reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Mama 2006 - dzięki, chociaż kilka chce zobaczyć z bliska zobaczyć jak się prowadzą a dopiero później szukać i kupować w internecie :)
Ja właśnie myślałam żeby jutro do Arkadii jechać kupić jakąś pierwszą rzecz, o ile moje bolące ucho mi na to pozwoli :)

Mitra - chyba jeśli chodzi o wózek to chciałam nowy, chociaż nic nie wykluczam jeśli akurat znajdę jakąś okazję w dobrym stanie... mogę na niego wydać max. 1500 jeśli wydam mniej tym lepiej. Chciałabym taki 3 w 1, duże skrętne koła pompowane z możliwością zablokowania, żeby było miejsce na zakupy jak najbardziej obszerne tyle wiem na chwilę obecną :)
Dziś w ciągu dnia znowu oglądałam i podobał mi się najbardziej x lander xa tylko że w wersji 3 w 1 jest za drogi, znalazłam tylko jeden na allegro używany taki jak chciałam reszta to nowe i za wysoka cena może jak będę już kupować to też jakiś będzie jakiś używany :)

Jeśli chodzi o tą historię to wystarczy mi Twój skrót, linku nawet nie otwieram... wolę nie czytać o takich historiach zwłaszcza teraz :)
 
reklama
My byliśmy jakiś czas temu w smyku w Markach. Mają bardzo duży wybór wózków. Cena? od 3tyś w góre :| i wszystkie wózki moim zdaniem koślawe.

Mama2006 hehe :D a ja wczoraj cały dziś w pracy byłam i się męczyłam :p też oglądałam te body :p
 
Mama 2006 - dzięki, chociaż kilka chce zobaczyć z bliska zobaczyć jak się prowadzą a dopiero później szukać i kupować w internecie :)
Ja właśnie myślałam żeby jutro do Arkadii jechać kupić jakąś pierwszą rzecz, o ile moje bolące ucho mi na to pozwoli :)

Mitra - chyba jeśli chodzi o wózek to chciałam nowy, chociaż nic nie wykluczam jeśli akurat znajdę jakąś okazję w dobrym stanie... mogę na niego wydać max. 1500 jeśli wydam mniej tym lepiej. Chciałabym taki 3 w 1, duże skrętne koła pompowane z możliwością zablokowania, żeby było miejsce na zakupy jak najbardziej obszerne tyle wiem na chwilę obecną :)
Dziś w ciągu dnia znowu oglądałam i podobał mi się najbardziej x lander xa tylko że w wersji 3 w 1 jest za drogi, znalazłam tylko jeden na allegro używany taki jak chciałam reszta to nowe i za wysoka cena może jak będę już kupować to też jakiś będzie jakiś używany :)

Jeśli chodzi o tą historię to wystarczy mi Twój skrót, linku nawet nie otwieram... wolę nie czytać o takich historiach zwłaszcza teraz :)


Historia akurat dobrze sie skończyła, a w linku jest relacja, nazwa i zdjęcie wózka, zerknąć warto. To post z forum , takiego jak tu.

Jesli chodzi o wozki ja namiętnie bedę polecać bugaboo cameleon bo

A)lekki ( to sie naprawdę docenia kiedy trzeba wejść na schody czy jakaś górkę, a nawet jak nie mieszkamy na 3 piętrze bez windy to takie sytuacje się zdarzają.)

B)jest zwrotny ( baaaaaardzo, prowadzi sie jednym palcem...seriio ,serio)

C)Ma większa niz inne gondolkę..

D) znakomity na wertepy ( tylko trzeba umieć używać) często matki narzekają ze im sie snieg wciska w i blokuje przednie kola) A to sie po prostu przekłada raczke i by duże byly na przodzie. Na totalne wertepy odpina sie zupełnie małe kółka i można biegać po lesie z dwukołowcem ;). rany ratowal mi tyłek przez caly zeszły rok na nowym osiedlu zanim porobili mi chodniki i trzeba było przepychać sie przez błota i śniegi.


E)Jest to jeden z nielicznych wózków, gdzie możesz mieć dziecko przodem do siebie a tyłem do kierunku jazdy, czasem niezbędne by obserwować zachowanie. oczywiście jak nabardziej mozesz ustawić dziecie normalnie. To samo z gondolką.


Na allegro spokojnie dostaniesz uzywke do 1500 zeta z full wyposazeniem

A obejrzeć mozna w Warszawie np.: tu
wózki, wózki dziecięce, foteliki samochodowe dla dzieci, wózki wielofunkcyjne, spacerówki, dla niemowląt, zabawki dla dzieci, meble dziecięce
 
Witajcie!
Tak was sobie poczytałam i...
włosy mi się na głowie zjeżyły...
Bo wy już oglądacie wózki i te sprawy, a ja jeszcze nawet o tym nie pomyślałam...
Ależ jestem zacofana ;-)
 
ee tam zacofana, ja jestem w 11 tyg i póki co nie oglądam jeszcze wózków, itd, będzie na to czas jeszcze ;) na razie patrzę jak tu sobie umilić czas, i jak zadbać o siebie z myślą oczywiście o dziecku, a później przyjdzie czas na oglądanie i kompletowanie rzeczy dla bąbla:)

zakupiłam biustonosz ciążowy, ale nie bardzo mi pasi, nie lubię takich materiałowych cienkich, nosi któraś z Was taki ciążowy stanik może?
 
Mitra wózek fajny ale jeden zasadniczy minus widzę: w funkcji spacerowej nie ma opcji leżącej. Fakt można opuściś całość trzy stopniowo, ale dalej nie jest to płasko. Na dłuższą metę chyba nie jest to za wygodne dla malucha.

Moim zdaniem tez jeszcze za wcześnie na kupno wózka. Ubranka już mam w miarę skompletowane, przewijak itp, ale to dlatego że mam po starszym synku i po rodzinie. Na wózki jeszcze przyjdzie pora, myślę że bliżej listopada. Teraz nawet nie miałabym gdzie go wstawić bo mieszkanko mam małe i dopiero na jesieni będę nieco opróżniać mieszkanie żeby wygospodarować więcej miejsca dla maluszka.

A staników cienkich też nie lubię, zdecydowanie lepiej czuje się w tych z fiszbinami. Do szpitala owszem i na czas karmienia bo wtedy i tak myśli się przede wszystkim o dziecku a nie o swoim wyglądzie;)
 
Digitalis tak jest nawet wygodniej bo nozki sa uniesione. W kazdym razie moje mlode mase godzin przespało w tej pozycji. MOzej jedyne czego mi brakowało w tym wozku to opcji położenia dziecka na brzuchu w gondoli tak zeby widziało swiat. bo wiem ze w niektorych wozkach sie da.

No ale i tak nie zamienilabym go na zaden inny, ew nad joolzem bym sie zastanowila bo to kombinacja stokke i bugaboo
 
Mitra dzięki, przyjrzę się zaraz też temu wózkowi który polecasz. Tak jak pisałam jeśli chodzi o wózek to nie mam jeszcze wybranego na 100% który chce :) pewnie za mało jeszcze o nich wiem zważywszy że to mój pierwszy...
Zauważyłam też że sąsiadka ma ten o którym ja wspominałam muszę jej podpytać jak jej służy
Digitalis dla mnie też za wcześnie na kupowanie nie tylko wózka ale i pozostałych rzeczy to przez ostatnie dni musiałam być na zwolnieniu w domu i z nudów oglądałam wszystko co jest w internecie dla dzieci :p i chyba trochę przedawkowałam to oglądanie bo po paru dniach i już nie wiem nic co chce :p

Co do staników to na szczęście nie mam problemu bo ja do tej pory nosiłam tylko sportowehttps://www.babyboom.pl/forum/members/digitalis-91273.html, bezszwowe albo wcale.. mimo że nie mam małego biustu jakoś tak mi najwygodniej :) i takie zamierzam nosić, nie lubię strasznie fiszbinów...
 
Mitra miałaś rację ten x lander na który patrzyłam nie ma opcji że można obrócić przodem i tyłem do kierunku jazdy więc odpada
ale ten bugaboo cameleon to chyba za drogi, nie znalazłam 3 w 1 używanego do 1500.. :(
no i znowu brak faworyta...
 
reklama
Do góry