reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Jejku jak sie wczoraj najezdzilam. Ale warto bylo, upolowalam lezaczek dla Miska za $25 (w sklepie $150) i jumperoo za $40 (w sklepie $200) z mojej ulubionej linii ocean wonders.
A jeszcze tam na koncu swiata paliwo tanie, u nas $4.25 a tam $3.99 wiec zatankowalam do pelna.:tak:
Misko zajarzyl po 15 minutach o co chodzi w jumperoo i sobie dzisiaj juz hopkal a ja moglam spokojnie prysznic wziasc.
Mielismy wlasnie terapie no i chwali nas ta terapeutka, ze jest lepiej, Misko ladnie sie podpiera na lapkach ale ciagle nie siedzi. Jego waga nie pomaga no i to splaszczenie glowki plus slaby mieisen szyi. Ona mowi, ze wszystko bedzie robil wolniej niz inne dzieci.
Sprawdzalam na zdjeciach Kevin i Karen juz ladnie siedzieli w tym wieku.:-(
 
reklama
hej, jestem po dwóch dniach w pracy i jest ok, o małą nie muszę się martwić, bo spokojnie beze mnie wytrzymuje, tylko musi się przestawić na trochę inny rytm dnia,

a ja też daję radę, zresztą cały czas mam zajęcie no i ta godzina na karmienie dużo daje, cyce mam normalne, miękkie, jakoś nie czuję, żeby chciały eksplodować, ale spróbuję w pracy odciągać i zobaczę a nuż coś poleci...
no i czuję rychły powrót @, brzuch mnie tak lekko pobolewa jak na @:-:)-(

Isia nie przejmuj się, między naszymi dziećmi jest nieco ponad 3 tyg. różnicy a nie sądzę, żeby Kinia usiadła za 3 tyg. (chociaż trudno wyczuć, może)
 
Antila, ale pyszności-sernik z białymi michałkami, mniaaaaaam. szkoda,że nie mogę.

Isia, jeszcze ma czas na siedzenie. mojej znajomej syn jest miesiąc młodszy od naszych i on jeszcze nie potrafi przewracać się z brzucha na plecy i odwrotnie, a co tu mówić o siadaniu, pełzaniu czy raczkowaniu.



Dziewczyny, mogę ugotować młodemu zupę z makaronem? z hippa są takie od 7 miesiąca... makaron tu u mnie w domu prawie, że główne danie na równi z ryżem, więc młody z brzucha i cycka zna smak doskonale :cool2:.
przyszedł nam dziś fotelik samochodowy, ale sklep pomylił kolory i przysłali nam różowy :rofl2:. w poniedziałek będzie wymiana.
 
Witam po krótkiej przerwie. Byliśmy na wakacjach w górach, pięciogodzinną podróż Igor nawet w miarę dobrze zniósł ale jak na złość na drugi dzień dostał mocnego kataru. Pierwszy raz w swoim życiu..
Shae - witaj, napisz coś o sobie więcej
Sprite - myślę, że możesz dodać trochę makaronu do zupki. Może drobno pokrojone spageti albo te małe gwiazdki, ugotowane na bardzo miękko? heheh z fotelikiem to trafili :)
Isia - nie martw się, każde dzieciątko rozwija się w innym tempie. Jeszcze troszkę i Martino będzie siedział jak król
Olcia - hej :)
 
Shea witaj:-)
Isia nie chcę się mądrzyć, ale ja bym z tym skoczkiem jeszcze poczekała, nie jest to zbyt dobre dla stawów i kręgosłupa dziecka( zwłaszcza, jak jeszcze samo nie siedzi), ale rozumiem, że go to zajmuje i masz chwilę czasu
Sprite większość przepisów podkradam z bloga naszej Edyty:-)
Aniu no widzisz nie taki diabeł straszny....
Olcia pojawiasz się i znikasz:-D
Emyly no cóż prawo Murphiego:baffled:
A my po super tygodniu w żłobku teraz w domu, bo Marta niestety kaszle:-(Dzisiaj idziemy do lekarza, Ania też rano zaczęła pociągać nosem więc od jutra pewnie zostanie w domu mimo, że większość przedszkolaków chodzi z katarem. Dla mnie lepiej, bo nie muszę się martwić odprowadzaniem i troszkę zaoszczędzę na opłacie przedszkolnej:confused2:
 
reklama
A więc mam 23 lata, został mi ostatni rok studiów no i praca mgr... A poza tym całe dnie spędzamy na zabawie z Maksiem :-) Jest to kochane, bardzo grzeczne dziecko :tak:. Nie wiem, co mogę jeszcze napisać:)
Isia, mój maluch też jeszcze nie siedzi sam, ale nie martwię się tym, przyjdzie i na to czas. Od jakiś 2-3 tygodni dopiero pełza do przodu, ale jak już to odkrył, to nie da się go zatrzymać :p Tak więc teraz z mężem blokujemy wszystkie szuflady i zabezpieczamy dom.
emyly, Maksio miał katarek jak miał około 2 tygodni. Nie wiem jak go złapał, ale męczyłam się z tym chyba kolejne 2 tygodnie. Lekarka zapisała nam na 3 dni Nasivin, a potem Dicortineff (jest to delikatna zawiesina do oczu) no i sól fizjologiczną.
 
Do góry