reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

wiola Powodzenia! Oby jednak byly dwie kreseczki.
Mitra Gratulacje!!! Rok temu my tez cieszylismy sie z dwoch kreseczek! A Paulinka ma juz 3 i pol miesiaca, smieje sie, mowi i daje nam duzo duzo radosci!

Zycze Wszystkim Mamusia, aby ten okres byl dla nich wylacznie przyjemnym oczekiwaniem! Duzo zdrowka dla Was i dla Maleństw!
 
reklama
MITRA!!!Gratuluje!!!w koncu cos sie rusza na tym watku:-)Ja testowac sie bede w poniedzialek,ale wszystko wskazuje,ze jestem w ciazy:-)Bede zaskoczona jesli okaze sie,ze nie:-(Napisz cos o sobie,to Twoja pierwsza ciaza???Oby mam lutowych bylo jak najwiecej.Super sprawa,ze w dzisiejszych czasach sa te wszystkie fora i mozna sie dzielic z innymi mamami swoimi odczuciami;-)
 
Witam
Ja mam dwóch synków i dwie kreseczki na tescie wiec spodziewam sie kolejnego dzidziusia ja zrobilam zwykly test ciazowy tydzien przed miesiaczka( straszne nudnosci mialam) i wyszedl pozytywny . W poniedzialek wybieram sie do gina na usg wiec bede wiedziala wszystko dokladnie z moich obliczen termin wypada na 5 luty..
 
Linka1985.witam Cie serdecznie!!!i Gratuluje 2-och kreseczek!!!To moze ja tez zrobie juz tescik,bo strasznie niecierpliwa jestem.a NIEoczekiwana@ ma przyjsc za pare dni.LINKA1985 jaki test robilas???Dzieciaczki w jakim wieku??Ja mam corke prawie 3letnia no i po cichu marzy mi sie synus teraz,ale wazne zeby zdrowiutkie bylo!!!pozdrowionka:-)
 
witam ponownie.

mam juz w domu core z grudnia 2008. Cieawe co bedzie tym razem :)
 
MITRA to mamy dzieciaczki z tego samego roku,tyle ze moja corka jest z sierpnia:-)A skad jestes?pracujesz czy jestes z corka w domu?Ja obecnie przebywam na urlopie wychowawczym,ktory sie niebawem konczy...
 
mieszkam w warszawie i pracuję, a ty skad jestes?

to chyba urlop ci se teraz wydłuzy?
 
Witam mamusie lutowe - jestem mamusią lutowego Tomka 2010 :D ech jak to się czekało....a teraz lata krzyczy po domu i broi ech ....cieszcie się każdą chwilkę ciąży
życzymy spokojnej ciąży i lekkiego porodu
 
reklama
Witam się i ja :)

Po dwóch latach starań zobaczyłam II tłuste krechy na teście ciążowym ... do tej pory zastanawiam się jak do tego doszło ... ?
shocked.gif
hehe jestem w szoku ;)

Nie wiem jeszcze czy będę miała termin na koniec stycznia czy na poczatek lutego
wink2.gif
dowem się w poniedziałek jak pójdę do ginekologa :)


ps. jestem 5 dni po terminie i mam juz mdlości - super :)
 
Do góry