reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2006?

mnie piersi prawie wcale nie bola...tzn bola mnie tylko brodawki i tak jakby od ciezaru bo sporo urosly!! ale niepamietam tez czegos takiego z pierwszej ciazy! wiesz nawet jak to nic niebezpiecznego to lepiej idz do lekarza i bedziesz spokojniejsza!!bo niepowinnas sie denerwowac!!
 
reklama
Witam!

Też najprawdopodobniej będę lutową mamą; chociaż jeszcze sporo czasu musi upłynąć. Chciałabym też wstawić w swoj post taki "suwaczek", może ktoś podpowie mi jak to sie robi? dzięki
 
Miałam ten sam problem co ty. Musisz wejść jeszcze raz na strone z suwaczkeim. Tak skopiuj drugi adres swojego suwaczka (ten z literkami BB) a potem wejdź na swoje konto i w danych publicznych wklej w podpisie ten adres. Powinno się udać. Powodzenia
 
witam drogie lutowe mamy :) ...dopisuje sie do listy ;)  z tego co wyliczylam termin mam okolo 8 lutego  .... ojoj juz sie brzuchala doczekac nie moge  ;D
 
Magonia! Do gina idę w sobotę wiec jak wroce to zdam relację. Gratulacje dla wszystkich mam luowych. (nie sądziłam że tak szybko się to rozrośnie - a to dopiero początek terminów lutowych :laugh: nono) Pozdrawiam
 
Ja umówiłam się dopiero na 21.06; nie chciałam się spieszyć... ale od wczoraj wieczorem boli mnie w dole brzucha i obawiam się że jest coś nie tak
 
reklama
magonia nie denerwuj sie tym bolem podbrzusza :) , ja juz bylam u gina, rowniez mnie boli ...spytalam czy to cos groznego i takie tam , odpowiedz brzmiala " musi sie pani zaczac przyzwyczajac do takich dolegliwosci" :) , ale tak czy siak spytaj swojego lekarza , bedziesz bardziej spokojna :) ...pozdrwaiam :)
 
Do góry