reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
O kurcze niepamiętam co wtedy o tym pisala bo to dośc dawno było pamietam tylko że to trwało dośc długo chyba kilka miesięcy nawet.
 
Anek M No właśnie, Kacper też często od razu wstaje.

Sprite
to jest jedynie uciążliwe, ale mnie to nie niepokoi. On tak przez sen. Tak to wygląda. Jakby przeżywał coś, co się stało. I to taki odruch. Brzuch - kolanka, mamo stoję, przytul mnie, pokołysz, ew. daj cycka.
 
Czesc Dziewuszki!
Halloween nam sie udalo. Pojechalismy do naszej starej miejscowosci i jak zwykle dzeciaki zebraly 2 wielkie reklamowy slodyczy plus to co przyniesli ze szkoly. Spotkalismy Kevina kolege z klasy i z nimi chodzilismy, tzn. po 5 minutach na tym mrozie zapakowalam Miska do auta i sobie z kolezanka jezdzilysmy za dzieciakami a M z nimi chodzil a raczej biegal.
Tylko zabralismy Kevina kolege stad i jego rodzice tacy troche dziwni sa, zadzwonili nagle po 2h, ze ma wracac do domu i to juz.:confused:
Ale pozniej jeszcze tutaj zesmy pare ulic objechali a na koniec sasiadka zabrala starszaki do parku, tam mieli ognisko i jakies straszne historie i oczywiscie cukierki.
A w czwartek zesmy pojechali na cmentarz, moj klient zmarl 2 lata temu i to jedyny grob jaki tutaj mamy. Zupelnie inaczej niz w Polsce. Co prawda meksykanie tez obchodza swieto zmarlych ale oni rozkladaja kocyki i jedza razem ze zmarlymi, albo ustawiaja im dynie na grobach. Polskie groby z daleka bylo widac.
Martino nie wstaje w nocy ale czasem spi skulony a najczesciej spi na brzuchu.
Dzisiaj zrobil mamie niespodzianke i spal do 8:30, jak sie obudzil to wydojczyl 250ml jednym duszkiem.
 
A powstawiam pare zdjec:

Fiona i Bolek



DinoMartin


Halloween party w szkole


Homarek


Tak sie naskakal w jumperoo, ze az usnal
 
hej, mi mała zrobiła prezent i spała od 23 do 5 bez przerwy, ale i tak wcale nie jestem jakoś bardziej wyspana,

Isia świetne fotki, koty, widzę, żyją zgodnie, a Martinek faktycznie wygląda na bardzo pogodne dziecko...

a tak wygląda nasz jeden zębal...
 

Załączniki

  • IMG_4801.jpg
    IMG_4801.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Isia bardzo ładne te zdjęcia a szczególnie te ze spaceru w lesie - wyglądają bardzo profesjonalnie (i zdjęcia, i dzieci :)), a w ogóle przebrania Twoich dzieci są świetne :)
No a jak zobaczyłam zdjęcie jeszcze Ani_kropi to pomyślałam, że Wasze dzieci mają bardzo dużo włosów; ja niby jakieś włosy u synka widzę, on ma bardzo jasne włosy, no ale przy Waszych dzieciach to on jest łysy!!
wiecie co? moje dziecko jeszcze nie siedzi a ma już 9.5 miesiąca; ktoś mężowi zasugerował (nie chce się przyznać ale pewnie jego rodzice) że on (synek) może mieć problemy z bioderkami; słyszałyście o takim przypadku? synek raczkuja na całego i staje już teraz non stop; jak go posadzę to czasem siedzi chwilkę ale potem się przewraca i wygląda na to że mu to nie przeszkadza, chyba dobrze mu się leży i goląda zabawki; albo od razu z tego siadu przechodzi do raczkowania i do wstawania (jak jest przy czym); uważacie że powinnam odwiedzić lekarza?
 
Do góry