reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

kasoku

Mama Matyldzi & Tymusia
Dołączył(a)
2 Listopad 2012
Postów
2 637
Miasto
Katowice
Witajcie, wyszly dwie kreseczki, dzisiaj odbieram badania krwi, być może w lutym urodze, jeszcze nie bylam u ginekologa, wg kalendarza powinnam być w 4 tc, ale wpisuje się tu jako pierwsza :)
 
reklama
witaj spooky27 no, to tu możemy rozpisywać się o mdłościach i innych dolegliwościach stanu błogosławionego :tak:;-)oraz małych i większych radościach, rzecz jasna.

spooky czy twoja pierwsza dzidzia nie jest przypadkiem tylko miesiąc mlodsza od mojej????? Matyska urodzila się 27.12.2008, tak jak bym nie mogla poczekać do stycznia :)
 
Ostatnia edycja:
Witojcie :) i ja jako 3 dopisuje sie :) z tego co wykres mowi termin wychodzi koniec stycznia / poczatek lutego :) lekarza mam na czwartek :)
 
Ostatnia edycja:
Dopisuję się również ;)

Ovufriend mi wyliczył termin porodu na 1 lutego :) Póki lekarz nie potwierdzi, na razie tak zostaje :-)
 
witaj ni_kusiu, ja dzisiaj bete odebrałam wygląda na 4-5 tc :), ale jestem zmeczona, nic mi się nie chce i wszystko mnie swędzi, broda ,nogi taka przeczulice mam, spac mi się chce, brzuch już tak nie ciagnie jak rano, ufff
 
reklama
witaj ni_kusiu, ja dzisiaj bete odebrałam wygląda na 4-5 tc :), ale jestem zmeczona, nic mi się nie chce i wszystko mnie swędzi, broda ,nogi taka przeczulice mam, spac mi się chce, brzuch już tak nie ciagnie jak rano, ufff


Ja sie czuję normalnie, wieczorem jestem głodna co mi się wcześniej nie zdarzało i nie zasnę jak nie zjem :) I ciągle mi gorąco i chce mi się pić. Martwię się o mdłości, bo w 1 ciąży miałam od 8 tc do nieskończoności miałam wrażenie. Liczę na to, że teraz będzie inaczej :)

A kiedy miałaś ostatnią @ ?? Bo ja 26 kwietnia...
 
Ostatnia edycja:
Do góry