reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Trzy istotne sprawy i znajdź 10 minut, żeby chociaż zajrzeć i przeczytać.

Jesteś mamą? Wiesz jak twoja obecność jest potrzebna, dlatego łatwiej ci będzie zrozumieć Sylwię, której chce odzyskć widzenie i pomóc swojej rodzinie. Do zebrania jest niecałe 6 tys.zł. Wysłane przez ciebie 20 zł. już zmniejszy te kwotę. Sylwia długo wahała się, czy ma prawo prosić o pomoc. Moim zdaniem ma, bo później będzie mogła pomóc innym. Dasz jej szansę? Przynajmniej przeczytaj. - kliknij

Czy wiesz czym jest ubóstwo menstruacyjne? Ta ankieta związana jest z projektem dotyczącym menstruacji. W projekcie także chodzi o dotarcie w późniejszym etapie do kobiet, które potrzebują pomocy, bo nie stać ich na środki higieny, co jak rozumiesz wpływa na ich poczucie własnej wartości, lęk, wstyd i przekłada się na komfort życia. Liczę, że znajdziesz w sobie trochę mocy sprawczej i zadziałasz. Ankieta jest anonimowa i w 5 minut ją wypełnisz, a nawet w 3. Wypełnij, nawet jeśli nie dotyczy cię tematyka bezpośrednio

Kiedy zapytali mnie, czy mamy rozmawiają o klimatyzatorach powiedziałam, że nie sądzę ;) I okazało się to nieprawdą. Potem okazało się, jak sama niewiele wiem na jej temat. Np., że wcale nie żre prądu jak oszalała i potrafi działać jak oczyszczać powietrze ;) Dlatego proszę wypełnij ankietę. Bez względu czy masz klimatyzację, planujesz, czy po prostu możesz sie podzielić tym, co dla ciebie istotne. nonimowa w 100% Kliek, klik - kliknij

reklama

Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg)

magmich

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja melduję po KTG że zapis ok i że jeszcze nie rodzę:) niestety:)

reklama

novaspace

Rozwiązania
0
Mag to ciesz sie z prawidłowego zapisu , a poród moze Cie chwycić z zaskoczenia

No wlasnie nie wiem czy kruszynka bo moja pierwsza córka w tym samych czasie ważyła mniej, a urodziła sie z waga 4200 :-)

magmich

Rozwiązania
0
Nova obyś miała rację bo już od wewnątrz skopana na maksa jestem. Sama już nie wiem co mnie tam boli:)

kati29

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Ją również po wizycie :)
Gbs mam ujemny
Główka nisko( stąd te bóle na szyjce) szyjka przepuszcza palec :confused: nie wiem jak to interpretowac? 3 stopien dojrzalisci łożyska, niestety malutka jest bardzo malutka bo niecałe 2500 g
Mam nadzieję, że podciagnie chociaż do 3 kg

Dobrej nocki dziewczyny ;)

_zuzanka

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja dziś też po wizycie. Na szczęście okazało się, że Natalka nie jest aż tak malutka jakby wskazywało usg sprzed tygodnia, bo ma 2.9 kg. To oczywiście nie jest jakoś dużo jak na 38tc, ale już w normie. Także Kati może u Ciebie będzie tak samo, bo mi na poprzednim badaniu wyszło 2.3, a nie wierzę żeby przez tydzień przybrała ponad pół kg ;-) No i u mnie nic, a nic nie zapowiada porodu, więc na cc mogę się umawiać w terminie, zobaczymy jak wyjdzie, bo jutro jadę do szpitala, żeby mnie wpisali na planowe cięcia.

LilithGoth

Miasto
szczecin/dobra
Rozwiązania
0
Super ze na wizytach wszystko.ok. a waga z usg sie nie sugerujcie, moja corka w dniu cc na usg miala miec ponac 2200 w 39tc a urodzila sie 3250.

Haruna

Rozwiązania
0
Kati to ja mam w brzuchu bliźniaczkę Twojej córki , identyczne parametry i łożysko tak samo :)

kati29

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Haruna to 2500 było już nadciagniete bo wychodziło 2200 mierzyla i mierzyla u mnie główką i brzuszek sporo zaniza glowka odpowiada na 32 tc brzuszek 34 tc nóżki rączki 36 tc A u Ciebie ktory patametr zaniza wagę?
No ale jak będzie u nas tak jak Lilith pisała to byloby super :) wiec nadzieja jest

Zuzanka u Ciebie też malutka jest malutka, może dziewczynki tak mają

Miejmy nadzieję że nasze dziciaczki urodza się z odpowiednią wagą :)

Haruna

Rozwiązania
0
U nas nie da sie zmierzyć główki bo jest bardzo baaaaaaardzo nisko . I robią to na oko. Miałam 3 usg w miedzy czasie i 11.01 - 1850 18.01- 2300 a 24.01- 2500 wiec naprawdę cieżko ja określić . Ja uśredniam te wyniki i zakładam ze ma ok 2300 czyli tez nie kolos jak na 37tydzien ....

reklama

PaniAg

Rozwiązania
0
Jestem po wizycie. Bobas przez tydzien z hakiem przytyl kilo! I wazy teraz 3.3oo kg. Jak urodze w terminie to moze wazyc 4.1oo.... Jak bedzie w takim tempie rosl.

Maz wazyl 4.2oo kg. Od jutra sie nie oszczedzam.

On wielkoscia jest na 38 tydzien i termin 1o luty zamiast 18.

Od jutra zaczynam wiesiolek. I afirmowac szybki,latwy porod.

Do góry