reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki gotują

aguula

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2005
Postów
589
Miasto
okolice Trójmiasta
Coraz częściej piszemy o jedzeniu więc pomyslałam sobie o takim wątku.
Na naszym głównym wątku "Luty 2012" pojawiały się już przepisy... Może warto byłoby mieć wszystko w jednym miejscu.
No to kto zaczyna? :-)
 
reklama
No to może ja? ;)

Co prawda nie podam żadnego konkretnego przepisu, a cały ich zbiór...

Oto link do mojego bloga kulinarnego: Przy kuchennym stole

Co prawda ostatnio przez mdłości nie mam ochoty na gotowanie czegoś nowego, a właściwie to nawet przy oglądaniu zdjęć potraw mnie mdli i na blogu panuje cisza, ale liczę na to, że znów się rozkręcę ;)

Tak więc zapraszam Was do stołu!
 
Edyta, to naprawde Twoj blog? Nie raz do niego zaglądałam i zaglądam:) Robiłam juz kilka razy przepyszne Chrupiące migdałowce, polędwiczki wieprzowe w sosie śmietanowo-musztardowym i pulpeciki w sosie koperkowym...było tego więcej tylko juz nazw nie pamiętam:)...A sałatka z serem jest przysmakiem mojego męża:)
 
Paluszku na prawdę mój :)

Ciesz się, że moje przepisy się sprawdzają ;)
No i miło mi poznać kolejną czytelniczkę :D


Już zaczynam się zastanawiać jaki tort upiec na piąte urodziny synka, bo to już niedługo. On na pewno najbardziej byłby zadowolony z czekoladowego, ale na blogu mam już chyba trzy przepisy na tort czekoladowy. Trzeba wymyślić coś innego ;)
 
Edytko, pierwszy strzal i od razu w dziesiatke :-D Zabilas mnie ;-)
Jestem pod wielkim wrazeniem Twoich przepisow :szok: (a poki co obejrzalam tylko kilka...)
Ciesze sie, ze "na Lutym" mamy taka MISTRZYNIE w gotowaniu :tak:
 
no ja sie podpisuje pod tym co napisała aguula...na niektóre przepisy to tylko sobie patrze bo nie mam odwagi sie do nich zabrać:)
Ciesze sie do montora, że akurat trafiłysmy na to samo forum i ten sam miesiąc:)
A dzis pomysłów na obiad brak...zjadłam suchego rogala z makiem i sie zapchałam....
Moze zrobie naleśniki...
 
Haha ja jako "mistrzyni kulinarna" na drugie danie (na pierwsze była zupa jarzynowa) jem 2 pomidory pokrojone w plastry, posypane siekaną cebulą posypane solą i pieprzem z kromkami chleba z masłem :)))

Tak się dzisiaj naczytałam na forum o Waszych zachciankach pomidorowych, że mi też się zachciało ;)


A naleśniki smażyłam w środę i zrobiłam z nich krokiety z mięsem - przepis czeka na wstawienie na blog ;)
 
reklama
Do góry