reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

wiola1808 mam Cezarego który ma 5 lat i Michała który skończył roczek . Nie mam pojecia jaki zrobiłam test nawet nie zwruciłam szczegulnej uwagi. wiem tyle ze byl najzwyklejszy kropelkowy..


Pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie miłego dnia
 
reklama
witajcie:)
ja prawdopodobnie bede miala termin na poczatek lutego, internetowe kalkulatory pokazują mi 1-2 luty 2012. Pierwszy test zrobiłam 5 dni temu, wyszedł pozytywny:), naspny godzinke pozniej, wynik był ten sam.Okres spoznia mi sie dokladnie tydzien. wczoraj ponownie zrobilam test zeby sie upewnic :) oczywiscie wynik ten sam.
 
MITRA ja jestem z Bydgoszczy,mysle ze wszystko sie przedluzy troszke,choc ja mam umowe na czas okreslony,wiec pewnie przedluzy sie do dnia porodu,chyba ze pracodawca mi przedluzy umowe w co watpie:-DNAGAPALMA!!!Super!!!Gratuluje!!!Teraz dbaj o siebie!!!
 
wiola1808. dziekuje:). tak, to bedzie moja pierwsza dzidzia, Twoja tez? jeszcze sama w to do konca nie wierze:). chociaz od stycznia staralismy sie. obecnie jestem w uk a z pl jestem z okolic elbląga. Napisz mi tez cos o sobie. robilas juz test? pozdrawiam:) ile masz lat? fajnie ze mozna tu porozmawiac z kimś kto jest w podobenej sytuacji :D
 
HAPPY26.Mam juz corke 3letnia i jestem z Bydgoszczy.Mam 25lat.Zanim poznalam meza i sie zakochalam:-)to mieszkalam w londynie,bylo bardzo fajnie.moja siostra z rodzinka jest tam na stale.a Ty dokladnie w jakim miescie mieszkasz??Jestes tam sama z mezem czy macie obok siebie jakas rodzinke?ojjj wierze Ci,ze ciezko jest Ci w to uwierzyc,ale zapewniam ze przepiekny czas przed Toba.Ja testowac bede sie jutro rano,zalozylam ten watek dla mam lutowych,ale nie bylam pewna czy bede mogla w nim uczestniczyc.hehe.takze ciazy u mnie poki co na 100% to nie ma,ale wszystkie objawy na to wskazuja,juz raz przez to przechodzilam.A Ty masz jakies objawy??Rodzic bedziesz w Anglii??
 
Jestem tu od ponad 3 lat z chłopakiem i niestety, ale nie mam tu zadnej rodzinki:-( a bardzo chcialabym. ja za miesiac koncze 27 lat. Moje jedyne objawy jak na razie to brak okresu od tygodnia i 3 testy pozytywne. czuje sie chyba normalnie;). Myślę, że chyba tutaj bede rodziła. Moja mama w Polsce pracuje w szpitalu jako położna, mam nadzieje, że bedzie chociaż przy mnie jak bede rodziła, na pewno bede sie czuła pewniej i bezpieczniej. a Ty jakie masz objawy? Nie korci Cie zeby szybciej zrobić test:)? ja bym nie wytrzymała:-)
(do londynu mamy bardzo daleko, ja jestem z okolic Exeter)
 
aha i mam wiellllką nadzieje, żę juz od jutra rana na 100% bedziesz tu ze mną "do końca" :) i może jeszcze dłużej :)
 
hAPPY26 korci i to strasznie,ale brakuje mi jeszcze pare dni do NIEoczekiwanej @,boje sie ze nic nie wykaze,,a bedzie mi przykro,a za 2dni @i tak nie przejdzie i wtedy znow test...a tak bede miala pewnosc.A objawy mam podobne jak z corka,pobolewa mnie podbrzusze,czasem cos zakluje,no i cycki wyplywaja ze stanika:-DBrodawki zbrazowialy i swedza.To bedziesz miala pomoc przy porodzie!!super!!moja mama to by chyba zawalu dostala,jakby miala byc przy moim porodzie:-)Nie kazdy sie nadaje.hehe.A ty pracujesz??Slyszalam ze w anglii tak latwo nie chca dac L4,to prawda?
 
reklama
nie pracuje, ale starałam sie własnie o prace. powiedziałam kolezance z tej pracy o moich podejrzeniach ciąży, to ta poszła i powiedziałam dla szefostwa i teraz sie zastanawiają co ze mną zrobic. zobaczymy... No tutaj raczej nie jest jak w Pl., ze mozna sobie isc na zolnienie, tu raczej nie chcą dawadać zwolnienien, chyba że na prawde coś złego sie dzieje. Wiec w obecniej sytacji pewnie tej pracy nie dostane i nie bede miala problemu ze zwolnieniem lekarskim ;). Życzę szczęścia przy jutrzejszym testowaniu:), bede trzymala kciuki i oczywiscie szybko daj znac co i jak:)
 
Do góry