reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

wiola1808

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2011
Postów
37
Witam!Czy jest tu ktos kto ma termin na luty 2012???,a raczej podejrzewa ze tak moze byc,bo zeby okreslic cokolwiek na 100%to za wczesnie.Jezeli znajdzie sie ktos taki narwany:-)jak ja,kto nie moze sie doczekac potwierdzenia ciazy na 100%procent to zapraszam do pisania:-)
 
reklama
Acha.Dodam,ze mam Wiola,jestem mama prawie 3letniej Nadii.Z mezem staramy sie o drugiego dzidziusia,no i....ja mam mega uczucie ze sie udalo.Wg moich obliczen termin bym miala na poczatek lutego.Mam taki dylemat czy zrobic tescik czy jeszcze poczekac??Niby bobo test strumieniowy wykrywa ciaze juz 10dni po zaplodnieniu,ale wiem czy to prawda:confused:Wiecie cos na temat??
 
:-) Tak wykrywa bardzo wczesne ciąże :tak: Ja robiłam b. wcześnie i była jaśniutka czerwona kreska. Nie zauważyłam jej i wyrzuciłam do kosza a potem cos mnie korciło i spojrzałam jeszcze raz i zauważyłam:-) A teraz "kreseczka" ma 13 miesięcy:-) Jeszcze nie gratuluje ale, trzymam kciuki!
 
Aaa...dziekuje za info.to moze sie skusze i jutro rano zrobie:-)W sumie to jestem tydzien przed miesiaczka planowana,takze moze wcale nie bedzie to tak wczesnie:-)
 
Hmmm...pewnie bylo by lepiej i pewniej,ale ja nawet nie wiem czy to sie robi ze skierowaniem czy bez?Normalnie u mnie w przychodni w zabiegowym?Dlugo sie czeka na wynik??Z reszta nie chce wyjsc na jakas zniecierpliwiona,ktora musi wiedziec NATYCHMIAST.hehe.chociaz bym chciala.hehe
 
nie trzeba skierowania, cena w zalezności od laboratorium 20-28 zł, czeka się też zależy od laboratorium, zwykle są po południu w tym samym dniu, dokładnie widzisz poziom bety
 
Wiolu ja robiłam bobo test w dzień spodziewanej @ i wyszła ładna druga czerwona kreseczka ale słyszałam, że dziewczyny robiły nawet kilka dni przed i też wychodziły, zależy od stężenia hormonu bo niektórym nawet po terminie @ nie wychodziło jeszcze. U mnie w laboratorium beta kosztuje 30 zł i wynik w ten sam dzień, skierowania nie potrzebujesz bo to prywatnie:-) trzymam strasznie kciuki by Ci się udało bo wiem co to znaczy czekać z niecierpliwością na pozytywny wynik:-)
 
reklama
Witam

termin wg internetowych kalkulatorów 02.02.2012

I dzisiejszy tescik :)

dsc0236i.jpg
 
Do góry