reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2008-wątek główny

reklama
Mychno kochana zdradź mi twoj sekret proszę! co to za dieta????? na odżywkach sportowych lecisz??? sterydy czy jeszcze inne jakieś?? :-D sama drobna a dzieci giganty i jeszcze rosną jak na drożdżach :-D co prawda wtedy w Poznaniu nie widziałam ojca dzieciom, może to wypadkowa :-D Igulinio tylko stopy ma wielkie, więc wzrost chociaż będzie po tatusiu, reszta po moim tatusiu a on jest niewysoki i na dodatek łysieje! :)
 
Tatuś podobnie jak mamusia 180 wzrostu :-D Dzieci wysokie :-D Nie pytaj co jem - bo póki co załamana jestem kolejna ciąża i kolejne 20 kilo na plusie :-( prawie do 100 dotarłam :-( Ale co mnie cieszy :-D Że wiem że po około 2 latach wracam do normalnej wagi :-D Co mnie na maksa cieszy :-D Mam nadzieje że i tym razem w dzień porodu 15 kilo hurtem stracę :-D

Rekinasia - wiesz łysi mężczyźni :-D np Bruce Willis :-D

http://www.gram.pl/upl/news/20091021161351.jpg
20091021161351.jpg



Pozdrawiam
 
Mycha co ty gadasz ja tez prawie do 100 dolecialam 3 kg mi zabraklo jeszcze mam kilka kilo do zgubienia i tak bedzie nadwaga ale bede wygladac jak kiedys
 
Myszka kobietko myto się kiedyś spotkać musimy :tak:Wzrost ten sam waga ta sama prawie jak bliźniaczki;-) Ja w trakcie jednej i drugiej ciąży przytyłam 27 kg po porodzie 20 kg na plusie zostawało ,po dwóch latach nadwyżka znikała :-) ( oj byłoby, jakby zostało... słoń i żyrafa w jednym:baffled:)
 
Myszka kobietko myto się kiedyś spotkać musimy :tak:Wzrost ten sam waga ta sama prawie jak bliźniaczki;-) Ja w trakcie jednej i drugiej ciąży przytyłam 27 kg po porodzie 20 kg na plusie zostawało ,po dwóch latach nadwyżka znikała :-) ( oj byłoby, jakby zostało... słoń i żyrafa w jednym:baffled:)
Cloe :-D a Widzisz :-D Dobrze że napisałaś że po drugim tez tak ładnie spada :-) A ja dalej się kulam :-D

Cloe - posyłasz w tym roku Julkę do pierwszej klasy ?
 
reklama
Podpisuję się pod słowami przyszłychrodziców :-D Wskakuje co dzienni na bb by sprawdzić czy są jakieś nowiny i nic.
Co do wagi - w pierwszej ciąży przytyłam 17 kg a w drugiej 22kg wszystko pospadało ze mnie w ciągu 3 m-cy na dzień dzisiejszy mam wagę 48 przy wzroście 167 i od roku staram się przybrać ale jakoś nie idzie :baffled: zawsze miałam z tym problem wychodzi na to że jedyne rozwiązanie to właśnie ciąża :-D:-p
 
Do góry