reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

reklama
Ja też się witam, wczoraj napisałam mega długiego posta i sie wscieklam bo mi polecial w kosmos. Moje dziecię też ssie smoczek MAM i na szczęście problemu z cyckaniem nie mamy ;) czasem traktuje pierś jak smoczka, ale zwykle dopiero jak się naje. Wytrzymalismy miesiąc bez smoka i po miesiącu najpierw plik a teraz kocha ale tylko jak jest zmęczony, zły albo głodny. Jak zasnie sam wypluwa. Dziś w nocy tylko 3 pobudki, no w zasadzie 4 ale raz go przetrzymalam i nie karmiłam : o 12, 3, o 5 przebudzil sie i trochę poprutal i uspilam i o 6 makarmilam. Teraz zasnął, a ja miałam za sprzątanie sie wsiąść, ale chyba sobie daruje. Odkurzylam tylko i kuwete ogarnelam. Mój M chory, ja też jakas niewyraźna jestem i pociagajaca. Myślicie.że moge małemu wit C w kropelkach podać ?
Ja też zawsze mam problem z obiadem :) ale dziś M gotuje
Mój pulpecik w zeszłym tyg w 7 tyg swojego życia 5,5 kg ważył, równo 2 kg więcej jak się urodził :)
U nas rano karuzelka jest zabawka, młody piszczy i lata jak szalony a jak jest zmęczony zasypia przy niej. Zakleilam glosnik tylko bo umarlego by obudziła. Nie rozumiem czemu te zabawki takie głośne robią. Ja też bym chciała na fb dolaczyc, mogę ? Zresztą zwykle tylko z tel korzystam, z kompa po urodzeniu chyba ze 3 razy korzystałam ;)
Dziewczyny jakie macie lezaczki? U nad kłótnia od tyg o lezaczek, nie możemy sie zdecydować, na pewno chce taki do 18 kg, ale większość fp da strasznie kolorowe, co mojemu M sie nie podoba a ten co jemu sie podoba jest kremowy i boję się, że przy 2 czarnych kotach zaraz też bedzie czarny
 
Czesc Dziewczyny, powiem wam ze ja swojego wczoraj tez przegrzalam...niby mial body na dlugi rekaw i spodenki dresowe a na to polarowy pajac...ale w samochodzie jak jechalismy na rehabilitacje mocno sie zgrzal :/ ja zreszta tez. Selerowa w koncu dostalam sie na rehabilitacje na Karowej. Tam bylismy zapisani ze wzgledu na jego stope, ktora po urodzeniu byla jakos podkurczona i przez to bylismy skierowani tam. No i teraz podczas kontroli wyszlo, ze ma lekka asymetrie i cos jej sie nie podobalo napiecie w barkach, ale nie wiem dokladnie o co chodzi. Bedziemy chodzic do niej raz w tygodniu. Oprocz tego mam z nim cwiczyc w domu. A Wy juz zaczeliscie cwiczenia?
Moj spal dzis do 9, a o 10 znowu zasnal. Jakis senny dzis jest, jak nie on....oczywiscie w nocy pobudki na jedzonko co 2-3 godzinki.
Katia tez mnie wkurzaja te dekolty. Niektore sa dobre a inne masakra...
Magdalena my tez dzis spacerek odpuszczamy. Czeka mnie tylko jedno wyjscie do przychodni na usg glowy malego. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
 
blindwillow, my zaczynamy rehabilitację 29 kwietnia. a 30 mamy badanie słuchu. Daj znać jak wyszło usg.

Wyszłam z dzieciakami na spacer, ale jest zimno i po pół godzinie wróciliśmy.Mikołaj dzis jakiś niespokojny, śpi tylko na ręku albo w wózku. A wózek zostawiam na dole, nie mam siły go targać.

I obiadu nie będzie, mogą dostać ewentualnie pierogi, bo jeszcze jakieś w zamrażalniku leżą.
Muszę dziś na miasto skoczyć, bo Majka dostała zaproszenie na urodziny do kolegi, więc trzeba prezent kupić. Tylko brak mi pomysłu. Co to w ogóle za moda, żeby takim maluchom kinderbale urządzać. Dobrze, że Maja urodziła się w lipcu :-) a i dzieciaków, z którymi się kumpluje jest garstka:-) no ale Kacper to jej "chłopak", więc MUSI iść:-)

No i synuś, odlożony do leżaczka, właśnie sie obudził. Szlag by to...idę
 
O kup jakiegoś herosa np z z serii chima albo smieciaki ze spidorami jak coś taniej to zestaw hotwheelsow no zawsze dobrym pomysłem sa puzle albo jakaś książka
 
łooooooooooooooooooo matko!!! Grzechotko, a co to jest????? te śmieciaki ze spidorami? te hot cos tam to kojarzę:-) siostrzeniec to uwielbiał, a teraz ma prawie 11 lat to już i zainteresowania inne:-) a prezent m być symboliczny:-)

Maja mówi, że Kacper interesuje się lego ninjago.
ale spoko, jeszcze trochę i z chłopackimi - jak mawia Maja- zabawkami będę na bieżąco:-)
 
Witam nową mamusie

Ja też mam smoczka firmy mam ale małej nie podszeł krztusiła się nim i obecnie ma lovi
Aniolinek ja mam zwykły leżaczek bez żdanych bajerów doczepiłam do niego kilka zabawek i mam trochę spokoju ;-)
 
Witaj Mamaoim :tak:

Dziewczyny taką radę dam Wam odnośnie uciekających postów - mnie również to się zdaża i mam na to sposób - po prostu przed dodanie posta profilaktycznie go skopiujcie i po kłopocie ;-)

Aniolinek co do bobasowych zakupów u nas na szczęście lub czasem nieszczęście ;-) o wszystkim decyduje ja, ale co do koloru leżaczka to zdecydował przypadek, bo wiedziałam jaki chcę model, a zależało mi, żeby kupić używany, więc wzięliśmy taki kolor, jaki akurat udało się upolować

Widać, że większość nas wisi na FB, może dziewczyny, które nie chcą tak siedzieć na FB pełną parą, mogłyby założyć je tylko po to, żeby dołączyć do naszej grupy? Nawet bez udostępniania danych jeśli nie chcą, tylko np. pod nikiem z BB ;-)
 
reklama
Pytanie za 100 pkt co myślicie o spacerowkach dla naszych maleństw? Moja już jeździ ale czy podnosicie siedzonka na pół leżąco czy ciągle na płasko?
 
Do góry