Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Witam w ten pochmurny dzień:-)
ani83 Obie córeczki urodziłam w św.Rodzinie.Jakoś tak zawsze mnie ciągnęło do tego szpitala no i mój ginekolog tam pracuje:-)A Tośka ze swoimi narodzinami nawet wpasowala się w jego dyżur.
A Ty gdzie rodziłaś bo widzę,że z okolic Poznania jesteś
OlciaLolcia Trafiłam tu dopiero kiedy forum opustoszało,ale trochę Was poczytalam wstecz...Widzę,że warto kontaktować się z mamami które mają dzieci w tym samym wieku bo i problemy te same
Hej hej jesteśmy na króciutkim urlopie w Muszynie, pierwszy wyjazd z Martą, ale bardzo ładnie zniosła podróż.
Oczywiście w dniu wyjazdu zaczęła kaszleć, ale doktor nas osłuchała dała syropek i pozwoliła jechać
Pogoda piękna, ładny ośrodek może uda się nam odpocząć:-)