reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
cześć laski. mi się okres spóźnia tydzień i dwie kreseczki na teście były :) termin wg obliczeń 30 styczeń, więc nie wiem czy powinnam być styczniowa czy lutowa:) tez jestem z Bydgoszczy i mam 25 lat:) moja pierwsza dzidzia.strasznie się cieszę, ale tez boje. w piątek pierwsza wizyta u gin :)
 
hej. widze kolejna osoba do nas dołączyła:D. mi okres sie spoznia tydzien i jeden dzien, wiec podobnie jak Ty Emmm. tez mam w pt. pierwsza wizyte u lekarza, tylko niem wiem jak ona bedzie wygladała, bo jestem w uk:). Emmm to co napisałas, ze sie cieszysz i boisz to doslownie tak jak ja:). GRATULACJE:)))
 
Witajcie dziewczyny:)Tescik wykonany,2kreski sa!!!!!!ta druga taki bladzioch,ale jest!!Za 2dni termin @to powtorze jeszcze tescik.EMMM Witaj i gratuluje:)To jestesmy sasiadki.hehe
 
HAPPY26dziekuje:)Za 2dni jak jak powtorze test,to zarejestruje sie do gina.Ty kiedy masz wizete?Jak jest w Anglii??Bedziesz chodzila panstwowo czy prywatnie?
 
wizyte mam w piątek. troszke mnie to tutaj przeraża, bo w Anglii, kobiety w ciąży nie mają kontaktu z lekarzem, tylko z położną, praktycznie przez cały okres ciązy. Wizyta z lekarzem jest tylko wtedy jak jest jakiś problem, albo coś nie tak. Bedę chodziła panstwowo. Wydaje mi sie, że jak pojde w piątek to oni mnie odeślą, bo dla nich to jest za wczesnie. Tutaj jest zupelnie inczeja niż w PL. Nie ukrywam, że wolałabym mieć normalne wiztyty z lekarzem, a nie z położną....
 
Slyszalam o tym.Moja siostra jak poszla to jej powiedzieli,ze przeciez to nie jest ciaza zadna,ze ciaza to bedzie po 12stym tygodniu.Masakra jakas.a prywatnie duzo kosztuja w angii wizyty??Moze takie rozwiazanie bylo by lepsze?zreszta nie panikujmy,codziennie sie rodza dzieci w anglii:-)Wiec chyba wiedza co robia,tylko u nas jest inaczej.Ja nie moge sobie miejsca znalezc,corka zasnela a ja chodze po domu i ciagle sprawdzam czy aby ta druga kreska nie wyparowala.haha
 
Powiem Ci szczerze, że nawet nie wiem ile tutaj taka prywatna wizyta kosztuje. A z tego co sie orientuje to u mnie w mieście nawet nie ma takiej opcji. Jak pojde w piątek to sie dowiem może co i jak i na pewno cos wiecej bede wiedziala na ten tamat:). A Ty kochana nie martw sie o tą kreseczkę, jak sie pojawiła, to już nie zniknie:)
 
reklama
Do góry