reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

u mnie piersi jak balony , mam wrazenie ze zaraz wybuchna :-p


spooky27 ja tak smao jak ty od kad zobaczyłam dwie kreseczki na tescie nie mam ochoty chodzic do pracy
 
Ostatnia edycja:
reklama
spooky moja Matyska wiedziała już od roku ze nbedzie dzidzi, ale jak nie wychodzilo pytala się kiedy się pojawi, potem mi kibicowala, wec ja na szczęście nie mam z tym problemu, słuchajcie lori na staraczkach napisał mi,ze już mam nie isc na kolejna bete, ale ja się bije z myślami, czy nie isc kjeszcze w piątek i zobaczy, cholera tak długo się starałam, ze teraz zaczynam dużo myslec na temat przyrastania bety, na temat zagniezdzenia i bicia serduszka. Gdzies przeczytałam,ze w 4 tc jest zagniezdzenie, a przecież implantacja wystepuje pare dni po stosunku???jezu ja nigdy nie miałam plamienia implantacyjnego i się już pogubiłam. Chyba dam na luz i już nie pojde na bete, co o tym sadzicie????

moje cycki nie boal nie rosna nic, cisa, w pierwszej ciąży już miałam jedrne i pelniejsze, a teraz oprócz dyskomfortu tam na dole i większej senności nie wiedziałabym ,ze to ciaza, nawet kilo schudłam, hmmm...
 
Ostatnia edycja:
Kasoku - pierwsza beta wiadomo potwierdza nam ciążę. Ja też najpierw zrobiłam żeby się upewnić. Wynik w 29 dc = 155. Niektórzy twierdzą że to bez sensu ją robić bo wystarczy pozytywny domowy test ciążowy. Druga beta jest trochę ważniejsza bo pokazuje przyrost w czasie czyli rozwój, no i ja się skusiłam. Fakt że po 4 dniach i było 950 ale w kalkulatorze mi wyszło że jest dobrze. Zawsze to daje jakiś tam komfort psychiczny, bo na wizytę u gina trzeba poczekać wieki.

U mnie to w ogóle chyba późno było zagnieżdżenie sądząc po wartościach bety. Są prawidłowe, ale nie jakoś imponująco wysokie. Dlatego tez wczoraj nie było widać jeszcze zarodka. Lekarz z resztą przed USG powiedział, że jest wcześnie i że szału na ekranie to nie będzie :)

Moim jedynym objawem są pełne (jeśli można tak o nich w ogóle powiedzieć) i trochę obolałe piersi.
 
mi beta wczoraj wyszla 427,98 wskazuje to na 4-5 tc, nie wiem sama, chyba dostaje do glowy, ja mam lekko obolale piersi po bokach i bola mnie krzyże, chyba pojde na bete w piątek rano czyli po 4 dniach, zobaczę.

do gina zapisałam się za dwa tygodnie dopiero,bo wcześniej nie ma sensu :no:albo będzie widać ,ale w pierwszej ciąży poszlam w 4 tc i g...było widać, ginekolog mi powiedział,ze być może jestem w ciąży,ale na dzień dzisiejszy on mi nie stwierdzi,wiec nauczona pojde w 6 tc, a w piątek na bete


Abb_anna napisz mi jeszcze jak obliczasz przyrost bety, jak zrobie jutro to ile najmniej powinna wyjść, skoro wczoraj miałam 427,98????
 
Ostatnia edycja:
Witam lutoweczki i zycze spokojnych juz 8-miu tylko miesiecy :)
Pozdrawiam, styczniowka 2014 :)
 
ufff udało mi sei wczesnije urwac z pracy ;-) co za radosc :-p

dziewczyny powiedzcie mi jak u was jest z śluzem ? bo ja mam cały czas wrazenie ze mam mega mokro a jak ide do wc zeby to sprawdzic to na wkładce jest sucho albo lekko wilgotno ...:eek:
 
u mnie leje się woda i mam ciagle tam wilgotno.
napiszcie mi czy boli was podbrzusze??czy kluje???ja biore 2 razy po 2 luteiny dopochwowe, czy ktoras z was bierze???i mam straszne gazy po niej czy to możliwe???
 
mnie tez podbrzuszke pobolewa tak jak na @ ale nie cały czas ... jak narazie nie biore nic ale pewnie sie to zmini p wizycie u ginka biorac pod uwage moja pierwsza ciaze ..
 
reklama
Kasoku

"W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin. Im ciąża późniejsza, tym wzrost HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy."

"Stężenie HCG nie powinno podwyższać się o mniej niż 66% w ciągu 48h, 114% do 72h i 175% w ciągu 96h. Gdy wartość osiągnie 1.200 - 6.000 mIU/ml, wzrost następuje co 72 - 96h".

Tutaj możesz sobie wpisać wyniki i sprawdzić:
HCG Calculator and hCG Level Tool | BabyMed.com


Mnie czasem lekko zakłuje coś w podbrzuszu, tak ze 2 razy w ciągu dnia.
Śluzu mam trochę i jest mleczny, biały od czasu owulacji.
Luteiny nigdy nie brałam.
 
Do góry