reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutoweczki sie chwala (zdjecia testow, brzuszkow, dzieci, mezow, plackow, psow etc:-)

reklama
tak :-) ale u Was Dziewczyny tez chyba sa takie elektroniczne co mowia tez w ktorym tygodniu, troche to moze zamotac (szczegolnie faceta :-) bo tam wychodza tygodnie od zaplodnienia, a wiadomo ze lekarz mowi od poczatku cyku :-)
 
tak :-) ale u Was Dziewczyny tez chyba sa takie elektroniczne co mowia tez w ktorym tygodniu, troche to moze zamotac (szczegolnie faceta :-) bo tam wychodza tygodnie od zaplodnienia, a wiadomo ze lekarz mowi od poczatku cyku :-)
hymmm nie widziałam takich ale ja w sumie to kupiłam przez internet cały zestaw witamin testów owu i testów ciązowych :)

a tak z innej beczki to wiecie, że moj pierwszy syn poczęty był prawdopodobnie w tym samym czasie :)
z nim obstwiałam 14 maja - a teraz chyba było 15 maja :) :) :) jakiś urodzajny ten maj dla mnie :) :)
 
u mnie też brak @ i mam wszystkie objawy :eek: ale kreska była jedna chociaz mąż twierdzi z widział jakis cień drugiej kreski narazie mam nadzieję :tak:
 
Powiem szczerze ze nie, my planowalismy ale jakos myslelismy ze dluzej nam z tym zejdzie a tu odrazu :-)

Znaki zodiaku jakos nie interesuja mnie,oczywiscie jak przegladam gazete i jest choroskop to przeczytam ale za sekunde zapominam :-)

Moja mama zakrecona na tym punkcie, przez telefon mi czyta :-)
 
reklama
a tak z innej beczki to wiecie, że moj pierwszy syn poczęty był prawdopodobnie w tym samym czasie :)
z nim obstwiałam 14 maja - a teraz chyba było 15 maja :) :) :) jakiś urodzajny ten maj dla mnie :) :)

hihi :-) no proszę :-) My z kolei poczynamy nasze dzieci 13-go. Synuś został poczęty 13 października, a drugi Maluch 13 maja (wiem, że dokładnie w te dni, bo zawsze czuję, kiedy mam owulację) :-)
 
Do góry