reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Sprite- mamy nasivin krople te o najmniejszym stezeniu, dla niemowlat i lekarz mi przepisal clemastin. Kupilam tez aspirator, bo kurde bele mialam tylko gruszke, bo Jr nigdy kataru nie mial ale tez padaczki dostaje juz na widok rurki i w ogole jak mu dotykam noska to drze sie w nieboglosy... Clemastin pomogl po pierwszej dawce, bo dopiero dzisiaj mu dalam (wczoraj nie mieli na stanie) a ten nasivin... zaplacilam za dziadostwo ponad 20zl a szczerze to wsadzic w d*** sobie to mozna :angry:
Bliznak- ja daje Jr juz takie grudki ale czasami sie dlawi... :confused2: pomimo ze juz 3 zab mu wylazi... Ale to dziecko jest tak zachlanne, jakby mu ktos mial wyrwac jedzenie z gardla i lyka jak tylko zdaze mu lyzeczke do buzi wlozyc...
 
reklama
Olcia, jaki u nas był płacz w nocy przy odciąganiu. boziu :-:)-:)-:)-:)-(. a kiedyś nie było problemu z fridą. nagle młody zrobił się taki wrażliwiec.
 
wpadłam zobaczyć jak tam Antila w żłobku sobie radzicie ale czytam że w domku jesteście? Zdrówka życzę! a jak w ogóle aklimatyzacja?

Zdrówka tez dla Anii, u nas na razie zdrowe, Nadia chodzi dopiero 2 tydzień bo wczesniej bylismy na wakacjach od 1 września. Dzisiaj pojechali do zoo, fajnie pogoda sie udała bo ma byc dzisiaj letnia temperatura wręcz:).
 
geniusia, blizniak a czy Wasze dzieci tez migaja do Was?
My uczymy sie jezyka migowego juz 2 miesiace i jedyne co Martinek pokazuje to "mleko" i "jesc", przy czym picie (w butelce) tez jest mleko.
Tutaj niestety nie znam nikogo kto by wogole slyszal o uczeniu malych dzieci jezyka migowego, jak bylam na baby expo niby mieli miec pokaz a nie mieli i mieli napisane w ulotce, ze maja klasy jezyka migowego a nie maja.
W wakacje byl pol godzinny program o miganiu troche dla starszych dzieci ale duzo znakow podlapalam bo byly powtarzane przez cale pol godziny. Po wakacjach juz go nie ma.
Jak pokazuje Miskowi znaki to jestem 99% pewna, ze on je rozumie ale nie pokazuje ich z powrotem.
Wczoraj polozylam go na macie w jednym kacie salonu (a salon mamy pokazny) i poszlam sie kapac. Przychodze a on w drugim kacie, przy schodach, ciagnie M buta za sznurowke i oczywiscie jak mnie zobaczyl to sobie brawo bil. Zaczal sie gnojek podciagac na rekach.
Juz sie normalnie boje bo to bedzie lobuz nie z tej ziemi.
 
Isia tu masz namiar na KokoKlub, tam jest słownik z częścią słówek. Ja dopiero zaczęłam miganie :) używam jeść i cyc na razie :) różnie dzieci odmigują tak nam pani wczoraj mówiła. Czasem to dużo czasu mija, a czasem raz dwa. Popatrz sobie też na filmiki na YT. Jest tego sporo.
 
isiu ja dopiero zaczelam jakismiesiac temu, u nas co jakis czas przerwy (szpital) i wtedy do tylu jestesmy ze wszystkim. Nie wspomne o jakimkolwiek raczkowaniu, a juz o przewracaniu sie tym bardziej. Domik na przyklad zacza sie przewracac 2 tygodnie temu., po operacji serca dwa miesiace nie moglismy go klasc na brzuszku, teraz nie moze bezposrednio siedziec na popie przez miesiac (mimo ze juz siedzi) ale jak ma cwiczyc miesnie jak ciagle cos. miganie opserwoje owszem, usmiecha sie, ale raczej nie pokazuje jeszcze. ostatnio zauwazylam ze po brzuszku sie gladzi jak zje :-D:-D:-D, teraz ucze go brawo i zaczyna troszke lapac
 
Arli mała polubiła żłobek. Miała zostawać tylko 2 godzinki, ale już w trzecim dniu ciocie poprosiły, aby została na leżakowanie. Podobno ładnie je, uśmiecha się obserwuje starsze dzieci:-)
Ania w sumie tylko lekki katarek ma, ale ponieważ Marta chora została też w domu, aby odpadł problem odprowadzania, bo M wyjechał w delegację. inna sprawa, że zaoszczędzimy na przedszkolu:ninja2:
Zaglądnij tu czasem:-)
Bliźniak boziu aż trzy miesiące nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle:-(
Współczuję
 
Witajcie. Pamiętacie mnie jeszcze ? :-)

U Nas wszystko dobrze. Filipek rośnie ;) nie raczkuje, nie pełza ale siadać zaczyna. Wychodzi mu prawa jedynka. Ubranka nosi już na 74/80cm i waży około 10kg. Kubuś poszedł do zerówki. Szkoła podoba mu się bardziej niż przedszkole, chętnie chodzi ;)
 
reklama
Mama hej, hej:-)
Filipek ładnie sobie waży, a taki malutki był. Moja Marta wręcz przeciwnie duża się urodziła a teraz zaledwie 7,5 kg
Kuba ma 6 tak? w przedszkolu nie mieliście grupy sześciolatków, czy po prostu wolałaś szkołę? Rozumiem, że poszedł nie do pierwszej klasy tylko zerówki:confused:
 
Do góry