reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

Mitra - ja mam refleksje jak Digitalis. Wybierając wózek dla młodego zwracałam szczególną uwagę, żeby się rozkładał na płasko, dlatego ten co polecasz i różne inne queenie od razu odpadały.
 
reklama
Mitra tak też zrobię - do sklepu pooglądać :)
Trina79 właśnie ja też się nad tym zastanawiam... bo to chyba ważne

no nic poogląda się w sklepach to się coś znajdzie :) jak już upatrzę to Wam napiszę do zaopiniowania :)
w każdym razie dziękuję za podpowiedzi...

z rzeczy które już teraz na pewno muszę pooglądać i kupić to spodnie... bo nie mogę żadnych dopiąć a brzuszek musi mieć luźno teraz :)
 
Mitra - ja mam refleksje jak Digitalis. Wybierając wózek dla młodego zwracałam szczególną uwagę, żeby się rozkładał na płasko, dlatego ten co polecasz i różne inne queenie od razu odpadały.
Dla mnie to kompletnie nie mialo znaczenia , zwłaszcza ze pozycja bardzo wygodna i bezpieczna , no może oprócz tej pozycji na brzuszku, a nie znalazłam równie lekkiego i zwrotnego wózka terenowego, ktory w dodatku tak szybko by sie składał i mieścił w aucie, cos za cos. Ja jestem bardzo zadowolona, a gdyby mi moj buchnęli wzięłabym taki sam, no możne jeszcze ew bugaboo bee, ale dla starszego dziecia.
 
co do bugaboo to znajoma z poprzedniego forum opisała tu:
...cd...moje 9 miesięcy: dla fanów bugaboo (i nie tylko)

Mitra- przeczytałam historię którą wkleiłaś w linku o tej wypiętej gondoli, MASAKRA!
mama2006- bardzo fajny ten kombinezon.
Trina, Digitalis- ja mam tak samo, spacerówka MUSI rozkładać się na płasko, dla mnie to mega ważne. Dziecku może i w pozycji zgiętej jest wygodnie ale na kręgosłup dobre to niestety nie jest. Wiem coś o tym bo i neurolog i rehabilitant mi głowę o to suszyli. A jednak maleństwo w spacerówce na pewno 2-3h dziennie będzie spało więc dla mnie taka pozycja odpada.
 
mama2006 - widzę że ostro wzięłaś się za zakupy :-). Wrzucaj dalej swoje typy bo przynajmniej będę podglądać co należy zakupić, bo córę mam "letnią" więc nie do końca wiem co jest niezbędne dla zimowego :-). Kombinezonik prześliczny, naprawdę fajny.
 
mama2006 wow przecież Ty niedługo już skończysz wszystkie konieczne zakupy!!! :)))) Ja dziś byłam w Arkadii ale tylko skoczyłam na oglądaniu na razie :) czekam aż Mama moja przyleci na parę dni z Londynu w przyszłym tygodniu bo ona to ma smykałkę do wyszukiwania super rzeczy na promocjach, wyprzedaż itp :)
 
reklama
Do góry