reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
ja daję łososia hippowego już od jakiegoś czasu. a z mlekiem, to u nas podobnie jak u geniusi. całą noc cyc (a jest tego serio sporo, bo młody budzi się, jak nawiedzony, co 1,5-2h :-(). później cyc około 11, 17 i na dobranoc. czasami po kaszce i zupce też jest cyc. tzn. proponuję zawsze, ale tylko czasami młody ma na niego ochotę.
 
Sieemaaa :-D
padam dzisiaj... powaznie... Jr obudzil sie przed 6 rano, pozniej pospal pol godzinki i finito :baffled: a ja dzisiaj generalne porzadki, mycie okien itd... Teraz usnal przed chwila...
Widze, ze przewinal sie temat libido... niech ktoras meza pozyczy hahaha a tak powaznie to mi hormony szaleja :sorry2::zawstydzona/y: zawsze bylam temperamentna, ale teraz... :szok: BB wracaj!!! :-D
 
Hooba Marta kaszle trzeci tydzień maskara normalnie, dostaliśmy skierowanie do alergologa.Ania dzisiaj nie poszła do przedszkola, bo biegunka i wymioty ją dopadły. Teraz jest ok, więc nie wiem ci to było:baffled:
Isiu co z Tomkiem? Ile on ma lat?
Geniusia fajne filmiki:tak:
Olcia to widzę, że z BB lepiej skoro ma wracać:-D
Jersey o to samo miałam zapytać;-)
 
Antila- tak, niech wraca, bo nie bede sie lajdaczyc z byle kim :-D haha nie, a tak powaznie to to, co zostalo powiedziane, to juz sie tego nie cofnie... Czasami sie widujemy, ale... No wlasnie. Ja juz sobie nie robie zadnych nadziei, pelen dystans... :-(
 
moja dzidzia nazywa się Przemysław :-)
daję mu łososia (kupiłam zamrożonego) ze słodkim ziemniakiem i łyżeczką masła; w przepisie było żeby tego łososia robić z marchewką i białymi ziemniakami ale mój synek nie lubi za bardzo marchewki a białe ziemniaki mają w sobie dużo pestycydów więc zdecydowałam się na słodkiego ziemniaka (bo jest też polecany na pierwsze jedzenie dla dzieci); łososia sparowałam i słodkiego ziemniaka też, potem wszystko zblendowałam i zamroziłam; teraz co jakiś czas wyjmuję kilka kostek tego dania
moja dzidzia je już normalne jedzenie 4 razy dziennie, więc chyba bije tu na forum rekordy
Isia co kupujesz tutaj dzidzi do picia? Mój synek nie chce za bardzo pić ziołowych herbatek. Kiedyś mu smakował sok jaki się zrobił przy parowaniu śliwek, i to tyle.
 
Sorki ale chodze zaplakana caly czas. Tomek ma dopiero 2 lata. Wczoraj dzwonila weterynarz, ze jeszcze jakis panel zrobi ale zeby potwierdzic, ze to rak. Do tego ma jeszcze jakies inne schorzenia, ta noga to jest zupelnie nie powiazana z niczym, ona nawet ne wie dokladnie co mu jest. Na pewno ma anemie.
Nic nie je, tylko pije ale jest odwodniony. Do tego zaczal sie dziwnie zachowywac, zimno mu jest i siedzi na kratkach od ogrzewania a w nocy spal pod koldra. Ugryzl mnie i Kevina i wogole juz bardzo zle chodzi i widac, ze jest w bolu.
Takze czekam jeszcze na telefon od weterynarz i bedziemy musieli go uspic.
 
reklama
Cyśka wiem, wiem że kotek:tak:
Isia przytulam z całych sił. A teraz Tomcio ma jakieś leki przeciwbólowe, kroplówke?
Nawodnić możesz go sama robiąc zastrzyki w kark tylko musisz wiedzieć ile płynu podać. Jak to mój weterynarz mówił uśpić zawsze można, ale warto powalczyć o zwierzę jeżeli nie cierpi.
Rak czego jest podejrzewany?
Olcia :-)
 
Do góry