reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Gowin mnie bolą tylko przy dotyku,jak się kładę albo jak energicznie chodze i to głownie po bokach.Na razie cały czas sa poprostu nabrzmiałę,większe i żylaste....nic więcej...:):)Profilaktycznie wiec chodze w staniku nawet po domu chociaz tego nie lubię:/
 
Soglam staram się myśleć pozytywnie.. ale wiesz.. to 4 moja ciąża i od razu zagrożona..
a mniepiersi bolą cały czas.. mocniej kiedy chodzą w sztywnym staniku.. więc teraz chodzę w miękkim i jest lepiej
 
Mina to jeszcze za wcześnie aby można było coś zobaczyć ale na pewno wszystko będzie dobrze i tak jak Soglam napisała można mieć wszystko na raz!!!!

Soglam ale masz romantycznego męża, mój jest typowym facetam sam z inicjatywą nie wyjdzie :-(
 
Cześć Kobitki,

Przyłączam sie do was:) Wczoraj zrobiłam teściora i wyszly upragnione dwie kreseczki.
Wg kalkulatora wypada mi
28 mam wizyte u mojego gina:-):-)
Mam nadzieję, ze tym razem będzie wszystko ok.

Całe dnie ziewam, najchętnie poszłabym spać, no i bola mnie (.)(.), momentami mi nie dobrze, ale nie latam do kibelka, tylko takie uczucie mam.
 
mmona2 gratuluję serdecznie i cieszę się że jest nas coraz więcej. Coś tak na piechotę licząc koło 30-tu oczekujących z terminem na luty w tym forum się już uzbierało:-)

Mina29 gratuluję posady - teraz tylko czekać na podpisanie umowy przynajmniej na 2 miesiące żeby po 12 tyg się skończyła;) Ja tez z niecierpliwością czekam aż podpiszę, bo na razie ciągle początek roboty się odkłada:sorry2:. Troche się boje, że jak za długo to będzie trwało to nie uda mi się brzuszka "chować" do końca umowy - zwłaszcza w lecie:-(

też bym mogła spać i spać - w poczekalnie do gina nie mogłam przestać ziewać
wink2.gif
na szczęście młody w przedszkolu więc po po powrocie zdrzemnęłam się godzinkę:happy2:


 
Mina trzymam kciuki, bedzie dobrze - musi być...
Digitalis u Ciebie tez tylko jeszcze troche cierpliwości...zreszta ja tez musze nadal czekac..
Widziałm pecherzyk, troszke urósł od ostaniego razu teraz widac go wyraznie i dostałam juz nawet zdjecie, ale nic poza krpoka nie widac...na serduszko trzeba poczekać ok 2 tyg conajmniej jescze...wiec teraz umówie sie w okolicach 27 czerwca...lekarz powiedział ze jest poprawa, zdecydownie mniej brązowego sluzu niz ostatnio, ale jeszcze cos tam jest, wiec kolejne dwa tygodnie w domu...lezec odpoczywac, nic nie dzwigać i nie chodzić po schodach - to jego głowne zalecenia (a ja 4 pietrze mieszkam bez windy...ale juz we wrzesniu przeprowadzka do nowiutkiego slicznego miezkanaka na 1 pietrze i to z windą:)) Ogolnie nic nie wskazuje, żeby cos zle sie rozwijało, ale poki nie bedzie wiecej widac na usg to jeszcze nic nie mozna powedzieć...nie mam jeszcze karty ciązy... dopiero przy kolejne wizycie (mam nadzieje) Ciąza nadal zagrożona, ale wszystko jest na dobrej dordze:)
 
reklama
na serduszko trzeba poczekać ok 2 tyg conajmniej jescze......lezec odpoczywac, nic nie dzwigać i nie chodzić po schodach - to jego głowne zalecenia Ogolnie nic nie wskazuje, żeby cos zle sie rozwijało, ale poki nie bedzie wiecej widac na usg to jeszcze nic nie mozna powedzieć...nie mam jeszcze karty ciązy... dopiero przy kolejne wizycie (mam nadzieje) Ciąza nadal zagrożona, ale wszystko jest na dobrej dordze:)
Paluszek chyba mamy tego samego lekarza:p
a u mnie są wyniki
beta z czwartku:62,42
beta z poniedziałku: 343,1

jest wzrost czyli czekamy
____________
a propos pracy: to państwowa posada więc nie wiem jaką umowę dają jako pierwszą.. idę w czwartek na szkolenie to się dowiem.. i od razu dostanę skierowanie na badania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry