widokow na prace na razie nie mam wiec siedzimy sobie razem
 
anna ajra tak chwalilas ksiazke Zmierzch i jej czesci ze postanowilam poczytac no i nie moge sie oderwac tom zajmuje mi niespelna 2 dni:sorry:moi chlopcy juz sie ciesza ze skoro tak szybko czytam to oni beda mi przynosic lektury a ja bede im opowiadac :tak:cwaniaki
Mialas racje ksiazke mozna wchlonac jednym tchem zaczynam 3 tom :-D
Aniu31 – aż dreszcz mi przeszedł po całym ciele… zazdroszczę, że wszystko przed Tobą – to niesamowita historia i przygoda.:-D Saga Zmierzch… mmm… wrócę do niej na pewno nie jeden raz…:rolleyes2:
Widzę, że i Ciebie nieźle wciągnęła… co za tempo… też ją „machniesz” w mgnieniu oka.:wink: Jest niesamowita, prawda…?
Nie spotkałam drugiej takiej książki, o której tyle bym myślała i tak bardzo pragnęła czytać dalej.
Zaczęłaś III tom… Zaćmienie… no to się trzymaj.:yes: Padniesz, gdy dojdziesz do 468 strony! A do 393 zacznie być ciekawie… Nic Tobie nie zdradzę – nie martw się – nie mogłabym być tak okrutna.:wink:
Jedynie, co mogę Tobie powiedzieć o Sadze to, to że Przed świtem bije wszystko na głowę – nie do wiary, co?:surprised: A jednak… Tego nie da się opisać (18)!
Och… ale się cieszę!:-D
 
Cześć Dziewczyny!

U nas nieciekawie. Marcelinka ma infekcję i to zapowiada się porządną:-( Od dzisiaj jestem z nią w domu na zwolnieniu. Nieźle nie,dopiero co wróciłam do roboty,a tu juz zwolnienie... W tamtym tygodniu siedziała 2 dni z babcią (moją teściową w sensie), w weekend juz wydawała sie zdrowa,a tu w poniedziałek się rozkasłała i zasmarkała:-( Na razie bez antybiotyku,ale boje się,żeby nie bylo powtórki z lipca,gdzie po 3 tyg. wreszcie sama zdecydowałam żeby podać jej pierwszy raz antybiotyk,bo sie dziecko i my przy niej:-(

Rekinasia-ups:sorry:Pani MBA jeszcze raz gratki:-) Dużo zdrówka dla Was!!! Czyli co tak juz definitywnie koniec póki co z przedszkolem? Powiem Ci,że gdybym miała kogoś do Marcysi, to też bym zrezygnowała... Jestem z lekka rozczarowana...

Gosia
- i ja o Tobie myślałam :-) Trzymam kciuki za Wasze wreszcie zamieszkanie w Poznaniu i oby juz na dłuuugo!!! Wierzę mocno w to,ze już się uda:tak:

Buźki wirtualne dla Was wszystkich!!!
 
Justyśku i jak z Marcelkiem?? jest poprawa? Igi się prawie wykurował, ale zabrałam go na wózku na spacer do parku, zasnął i chyba mi zmarzł, bo po tym spacerze zaczął znowu bardzo kasłać :(( jestem taka zła na siebie, że nie wiem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ania31 dzięki :) już mi przechodzi
Cloe ty to masz fajnie, bo masz dwie, przynajmniej jesteś zwolniona z zabaw z pociechą. Nie ma to, jak ciągle być 'strasznym i złym wilkiem' - kiedy mu się to w końcu znudzi?????

dzisiaj byłam w Łodzi (wpad i wypad Zytka :D) a jutro lecę do Toskanii!! :-D wyjazd służbowy, ale taki integracyjny - będzie więcej zabawy, niż pracy :-D fajnie, jeszcze tam nie byłam i przede wszystkim jest cieplej! ostatnio ciągle marznę - brrrrr! wracam w sobotę i się odezwę a wy w tym czasie nie próżnować, żebym miała co czytać po powrocie!!!! :-)
 
;-)Dzien dobry

anna ajra
skonczylam czytac cala Sage:tak:wczoraj nie moglam znalesc sobie miejsca w domu jakos mnie nosilo chyba przez to ze juz sie skonczylo:baffled:.Poplakalam sie :-(na koniec ksiazki. Teraz zaczynam czytac Intruz tej samej autorki podobno tematyka podobna .

U nas cos mojemu Kubusiowi sie odwidzialo i nie chce chodzic do szkoly. Dzis ani nie chcial wstac ani ubrac zjesc wyjsc z domu czy wysiasc z samochodu nie mowie juz o rozebraniu sie w szkole nie wiem jak do niego dotrzec a tak z checia chodzil mi z poczatku:-(
Moj M wraca za 2 tygodnie do domku:-D
 
witam się babeczki mnie trochę nie było ...ale leżałam na patologi potem w drugim szpitalu .....
A więc tak Mateuszek przyszedł na świat 10 .09.2010 o godz.9.14 przez cc w 37 tyg ważył 2740/52cm.
Po porodzie miał małe problemy z oddychaniem i musieli go na 6 godz.podłączyć pod cepap .
Ja po cc doszłam już do siebie ,wchodze w swoje ciuchy i czuje się świetnie .Małego karmie piersia i wcale nie odczuwam że jest 3 dziecko bo Mateuszek tylko śpi i je ,czasem popatrzy sobie ,normalnie złote dziecko a moja szarańcza odkąd dzidzia j est w domu jest grzeczna jak nigdy.
Ogólnie jestem szczęśliwa że maluch już jest z nami ,pozdrawiam.

4f111bfc70619c3304ecd116219582d6,10,19,0.jpg

ba526c904bbf492c468d8c49e674358d,10,19,0.jpg

0835e0082716978bd4249af743cc1c3c,10,19,0.jpg
 
reklama
Do góry