reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lutówki w kuchni - przepisy godne polecenia :)

reklama
Wg przepisu, dla mnie jest ok, ale możesz spróbować z mniejszą ilością


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Agatucca zrobiłam!!! tadaam!!! Powiem Ci że wyszła przepyszna[emoji39]
1504638258-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobie najwyżej na próbę w małej ilosci, jeszcze chciałam zrobić ajvar, podobny przepis tylko dodaje się jeszcze baklazan


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia polecam tą pastę. Ja się zajadam. Moja mama też. Nakładam na wędlinę, ser biały, śledzia. Wszędzie[emoji23].Najpierw myślałam że wyjdzie za ostra ale jest idealna.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pyszne ciasto marchewkowe

2 szklanki mąki
1,5 szklanki cukru
1 szklanka oleju
4 jajka
2 szklanki startej marchewki
2 łyżeczki cynamonu
2 łyżeczki proszku do pieczenia
1,5 łyżeczki sody
Szczypta soli
Wszystkie składniki wymieszać (marchewke dodać na końcu), wylać na dużą blachę, piec w temp 180C ok 50-60min i gotowe

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Marzenka a nie jest za słodkie? Zrobię ale dam chyba trochę mniej cukru. Dzięki[emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry