reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Gowin to super:)gratuluje jeszcze raz:)
umów sie do gina za min dwa tyg i juz wszystko potwierdzisz:):)

ja robiłam tylko dwa sikacze w odstepie 2 dni i poszłam na bete z krwi a teraz czekam na wizyte u gina umówioną na 22.06 czyli za 11 dni:):)
mam nadzieje ze zobacze juz zarodek i echo serca:):)
 
reklama
no to idziemy łeb w łeb mama2006:happy: u mnie ostatnia miesiączka też była 2.05
z tym kupowaniem rzeczy bym jeszcze poczekała aż chociaż brzuszek zacznie sie pojawiać co by faktycznie nie zapeszać.

soglam z informowaniem rodziny lepiej jeszcze poczekać do 12 tyg jak wszystko będzie bardziej pewne - lepiej dmuchać na zimne:tak: Myśmy tez jeszcze rodzince nie powiedzieli (z wyjątkiem mojej siostry i brata męża) właśnie ze względu na pracę. Poprzednią robotę skończyłam w kwietniu i od maja miałam dogadaną robotę w nowej firmie, ale że się otwarcie opóźniło to dopiero we wtorek idę:baffled: Tak więc czekam aż podpiszę umowę żeby chociaż na macierzyński się załapać. A Ty będziesz szukać jeszcze jakiejś roboty?? przynajmniej póki brzunio mało widoczny?
 
Witaj selena...w grupie raźniej. :)
Digitalis potwierdzam, że z informacjami lepiej poczekać do 12-13 tygodnia.. ja poprzednie 2 ciąże straciłam w 8 i 10 tyg więc teraz tylko mąż wie i najlepsiejsza na świecie przyjaciółka.

Drugi fakt jest taki że jestem bezrobotna, zasiłek mi się kończy teraz w czerwcu i muszę coś już znaleźć żeby parę groszy na pieluchy było..
 
Ostatnia edycja:
Dig ja cały czas szukam intensywnie i mam nadzieje podpisac umowe zanim bedzie widac brzuch.MI 13 tyd zacznie się wraz z sierpniem i do tego czasu mam juz zamiar gdzies pracowac.Nie wyobrażam sobie nie pracoac i chciałabym jak najdłuzej az do konca grudnia najlepiej jak się bede czuła dobrze:):)bo ja pracocholik jestem i jak juz mi teraz 2 m-c leci bez pracy to trochę swiruje.Na nudę nie narzeka bo mnóstwo rzeczy do robienia mam ale jednak praca to praca i nadaje w pewnym sensie sens wiec musi byc dobra a ja jestem wybredna troszkę:):)
własnie czekam na rezultat 3 rozmów na których byłam,mają się odezwac do 22.06 maksymalnie wiec w miedzyczasie dalej szukam i spedzam kilka godzin dziennie na przeglądanie ofert i aplikowanie:):)
Fasolka była niespodzianką bo niesądziłam że zaskocze od razu w pierwszym miesiącu ale mam przeczucie że wszystko pięknie się ułoży i juz za niedługo bede miała umowe podpisaną i dobrze rozwijającą się fasolinkę:):)
 
gowinderek mnie podbrzusze bolało bardzo, gorzej jak na @, teraz mam kłucia jajników i ból w pachwinach. O cycolach nie wspomnę- wielkie i bolące cały czas
 
reklama
To i ja sie zgłaszam :) Termin mam wg kalkulatora ciąży na 18-go lutego. U lekarza jeszcze nie byłam i nie robiłam badania krwi, bo dowiedziałam sie dzisiaj rano. Ciąża jest niespodziewana zupełnie i nie pojmuje jak przy stosowaniu srodków anty mogłam zajśc, ale jakoś sie "udało" ;-) Test zrobiłam w sumie z przeświadczeniem, że i tak nie jestem w ciąży ale dla spokoju zrobię. Jak zobaczyłam dwie kreski, to mało nie padłam z wrażenia. Moment w moim życiu jest bardzo nieodpowiedni na kolejnego dzieciaczka. W pierwszej chwili byłam przerażona, ale jak mi trochę nerwy opadły, to się ciesze bardzo :tak:
Mnie tez brzuch boli tak jak na @, jajniki mnie kłują i cały czas mam wrażenie pełności w brzuchu.
 
Do góry