reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

hej ja tez po wizycie GBS dodatni i gin powiedzial ze bedzie oki podadza antybiotyk rzadko sie dziecko zarazi. i pobierano mi z pochwy i odbytu

cisnienie mi podskakuje powyzej 130 mam sie kontrolowac powyzej 140 dzwonic dolekarza .
u mnie bobo nie speszy sie cos .w karcie w rubryce szyjka macicy mam wpisane 150 a zawsze bylo 210 co to oznacza??
za tydz kontrola w szpitalu u gina na dyzurze czy cos sie rozwija jaknie to od 1.02 co 3 dniktg a 11.02szpital i wywolanie .choc sadzi ze sie rozpakuje do tego 11 wiec BETTINA idziemy leb w leb hehe
 
reklama
Dziewczyny mam nadzieje ze można tu spytać o wszystko. Szczególnie ze w ciąży jestem po raz pierwszy. Jestem w trakcie 36tyg w sumie na jego początku , czy takie gęste lekko żółtawe upławy w ilości dość sporej niż zawsze mogą świadczyć o czopie, infekcji, czy zbliżającym sie porodzie ... Nie wiem co robić :(

ja tez mam takie uplawy gin nic nie mowil a ja zapomnialam zapytac lecz mialam bakterie w moczu i dostalam zuravit na to wiec moze to byc to
 
Magda, dobrze, ze napisalas o tym posiewie, bo sie dziwilam dlaczego mi lekarz go robil, skoro mam miec cc, a ja oczywiscie nie dopytalam, ale dobrze, ze jestes :D

Haruna z tego co czytalam to czop jest bardziej kleisty i moze miec zabarwiony krwia, zblizajacy porod tez to raczej nie jest a jesli chodzi o infekcje to czy czujes moze jakis swiad albo pieczenie ?

Ja dzis po usg, w sumie niewiele sie dowiedzialam, tylko tyle, ze wszytsko jest w porzadku i cale szczescie. Maluch waży 2950, wiec nie tak duzo jak sie zapowiadalo, a jestem w 37 tc +1 dzien.
 
Haruna a kiedy masz wizytę u lekarza? Najlepiej to skonsultować bo wiadomo, że my tu sobie możemy tylko gdybać.
U mnie w karcie ciąży nic nie ma o długości szyjki i nikt mi nigdy nie podawał w cm ani mm :confused:
 
Ja tez mialam bakterie w moczu i tez zadnego swiadu ani pieczenia pochwy nie mialam. Jednak przy infekcji, czyli zakazeniu grzybicznym pochwy wystepuje świąd, pieczenie i serowata wydzielina.
 
Ze parenting.pl o upławach

,,Na tym etapie ciąży będziesz doświadczać również zwiększonego wydzielania z pochwy. Śluz stanie się nie tylko obfitszy, ale też gęstszy. Wrażliwa, rozpulchniona szyjka macicy może też wydzielać niewielkie ilości krwi w razie kontaktu w czasie badania ginekologicznego czy stosunku seksualnego i zabarwiać śluz na różowo, czerwono lub brązowo. Jednocześnie nagłe pojawienie się dużej ilości krwisto-czerwonego śluzu może świadczyć o odejściu tzw. czopu śluzowego, zasłaniającego światło szyjki macicy, które stanowi bezpośrednie poprzedzenie porodu."".

to jesli chodzi o 36 tydzień

Ja bym sie niepokoila jakby bylo zielonkawe albo zmienilo zapach. To cxytalam gdzies wczesniej.
 
Haruna mi sie wydaje, ze to normalne. Ja tez juz mam coraz gestsze i w wiekszej ilosci te uplawy i tez zauwazyłam żółtawe zabarwienie. Co wizyte robie badanie moczu i nie mam zadnej infekcji, wiec moim zdaniem takie po prostu uroki ciazy ;-)
 
reklama
Do góry