reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Verita gratulacje dla młodej, z pewnością jest podekscytowana :-)

Asia, mój dziś wstał o 10 :szok:, poszedł spać po 13 i spał prawie do 16, a na noc usnął przed 21:30.
Ile drzemek mają Wasze bąble?
 
reklama
Witajcie, wpadlam w sumie dla Mamy Stacha , bo z pozostałymi dziewczynami nam nieustający kontakt na fb. Witaj Ewuś, jak Twój maluszek?? Tymus wazy ponad dychę raczkuje i staje przy meblach, mam urwanie Glowy z nim, jest tak inny niż Matyska rozrabiaka na maxa. Czas zapieprza i nawet nie wiem kiedy listopad sie zrobil.
 
Mamo Stacha Zuzol ma dwie drzemki. Pierwsza ok.10 i trwa godzinę do półtorej, a czasem i dwie - zależy czy ją ktoś/coś obudzi. Druga po 15 a jej długość to totolotek, ale przeważnie z godzinę śpi.
 
U nas tez loteria ze spaniem. dzis byly 3 po ok20min i jedna dluzsza ok 2h. Teraz maly juz spi na noc. Deszczowa i jesienna pogoda dzis go chyba wymeczyla. Czasami spi 3 razy po 15min i koniec:-)
 
Zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszej Przedświątecznej Akcji Zabawkowej! Zróbmy już dzisiaj coś dobrego!

Nie wszystkich stać na nowe zabawki, dlatego zachęcamy Was do zrobienia porządków w pokojach Waszych dzieci. Czytaj dalej:MamaSprzeda.pl - Idą Święta!

10429493_372983439544160_2152814914947930933_n.jpg
 
Ja dzisiaj byłam z młodą u lekarza. Dostała antybiotyk :( bo od 1,5 tygodnia nic nie pomaga na katar i gardło :(
Tak skromnie zapytam...Jest na FB jakaś Wasza/Nasza grupa ?
 
reklama
Do góry