reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

mmona2

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Marzec 2011
Postów
267
Miasto
Śląsk
Pomyślałam, by założyć ten wątek. Tutaj możemy dyskutować sobie co warto kupić i gdzie..., u jakiego sprzedawcy na allegro warto kupować... gdzie znaleźć fajnie ciuszki ciążowe a później ubranka i rzeczy dla naszych maleństw:-)

To ja pokaże wam sukienkę.. znalazłam na allegro... co o niej myślicie... jak zacznie mi sie piąty miesiąc to ide na 2 dniowe wesele wiec malutki brzuszek będzie... zastanawiam sie jak ta sukienka będzie sie układała... Poradźcie coś...

odzież ciążowa, sukienka uiwersalna klasyka S/M (1669675746) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
sukienka ładna, chociaż osobiście wolę coś mniej opinającego brzuszek. Wbrew pozorom w piątym miesiącu już coś niecoć wystaje;) Ja idę za tydzień na wesel ale chyba załorzę jakąś tunikę i spodnie. Może do tego czasu jakieś ciążowe eleganckie znajdę. Kilka odświętnych okazji podczas ciąży się trafi, więc powinien się zakup przydać.
 
Sukienka mi też się podoba:) bardzo uniwerslana...
Ja juz od jakiegos czasu sledze allegro i ubrania ciążowe, śluby szykuja sie u mnie dwa jeden na sam koniec sierpnia, drugi w połowie lipca...ale czy cos bedzie juz widzać???na razie ciezko przewidzieć:) bardzo bym chciała miec brzuszek taki prawdziwy ciążowy i pewnie bede go podkreslać:) przynajmniej teraz tak mysle...:) jak bedzie to sie okaże:p
Mi sie podobają te dwie kiecki, tylko jedna niby rozmiar usniwersalny ale l/XL czyli dosc duza, tu chyba trzeba patrzeć na dokładne wymiary...
Letnia Promocja ! Cudo sukienka Pasek gratis! (1696737883) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Trendy mama! Niepowtarzalna sukienka Nowość L/XL (1693099205) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy (ta raczej na wesele sie nie nadaje, ale bardzo mi sie podoba)
ta na pewno sie na wesele nadaje(sa chyba tez inne kolory) tylko droga....ale jak by sie uzbierało kilka imprez no to może warto zainwestować....MAMA LICIOUS sukienka ciążowa GATE gun S (1684356082) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Ja co prawda nie o ubraniach ale może komuś się przyda:)
W poprzedniej ciąży praktycznie od samego początku używałam 2 razy dziennie kremu na rozstępy Pharmaceris.Smarowałam brzuszek i uda rano i wieczorem. Efekt jest taki, że nie mam ani jednego najmniejszego rozstępu a brzuch miałam dość duży. Nie wiem czy to kwestia genów czy tego kremu w każdym bądź razie polecam:) ja już używam.
O taki: Pharmaceris M FOLIACTI™ Krem Zapobiegający Rozstępom 150
 
mmona2 - sukienka ładna ale w nie moim stylu. Ja na wesele kupiłam sobie taką ;)
CUDNA WIZYTOWA + GRATIS (1658669281) - Aukcje internetowe Allegro

Paluszek - sukienki ładne. Ta ostatnia najbardziej mi się podoba ;)

A ja ze względu na mój brzuszek i nie dopinanie się w zwykłe spodnie, zakupiłam takie jeansy ciążowe :D są bardzo wygodne, polecam gdybyście miały takie sobie kupić
Świetne Jeansowe Spodnie H&MMama * Od 1 zł (1673961520) - Aukcje internetowe Allegro

Jeszcze jedną parę mam z po przedniej ciąży, więc tylko je odszukać muszę, bo nie wiem gdzie włożyłam - skleroza ;)

 
mama2006 - a ten spodnie H&M odpowiadają "normalnemu" rozmiarowi ? Tzn. jeśli przed ciążą nosiłam rozmiar 38 (M) to ciążowe też powinnam kupić 38 czy raczej większe ? Oczywiście na rozmiary w cm też będę patrzeć ale łatwiej jest zawęzić wyszukiwania do rozmiaru najpierw.

dzięki.
 
Dziewczyny,
a korzystałyście przy swoich dzieciach z niań elektronicznych ? Możecie coś polecić ? Ja przy Wikusi nie miałam a myślę że teraz mi się może przydać.
 
Mnie podoba się najbardziej ta sukienkahttp://moda.allegro.pl/mama-licious-sukienka-ciazowa-gate-gun-s-i1684356082.html jest słodka.
Według mnie rozmiar ciuszkow ciązowych odpowiada normalnemu rozmiarowi ja np.noszę 38 i taki będę mieć rozmiar ciążowy chyba ze dużo przytyje he he troche sie na tym znam bo mam u siebie w sklepie odziez ciązową.
ASIKB nianie elektroniczne są bardzo pomocne jak mamy duzy dom z piętrem lub ogrod wtedy spokojnie można zostawic śpiącego malucha z właczoną nianią.
 
AsikB- my mamy nianię z firmy TIXYLIX i jest ok, z Anglii przywieziona. Mały teraz śpi sam w pokoju no więc mamy podłączoną całą noc jakby cuś:)
 
reklama
Co do rozmiarów. Ja nosze spodnie rozmiar 42 dlatego w takim rozmiarze też kupiłam.
One w pasie są regulowane więc jeszcze się powiększą ;)

Co do niani ja nie używałam, ale na pewno się sprawdza w dużym domu. Ja nawet podgrzewacza nie używałam, wystarczył garnek z ciepłą wodą ;)
 
Do góry