reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

Patrysiu Dla Sewcia z okazji wczorajszych urodzinek spóźnione ale jak najbardziej szczere

Sewciu w Dniu Twoich urodzinek
życzymy Ci, aby każda łza w
Twoim życiu była łzą szczęścia,
a uśmiech Twój zjednywał
wszystkie serca wokół.
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

AniaPR-jeszcze raz gratulacje serdeczne!! Jaś jest cudny i niech się Ci zdrowo Mamunia chowa:-) A Amelka niezła agenciara,ale to chyba nawet normalne-taka zazdrość,przecież do tej pory była najważniejsza! Ja to sobie wyobrażam jak moja "małpica" by mi dawała popalić,ale mam nadzieję mimo wszystko, że to przede mną :-p

Ania_ajra-jak u Was? Jak Michaś po tym szpitalu? I jak Ty Aniu dałaś ze wszystkim radę? Mocne uściski dla Was kochanie!!

Patrysia- wszystkiego najlepszego dla Sewcia i Nikolki z okazji urodzinek!!! Dużo zdrówka!:-)

Gosia-co u Was? Jesteście już wszyscy razem w Poznaniu?Mam nadzieję.... Odezwij się kochana!

Rekinasia-:-)

Myszka-huujja (jakby to powiedziało moje dziecko) DZIEWCZYNKA!!! Kochanie nie przerażaj się,dasz radę!! Nie tylko z siuśką i jej wycieraniem:laugh2: W razie co pytaj-będziemy radzić!:tak::-)


Dziewczyny czy Wy już myslicie o zbliżających się zapisach do przedszkola? Ja jestem przerażona! My postanowiliśmy przenieść Marcelkę jak sie uda do innego przedszkola i jestem cała w stresie... A tak poza tym to u nas w miarę.Teraz bez żadnej infekcji,ale aż się boję mówić,żeby nie wywołać czegoś:sorry: Marcyśka gada jak nakręcona,a ile przy tym śmiechu z jej niektórych określeń:-D

No dobra to teraz uciekam,ale pozdrawiam Was wszystkie mocniasto!!! Dobrej nocki!
 
Bartusiu dla Ciebie również samych kolorowych i szczęśliwych chwil tysiąc latek skarbeczku.

Moje szalone długowłose lokowane dziecko dziś ma imprezę urodzinową w przedszkolu. Przyprowadzając go rano zostałam miło zaskoczona. Na samym wejściu same balony serpentyny no nic myślę fajnie kolorowo i idziemy dalej, otwieramy drzwi do sali delfinków daję cukierki pani przedszkolance by w odpowiednim momencie przekazała Amadeuszkowi do poczęstowania innych dzieci a tutaj wyskakują z łazięki wszystkie szkraby i coś krzyczą zrozumiałam tylko słówko "Ami" reszta to niezrozumiały splot wyrażeń :p w każdym razie czapeczki na główki były zakładane wielki napis urodzinowy wisiał nad oknami i po obiadku ma byc impreza.Amadeuszek już wtedy był zachwycony :)
 
syneczi bardzo dzieujemy za życzenia:-)
A dla Amadeuszka najlepsze życzenia zdrówka usmiechu na twarzy wspaniałych prezentów i wszystkiego co najlepsze

A my znów sami M wyjechał wróci na święta wielkanocne:-( musiałam sie pozbierac do kupy nie lubie jak wyjeżdza a za każdym razem jest coraz gorzej rozłąka bardzo mnie boli:-(
Wczoraj poszlam z chłopcami do Cinema City na "Megamocny" byłam ciekawa jak Bartek w kinie czy wysiedzi czy nie będzie chciał wyjsc z a chwile itd. ale siedział cały film z buzia otwarta i ogladał baje:-D także mogę chodziz z cała 4 do kina chłopcy troche pokrzywdzeni bo wiekowo bajka troche nie bardzo ale i tak wszyscy byli zadowoleni.
Pozdrawiam Was wszystkie
 
Witajcie :-)

Wchodzę i podczytuje kto się pojawia a tu nikt :-) Pewnie wszyscy jako i ja podczytują :-)

Więc choć życzenia złoże naszym kochanym trzylatkom:-)

Wszystkiego najlepszego, kochanych rodziców, dużo słońca życzę:
Sewerynkowi(
Nikolce(a tu nasz kochany dwulatek)
Bartusiowi
Michałkowi
Martynce(i żeby szybko przeszła jej ospa)
Jankowi
Piotrusiowi(brat który już niedługo do szkoły idzie)
Marcelince
Amadeuszkowi
Oliwierkowi
Olkowi
Hani
Julce
Oliwii
Igorkowi
Idze
Miłoszkowi
Ewie
Gabrieli
Amelii
Kubie
Marii
I jako ostatniemu z lutego 2008 mojemu synkowi Mikołajkowi :-D

Wziełam z naszej listy :-)

POzdrawiam
 
Myszaa a juz chciałam ci gratulowac pamięci:-D

Tak dziewczyny sie rozleniwiły w pisaniu (czyt.ja tez):-D Pogoda dzis wspaniała słonko świeci mrozi. Dziś moje dzieci po feriach poszły do szkoły i w domku cisza spokój :tak: tylko Bartus siedzi ze mna ale on to jak by dziecka nie było:tak: czasami przyjdzie pogada z mama i idzie dalej bawic sie zabawkami albo mówi ze chce bajeczki:-D
 
Ania - bo ja się zabierałam za życzenia od kilku dni :-) znaczy się od stycznia :-D i w końcu dziś odpaliłam notatnik i patrzę ile tam maluchów :-)

U nas tez prześlicznie - choć mroźno :-) Trzymam kciuki by czas do wielkanocy szybko minął ... ja póki co 35 tydzień i czas mi się wlecze...
 
mysza zleci szybko pamietam że ja Bartka w 36 rodziłam a Kube w 38 czyli juz niedaleko.
A to mój Bartus



 
reklama
Do góry