reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

ja mam taki sam termomert jak Dee i jestem zadowolona

sprawdzalam temperature swoja normalnym (rteiowym) i tym i wychodzilo tak samo wiec mam nadzieje ze granica bledu jest nie duza
 
reklama
Polecałabym ten termometr Termometr bezdotykowy (bezkontaktowy) Thermofocus 01500 (Termofocus)
Użytkuję go już od trzech lat i się sprawdza no i jest mało awaryjny.
Jeśli nie chcecie wydawać tyle kasy na termometr to wart uwagi jest ten Microlife o którym pisały dziewczyny. Nigdy go nie sprzedawałam ale ma bardzo dobre opinie i jest produkowany przez firmę, któa specjalizuje się między innymi w termometrach.
 
Daissy - czy ta mata z Tiny Love którą wrzuciałas jest wystarczająco gruba, czy trzeba na panelach jeszcze koc podłożyć pod nią?
 
Munie- pod tą matę gigant nie trzeba nic podkładać bo gruba jest, a pod tą drugą 'sunny day' to mimo iż jest grubsza od tej z FP to ja bym podłożyła koc szczególnie przy tej pogodzie.
 
reklama
ja chyba w takim razie zdecyduję się na matę z Tino Love, bo jeszcze chwila i będzie nam potrzebna. mamy karuzelkę z Tiny Love i jest rewelacyjna, hipnotyzuje mi dziecko :D
 
Do góry