reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowki-Marcowki 2010 z Warszawy

Suri_30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2009
Postów
270
Hej,
Pomyslalam sobie, zeby utworzyc taki watek, bo chcialabym poznac inne ciezarowki z Warszawy. Ja mam wprawdzie termin na poczatek marca, no ale nigdy nie wiadomo jak to bedzie, wiec dodalam tez lutowki. Fajnie byloby wymieniac sie doswiadczeniami, opiniami o lekarzach czy szpitalach.
Piszcie wiec:-)
 
reklama
Witajcie,
Doskonale się składa. Właśnie takiego miejsca szukałam, aby móc wymienić doświadczenia, a także obawy związane z oczekiwaniem na Maleństwo, a nader wszystko ściśle związane z miejscem zamieszkania.
Mieszkam w Warszawie. Spodziewamy się dziecka na początku marca a dokładnie 9.
To mój pierwszy post, także jest on okazją do przywitania się.
Pozdrawiam Wszystkie oczekujące Mamy. :-)
 
Witaj Karlika,
A juz myslalam, ze nie pojawi sie tu zadna warszawska ciezarowka;-)
Widze, ze jestes w tym samym tygodniu ciazy co ja.
Jesli chodzi o mnie to moja pierwsza dzidzia, prawdopodobnie chlopiec.
Jak na razie ciaza przebiega u mnie bez problemowo i czuje sie bardzo dobrze. Oby tak dalej.
Pozdrawiam Ciebie i reszte lutowo-marcowych mamusiek, ktore mam nadzieje, sie niebawem pojawia:-)
 
Witajcie dziewczynki, to ja się też dołączam. To moje początki na forum. Mam na imię Karolina i mieszkam w Warszawie, a konkretnie na Mokotowie. Termin porodu, jak na razie to 14.02 ale zobaczymy:-)
 
Hej! Witajcie Lucus i Meganne! Nasze grono w koncu zaczyna sie powiekszac.Moze obu Wam uda sie trafic w walentynki;-)
Dziewczyny macie juz jakies typy jesli chodzi o szpital, w ktorym bedziecie rodzic?
I co myslicie o szkole rodzenia, bo ja sie zastanawiam?
 
Witam. Na razie wszystko w sferze planów i pobożnych życzeń. Na początku myślałam żeby rodzić na Madalińskiego ale akurat niedawno rodziły tam dwie znajome i twierdzą, że może i warunki dobre za to opieka nad matką i dzieckiem okropna, a lekarze i położne niepomocne i niesympatyczne. Na Żelazną i Karową nie liczę bo nie chodzę do lekarza zatrudnionego w którymś z nich:-( Teraz to już sama nie wiem, a tu coraz bliżej końca. Do szkoły rodzenia się wybieram, ale nadal nie wiem gdzie, może któraś z Was coś poleci;-) Macie jakieś typy?
 
Hmmm..... ciezko bedzie z tym szpitalem. Ja sama nie wybralam jeszcze zadnego. Myslalam o Inflanckiej, Karowej, Zelaznej i IMiD. No ale: na Inflanckiej darmowe znieczulenie, wiec pewnie tlumy tam wala, a nie chcialabym na jednej sali z dziesiecioma kobietami rodzic. Co do Karowej to nawet lekarz prowadzacy nic tu nie da, wiem, bo moja znajoma niedawno chciala tam rodzic (jej lekarka tam pracuje), ale odeslali ja do innego szpitala z powodu braku miejsc. Zelazna mam blisko, ale rozne opinie o tym szpitalu slyszalam i tez podobno trudno sie tam dostac, no a IMiD to podobno stary szpital i warunki takie sobie.
Jezeli chodzi o szkole rodzenia to mam te same typy poza Karowa. No i chialabym jeszcze zaliczyc ja w tym roku kalendarzowym.
 
Hej!

Też się przywitam z Wami wszystkimi.

Moje pisklątko ma się wykluć na początku lutego: 2-6 luty, tak wyliczone z USG i kalendarza.

Wydawało mi się, że 6 miesiąc to dobry termin na szukanie szpitala w którym chciałabym rodzić, ale okazuje się że jest już późno. O ile nie za późno.

Bardzo bym chciała rodzić na Żelaznej. Z opinii jakie słyszałam, ten miał nawjwięcej pozytywnych, a najmniej negatywnych. Bo wiadomo zawsze jest różnie.

Czy któraś z was, kochane syrenkowe mamy, prowadzi może ciążę u lekarza z tego szpitala?

Mogłaby kogoś polecić, doradzić?
 
reklama
Do góry