reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

Moja położna mówiła, żeby założyć podpaskę i jak będzie mokra to mogą sączyć się wody. Ale one sączą się stale, łatwo pomylić z nietrzymaniem moczy. Wody powinny być bezwonne a mocz wiadomo.
 
reklama
Wstałam po nocy z mokra wkładka , w ciagu nocy to samo. Raczej wydzielina wodnista niż śluzowa .... Normalka teraz ?

ja mam na tym etapie ciazy sluz wodnusty lepki czasem bialy ,lekarz nie stwierdzil zeby cos sie saczylo.jednak wkladka jest mokra ,moze nie tyle mokra co wilgotna .i na wkladce jedt kolor zoltawy wiec chyba to normalne a Bettina a ty tez masz podobnie ze sluzem??
 
Ja mam podobnie wilgotną wkładkę. W środę miałam wizytę i lekarz sprawdzał ph wydzieliny i powiedział że jest ok a ja i tak się schizuję.
 
Natka też mam właśnie tak jak piszesz i położna mówiła, że na końcówce to normalne. Jak pytałam o to gina to po badaniu nic nie stwierdziła, wyniki dobre więc tak już pewnie będzie do końca
 
Miałam dzisiaj wizytę, mała wazy ok 2850, miałam mieć rozmowę z anestozjologiem ale wypadła mu nagle operacja a nie mogłam czekac. Mała zdrowa, nie chciała dac sie sfotografować

Ja za to schudłam 0,5 kg, jem normalnie wiec nie wiem jakim cudem, bo Mała przybrała prawidłowo :-)

Szyjka ok, raczej do CC bez niespodzianek :-)
 
reklama
Do góry