reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

my mamy podobny kombinezonik na teraz, dostała Lena od siostry męża. Mam też cieplejszy zimowy ale ten sie super sprawdził na ten ciepły weekend. Mamy tez śpiworek do wózka, był w komplecie i przy takiej pogodzie jak dziś to jeździ w kombinezonie tym ciepłym i śpiworze plus kocyk. W weekend w tym lżejszym i kocyk była.

IMG_1183.jpg
 

Załączniki

  • IMG_1184.jpg
    IMG_1184.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 191
reklama
Blair, nie wiem sama, z jeden strony ten spiworek jest bardzo wygodny - ja go używam zarówno w gondoli jak i w foteliku, ale robi się z każdym dniem cieplej a on jest bardzo gruby - jak jest ok 15 stopni, to wkładam dziecko do niego bez zadnych kurtek i dodatkowych kocyków, bo inaczej cała nam się córcia poci...
 
Poszukuje ładnych i dobrych jakościowo ubranek na allegro- możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego sprzedawce?
potrzebuje wszystko na 68cm (body, pajace, półspiochy, sukienki, spodenki itp) i fajnie by było kupić całość u jednej osoby a nie na kilku aukcjach i dopłacać za przesyłki.
 
Dziewczyny czy ma któraś z Was karuzelę podróżną? Taką co można zamontować do pałąka od nosidełka. Mój m takową widział i wierci mi teraz dziurę w brzuchu, żeby kupić. Nie jestem do końca przekonana do tego zakupu
 
Dziewczyny czy ma któraś z Was karuzelę podróżną? Taką co można zamontować do pałąka od nosidełka. Mój m takową widział i wierci mi teraz dziurę w brzuchu, żeby kupić. Nie jestem do końca przekonana do tego zakupu

Ja mam tą z Tiny love - polecam, moje dziecko jest nią zafascynowane. Do tego przypinam ją do maty edukacyjnej, wózka, fotelika... także warto kupić. Dałam za nią 71zł plus przesyłka.
 
Witam mamusie :)
Jeśli ktoś używa pieluszek Huggies to w Biedronce jest promocja. My kupiliśmy rozmiar 3, sztuk w kartonie 99 za 39,99. Wychodzi 40 gr sztuka więc warto.
:tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 563612Zobacz załącznik 563613Zobacz załącznik 563614Zobacz załącznik 563615Zobacz załącznik 563616Zobacz załącznik 563617Zobacz załącznik 563618Zobacz załącznik 563619Zobacz załącznik 563620Zobacz załącznik 563621
 
Do góry