reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
a właśnie, co się dzieje, jak człowiek zaleje holle wodą o większej temp. niż 50 stopni? bo mi się często baaaaardzo śpieszy i nie czekam aż woda będzie miała dokładnie 50 :confused:.

nie wiem, czy to wina tego CZĘSTEGO (jejku, naprawdę prawie co godzinę! :-() popijania w nocy, czy coś szkodzi (ale co? :eek:) młodemu, bo od kilku dni jakby więcej ulewał. z przejedzenia?
 
Hejka.
SPRITE ja jak zalałam ta kaszkę wrzątkiem to zrobiły się grudki niewiem czy to zbieg okoliczności czy tak wlasnie sie dzieje:sorry2:Pytałas kiedys o buciki mój napewno zima nie bedzie chodzil sam dlatego chce mu kupic takie bamboszki jak ma na zdjęciach tylko wieksze mysle że do kombinezonu wystarczy.Myślę że faktycznie Twojemu synkowi cos jest albo wyzynajace sie ząbki albo może go cos boli bo wątpię żeby ssal cyca z głodu tylko szuka w ten sposób ukojenia
A u nas wczoraj byla cudna pogoda dlatego pojechaliśmy do moich rodziców a tam takie krajobrazy i moje słoneczka.
 

Załączniki

  • P1020991.jpg
    P1020991.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 42
  • P1020980.jpg
    P1020980.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny! Tak, kaszki holle sa w UK i wlasnie chcialam zamowic przez internet. Sa pakowane po 3, rozne rodzaje, z bezplatna dostawa i oplaca sie bardziej niz 1 opakowanie. Moja Milenka niewybredna jest, nic jej nie szkodzi jak do tej pory i lubi wszystkie kaszki wiec zamawiam. Nie wiem czemu jakos wczesniej tego nie zrobilam ale po kolei probujemy wszystkiego ;-)
 
ANEK M, kocham jesień właśnie za takie obrazki :-).
ja nie zalewam kaszki, najpierw wlewam wodę do miseczki, a dopiero później dosypuję kaszkę i mieszam, więc może dlatego u mnie nie robią się grudki, a czasami zdarzyło mi się zmieszać od razu po zagotowaniu wody w czajniku.
obstawiam zęby, bo ciągle nie wyszedł drugi ząb u góry. jeden już do połowy widać, a ten drugi jakoś się chowa. jak mu ulżyć? :-(. smarujemy żelem, ale jak widać nic nie pomaga.
 
Czesc Dziewuszki!
magnoli ja mam zmywarke z opcja sterylizacji wiec mam od razu wszystkie naczynia wysterylizowane. Zabawki myje/piore raz na tydzien i chowam na noc do zamrazalnika.
Na zabawki mam jeszcze taki patent (moze sie komus przyda), ze podzielilam na 2 koszyki i co poniedzialek daje mu "nowe". Wtedy mam spokoj i moge posprzatac chalupe.
U mnie codziennie rano wojna. Fiona juz zostala wypuszczona z naszej sypialni i gore traktuje jako swoja no i wyczaila, ze jedzenie sie produkuje w kuchni wic rano schodzi na dol. Wiec rano moi sie szykuja do szkoly, 3 koty miaucza i hycza na siebie i w to wszystko raczkujacy Martino.
Bolo dostal przezwisko ****ec pasiasty bo wlazi wszedzie i gryzie wszystko.
Fiona jest wkurzona Fiona ale moj maz na nia mowi Ula Zezula. Zadziwia mnie, ze kot moze byc taki lagodny i kochany do nas, bardzo lubi Karen a do innych kotow przemienia sie normalnie w zmije i nie dosc, ze hyczy to jeszcze biednego Bolka gania i probuje ugryzc (nie ma pazurow).
Trudno jakos beda sie musieli nauczyc razem zyc. A czuje, ze Bolo jak podrosnie to i tak bedzie rzadzil i ustawial dziewczyny po katach.
Na zdjecia musicie jeszcze troche poczekac bo nie zgralam jeszcze. W miare na bierzaco mam zdjecia na Facebooku tylko.
O wlasnie a propos mam ktoras z Was dodana na Facebooku i niedawno wyszla za maz a sie nie pochwalila?
 
Isia chyba moge napisac, to blair zmienila stan cywilny :D pozwolilam sobie dodac Cie do znajomych ay zobaczyc twoich nowych domownikow :) czytam was, moze nie regularnie bi czasu bark niestety :( u nas oki, dziecko najchetniej caly czas by chodzilo,ale niestety za raczki..... wiem wiem nie wolno ,ale w chwili obecnej raczkowanie jest beeeee
 
Sproboj 4+. Moje skonczylo na nich pieluchowa epopeje, a mialo ponad 2,5 roku. Ale on chudzielec, wszystko mu z tyleczka spada. Teraz jakies 16 kg wazy ;-) Ale jak mial roczek, to wazyl 11 czy 12 kg, pozniej jak zaczl biegac, to stanelo.
 
reklama
Hejka.
ISIA uśmiałam sie z Twojego opowiadania:-D Musisz miec wesoło teraz w domu:-D
SPRITE pewnie Twoj mały musi miec dużo w obwodzie brzuszka moja córa tak miała w tym wieku nosiła juz 5:szok: a potem musiałam szybko uczyć ja na nocnik bo największe rozmiary były juz za małe he he a synuś nosi 4 od czwartego miesiąca ale jest szczuplutki i dlugi.
DAGRA skoro mała juz chce chodzić to widać to juz ten czas mój najstarszy w tym wieku latał wokół mebli a najmłodszy nawet niema zamiaru raczkować:eek: a o pionizacji niema mowy zgina nóżki jakby miał z waty:crazy:
 
Do góry