reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutówki z Poznania

reklama
rosmert witam bratnią duszę;-) :-D , ja mam termin na 7 lutego i tez zawitam na polnej, moze się tam spotkamy . jaki lekarz cię prowadzi?:happy: :confused:
 
no no no,jak dobrze pójdzie to sie spotkamy na porodówce:) to twoja pierwsza ciąża? u mnie pierwsza więc termin może się przesunąć :o) mnie prowadzi pani Maciejewska-Jeske, przemiła kobieta. a ciebie?
 
super sie składa i bedziemy miały o czym pogadac
rosmerta a nie byłaś teraz po 26 tyg na polnej na badaniach?takich jednodniowych, glukoza, wr i takie tam?
 
hej,
byłam na badaniach na polnej ale prywatnie, i to było 26 pazdziernika
ty też byłaś?
a na szkołę rodzenia na Polną nie chodzisz może? ja chodzę, zajęcia się rozpoczęły 31 października
 
byłam byłam ale 30 pażdziernika:happy: . no właśnie a z tą szkołą rodzenia to chętnie bym pochodziła ale ja niestety nie jestem z poznania tylko z wągrowca, wiec to kawałek drogi, tyle właśnie że lekarke mam w poznaniu no i do porodu też nastawiłam się na polną właśnie.
mam na imię Agnieszka i naprawdę bardzo się cieszę że mamy podobny termin, jednego lekarza i w ogóle. Rosmerta powiedz mi a propos szkoły to ta przy szpitalu ? ile razy w tygodniu są zajęcia i o jakich godzinach i ile kosztują?:confused: ;-)
 
może coś zakombinuję a jeśli nie to bedę działać cos tutaj, bo najważniejsze co chciałabym się dowiedzieć to o porodzie i pielęgnacji dzidziolka bo przecieżjeszcze nic nie wiem:-p .pozdrawiam
 
reklama
hej, ja mam na imię Justyna :o)
jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to jest to ta przy szpitalu, prowadzą ją dwiefantastyczne Panie - położne. Zajęcia są dwa razy w tygodniu, w poniedziałki (wykłady) i w środy (ćwiczenia), ale jest tez grupa która wszystko ma w poniedziałki i pierwszenstwo maja do niej ludzie przyjezdni, zeby nie musieli dwa razy latać do Poznania. Zajecia są naprawde ciekawe, na wykładach opowiadają o samym porodzie, jak zająć się niemowlakiem w szpitalu i po powrocie do domciu,jak pielegnować, kąpac maluszka, czego się spodziewac jeszcze w szpitalu, dużo uspokajają, co dla mnie wazne bo pomału zaczynam panikować, a w ten poniedziałek pójdziemy zwiedzać salę porodową, począwszy od izby przyjęć, żeby wiedziec co i jak wygląda. No a jeśli chodzi o ćwiczenia, to są to głównie ćwiczenia oddechu i rozciągające mięśnie krocza, a przy okazji połozna opowiada, jak sie zachowywac w poszczególnych fazach porodu, kiedy jechac do szpitala, itp.
chetnie odpowiem na dodatkowe pytania.
 
Do góry