reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Gratuluję wszystkim już zafasolkowanym i tym które jeszcze o tym nie wiedzą , ale to tylko kwestia czasu:-D Życzę wam spokojnych i bezproblemowych 9 miesięcy.
 
reklama
no i ja się witam:)
dzisiaj zrobiony test i II kreski,na razie druga bledsza,wiec się ciesze ale czekam na potwierdzenie beta i za jakies 2 tyg u gina,trzymajcie kciuki zeby wszystko było dobrze ale jestem dobrej mysli
termin wyliczyłam sobie na 12.02
witam wszystkie przyszłe lutowe mamusie
to był złoty majowy strzał...tak po prostu...
 
witam wszystkie lutowe mamusie!zgłaszam się jako kolejna zrobiony teścik i dwie kreseczki! mam juz dwóch synów 7 i 5 lat więc mam nadzieje że będzie dziewczynka,ale bedzie co Bóg da!
 
Witam przyszle mamusie ,Soglam i dodo783 i gratuluje oczywiscie :),Ciesze sie,ze jest nas coraz wiecej.
Dodo ja mam 4 letniego synka,wiec tez chcielibysmy coreczke :)
Soglam,letnie strzaly sa najlepsze moim zdaniem :).Ja wyliczylam sobie termin na 8 lutego,wiec tez blisko.Tu,gdzie mieszkam badania zaczynaja robic dopiero ok 12 tyg,jeszcze troszke.
Mina a co z Toba,robilas jeszcze jeden?Daj znac :)
 
->patrysiowa....a moge wiedzieć skąd jesteś? bo tutaj gdzie ja jestem również badania zaczynają sie od 12 tyg. Więc muszę jeszcze 6tyg. poczekac:). GRATULACJE dla wszystkich Mam:)
 
Gratuluję Kochane Forumowiczki :)
Ja mam termin na początek lutego. Byłam już u ginelokola z powodu plamień.
Widziałam na usg piękny pęcherzyk ciążowy...musi być dobrze!
Mam 23 lata, studiuję Pedagogikę, to moja pierwsza ciąża.
Dla niepewnych polecam zakup testu o czułości 10( bobo test stumieniowy,acon)...
Mnie wykrył ciążę 4 dni przed spodziewanym okresem .
 
Ostatnia edycja:
Kochane, wszystkim gratuluje i pozwolcie, ze tez niesmialo dolacze :-) w sobote ujrzalam na tescie to
:-D
wg moich obliczen termin na 15 lutego :-)
 
reklama
Maron-Widzisz,mowielam,zeby poczekac.Ciesze sie bardzo i gratuluje :-)
Kasia-Witam i rowniez gratuluje,pisz,pisz i jeszcze raz pisz.To moja druga ciaza :tak:
Happy-po pierwsze gratki,ja jestem z manchesteru a Ty skad?
 
Do góry