reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Czesc,

ja tez jestem jedna z tych zdesperowanych lutowych mam, ktora jest z Wami od dnia, kiedy dowiedziala sie o ciazy. Wiele razy chcialam napisac ale poniewaz te forum bylo otwarte, caly czas mialam obawy. Bardzo chetnie przeszlabym z Wami na forum zamkniete, jesli tylko to mozliwe i jesli oczywiscie mnie jeszcze zechcecie przyjac. Zrozumiem jesli wolicie zostac w "swoim gronie". Tak czy inaczej dziekuje za Wasze dotychczasowe wpisy, bo dzieki Wam wiele sie nauczylam i dowiedzialam o rzeczach, o ktorych nie mialam zielonego pojecia. pozdrawiam serdecznie
 
Dziewczyny a dlaczego się przenosimy stało się coś?
Ja od 6 lat jestem na BB i chcę tu zostać:-(
 
A nie wystarczyło po prostu tu na forum zrobić zamkniętego wątku?
Tak mamy w 30 letnich mamusiach. I nikt nas nie podczytuje;-)
No nic kiedyś do Was zajrzę:-)
Dzięki za link
 
Antila no nie rób nam tego. Jesteś częścią lutówek. Sama bardzo nie lubię zmian a tamto forum jest bardziej przejrzyste niż wątek zamknięty tutaj. Nie daj się prosić i nie rób nam przykrości a zwłaszcza dziewczynom z Twojej okolicy.
 
My tu nie mamy zamkniętego tylko grupę a to co innego, zamknięty wygląda identycznie i jest przejrzysty.
Ja po prostu wiele zawdzięczam temu forum i jest mi przykro je opuścić
 
Hejka.
Zaglądam a tu pustki:no:kurcze tak jak ANTILA wolałabym sie tu udzielać a z prywantymi to tak jest ze piszemy piszemy a potem w niewiadomy sposób forum znika wiem bo juz udzielałam sie w takich...
Ale prosze o linka bo sama do siebie nie będę pisac.
 
Czesc Dziewuszki!
Dostalam ale jak naciskam to mi sie nie otwiera. Nie wiem, podejrzewam, ze moze mam jakiegos wirusa na kompie bo ostatnio na yahoo tez nie moge wejsc.
 
reklama
Do góry