reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki na zakupach

reklama
Daissy - czu kupowałaś w Endo taką kurtkę, lub jakiś ich kombinezon? bardzo obniżyli ceny i tak się zastanawiam czy nie kupić już czegos na przyszły rok, tylko nie wiem czy to jest wystarczająco ciepłe na zimę:
KURTKA DLA NIEMOWLAKA
 
ja szukam chusty.....i polecałyście bebelulu rapalu..jest taki wybór....nie wiem na co się zdecydować

mój Adaśko jutro będzie miała dwa tygodnie:-)
 
Munie- nie wyświetla mi się ta kurtka którą wkleiłaś :/
Ale kurtki od nich nie miałam, mamy kombinezon o taki: KOMBINEZON DLA NIEMOWLAKA
mogę go z czystym sumieniem polecić, świetny jest. nieprzemakalny, ciepły przede wszystkim, po praniu nic się nie dzieje. Mam nadzieję że za rok posłuży córce:) wydaje mi się że te kurtki z tego samego materiału są, jeśli tak to bym brała. Może sama się skuszę, bo patrzę właśnie że są za 60zł, tylko kurcze jaki rozmiar.
 
blair, śliczny ten kombinezon, akurat na takie 10-15 stopnie jak jest teraz :) ja mam śpiworek do wózka i fotelika Maxi cosi i na razie w tym jeździmy
 
reklama
Munie Dziękuje :) i za taka cenę to opłacało się :-) My razem z wózkiem mieliśmy śpiworek ale do spacerówki, do gondoli jest za duży. Zastanawiałam sie czy do fotelika nie dokupić. Tez mam tak jak Ty Maxi Cosi. Ale nie wiem czy się opłaca teraz?
 
Do góry