reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Witam. Jan krystian przyszedł na świat 12.01 o godz 15.43 52 cm 3500 9agapar bo był lekko zasiniony. Po 2 dobach wypisali nas do domu akurat na weekend bez zbadania bilurbiny i efektem jestesmy znow w szpitalu na naswietlaniach:( ale dziś już chyba do domku. Amelka biega do łożeczka jak tylko jas zapłacze. No i jest troche zazdrosna i chce pokazać ze ona jest ważniejsza chociaż staram sie poswiecac jej jak najwiecej czasu. Teraz jest u dziadkow a ja z małym w szpitalu, nie mam warunków do spania bo mogli mi dać tylko fotel na którym nawet sie siedzieć nie da ... Napisze wam wiecej potem. Przepraszam ze nie pisze ale same widzicie.
Mysza gratuluję córeczki:) bedzie parka:) napewno dasz radę:) z dziewczynami nie jest tak źle:p o ile nie sa takie diabelki jak amelka:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przyszlirodzice ja już a NK pozachwycałam się Jasiem :tak::-)Wracajcie do domku i ciesz się podwójnym macierzyństwem:tak:
Syneczki jaj jako przykładowa żyrafa przez krótki byłam zainteresowana modelingiem przybliżę ci co nie co jaktowygląda Skoro agencja chce podpisać kontrakt to już dużo Chłopcom będzie zrobione portfolio w róznych pozach, strojach sytuacjach po to by ukazać "elastyczność"potencjalnych modeli zazwyczaj agencje każą sobie płacicć i to nie mało Twarz chłopców trafia do bazy danych i czekacie aż agencja się z wami skotaktuje Telefon od agencji nie oznacza jeszcze zlecenia To informacje o kastingach w których będziecie zobligowani uczestniczyć.Sam kasting trwa kilka minut natomiast czekanie na swoją kolej nawet pół dnia Dopiero po pewnym casiey dowiecie sięczy chłopcy się zakwalifikują czy też nie Musisz sie teżliczyć z tym że tylko jedenemu może udawać sie zakwalifikować. Mimo to ja radziłabym ci spróbować Po pierwsze sama sie przekonasz czy taka "zabawa" wam odpowiada czy nie poza tym chłopcy po latach mogliby mieć żal że mamusia nie skorzystała z okazji zrobienia z nich sławnych i bogatych;-)
 
Cloe tego się właśnie obawiam, że mogą mieć do mnie żal. Więc chyba zobaczymy co można dalej zrobić w tym kierunku i sami zdecydują jeżeli przyjdzie co do czego co z tym dalej zrobić.
 
dziekuje za gratulacje :):*

juz w domku jestesmy wypucili nas w piatek:)
Jas je i spi no ale musze go dokarmiac bo sie nie najada:( bo wisial by na cycku caly dzien, a Amelka chce duzo pomagac ale dzis byla straznie nieznosna i wszystko na zlosc mi robila i wszystko wymuszalam normalnie gardlo dzis na nia zdarlam...
A ja czuje sie dobrze, nie nacinali mnie wiec juz 2 h po porodzie normalnie fuknkcjonowalam :) porod tez nie byl dlugi bo tylko 5 h 43 min;] w porownaniu do Amelki 15,30 min...
 
Ania PR niby 3 lata to idealna różnica wieku, ale chyba dopiero później się to docenia :-) Igi potrafi w pojedynkę być nieznośny a gdyby doszła jeszcze zazdrość to słabo to sobie wyobrażam... :-D
fajnie, że taki krótki poród i bez nacinania. Jasio ma czarną czuprynę :D Amelek chyba też miał taką, tylko jeszcze więcej włosków?
 
reklama
Do góry